Ścina zębatkę w tylnym kole.

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
Niziol
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 27.09.2017, 21:45
Mój motocykl: XL600V

Ścina zębatkę w tylnym kole.

Post autor: Niziol »

Witam. Spróbuje opisać mój problem, wymieniłem opony zawiozłem koła do fachowca, wymienił wydarzył etc.
Może zrobiłem z 200km i od wewnętrznej strony zębatki zauważyłem ze łańcuch zbiera zeby. I teraz zastanawiam się bo tak są po obu stronach nazwijmy to : dystanse takie tulejki jedna większa a druga mniejsza. Założyłem większa od strony zębatki mniejsza od strony tarczy, gdy ustawie osiowosc równo tj. Tyle samo na skali po każdej stronie na wachaczu przy naciągu łańcucha, to gołym okiem widać ze łańcuch z lekkim skosem atakuje zębatkę... Ktos coś? Może te tulejki powinny być odwrotnie? Dziekuje z góry za rady.
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: Ścina zębatkę w tylnym kole.

Post autor: Marcinnn6 »

na 99% masz krzywo ustawione koło. Ja miałem to samo, tyle że żarło mi przednia zebatkę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości