POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artek »

Michał82 pisze:Witam wszystkich klubowiczów! Jestem nowy na tym forum mam na imię Michał i jestem z okolic Dębna dokładnie z Grzymilasu:)(Zachodnio-Pomorskie). Moje moto to trampek 650 z 2005 roku. pozdrawiam wszystkich klubowiczów a przede wszystkim kumpli z ZMY!
.
Pozdrawiamy forumowo. :dupa:
Pana znam i mam nadzieję, że przyszły sezon polatamy więcej. :crossy:
Dominator.
Michał82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 01.01.2018, 19:33
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Michał82 »

Też mam taką nadzieję!!!
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: BornToRide »

Michał82 pisze:Witam wszystkich klubowiczów! Jestem nowy na tym forum mam na imię Michał i jestem z okolic Dębna dokładnie z Grzymilasu:)(Zachodnio-Pomorskie). Moje moto to trampek 650 z 2005 roku. pozdrawiam wszystkich klubowiczów a przede wszystkim kumpli z ZMY!
.
Kumpli :haha: :haha: ... Zartuje :tongue: Witamy w naszych skromnych progach :dupa:
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
Śniegu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 03.12.2017, 13:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poniatowice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Śniegu »

Witam wszystkich.

Mam na imię Łukasz chociaż wszyscy mówią na mnie Śniegu i mam 28 lat. Jestem z Dolnośląska z okolic Oleśnicy. Pracuję we Wrocławiu. Przygodę z motocyklami zacząłem już jak byłem mały aczkolwiek nigdy nie jeździłem na niczym większym niż cz350. Jak wiadomo wszelkiego rodzaju wski, mzty, jawy oblatane :) Transalp jest moim pierwszym większym motocyklem (obiecałem sobie że kupie coś większego jak zrobię kategorie A).Mimo, że na trampku mam dopiero 300 km (kupiony dwa miesiące temu, brak odpowiedniego stroju jak i zimno) zakochałem się w tym motocyklu i myślę, że zostanę z nim na dłużej :)

Pozdrawiam wszystkich i liczę na wyrozumiałość.
pablo.trampek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2017, 16:06
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pablo.trampek »

Hej śniegu, witam w klubie. Masz podobnie z trampkiem tak jak ja. Transalp to też mój pierwszy większy motocykl a, latam na nim już 2lata. I nie chce nic innego. Może kiedyś spotkamy się na trasie. Pozdrawiam i do zobaczenia
Rafał88
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 06.01.2018, 15:38
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Rafał88 »

Witam serdecznie wszystkich,

aktualnie na stanie jest niebieski Trampek z 2001r, w gmolach i kufrach. Miasto Chełm. Do zobaczenia na trasie!
Awatar użytkownika
szprota
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 27.09.2017, 17:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: szprota »

Aloha!
Na imię mam Maciek, jestem z Rybnika, jakiś czas temu przekroczyłem 40, więc wszystko przede mną :haha:
Od 6 lat ujeżdżam swoją pierwszą kobyłę którą jest Yamaha XJ600. Jakoś w połowie tego roku, przy okazji przekręcenia w niej licznika (100kkm, z czego 60kkm moje) zacząłem myśleć nad odświeżeniem stajni. Wybór początkowo padł na małą CBF, jednakże po późnojesiennym wypadzie w Bieszczady i sympatycznej pogawędce z Obcym zacząłem również rozważać zakup Trampka.

Zarejestrowałem się w tym celu na forum by o maszynie poczytać i jakoś z czasem CBF odeszła na drugi plan - chyba chcę spróbować XL-a.
Tyle tytułem powitania, życzę wszystkim udanego 2018 i mam nadzieję gdzieś do zobaczenia
Awatar użytkownika
bodzka3
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.01.2018, 17:49
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: bodzka3 »

Witam jestem na tym forum nowym Pozdrawiam z Torunia i do zobaczenia na trasach LwG
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

Witajcie!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
kapsun
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 459
Rejestracja: 27.11.2017, 14:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kapsun »

szprota pisze:Aloha!
Na imię mam Maciek, jestem z Rybnika, jakiś czas temu przekroczyłem 40, więc wszystko przede mną :haha:
Od 6 lat ujeżdżam swoją pierwszą kobyłę którą jest Yamaha XJ600. Jakoś w połowie tego roku, przy okazji przekręcenia w niej licznika (100kkm, z czego 60kkm moje) zacząłem myśleć nad odświeżeniem stajni. Wybór początkowo padł na małą CBF, jednakże po późnojesiennym wypadzie w Bieszczady i sympatycznej pogawędce z Obcym zacząłem również rozważać zakup Trampka.

Zarejestrowałem się w tym celu na forum by o maszynie poczytać i jakoś z czasem CBF odeszła na drugi plan - chyba chcę spróbować XL-a.
Tyle tytułem powitania, życzę wszystkim udanego 2018 i mam nadzieję gdzieś do zobaczenia

Siemka,

Miałem podobną sytuację, jeździłem fazer 600, a kusiło mnie na cbf600 lub cbf1000, ale po rundzie u kumpla trampkiem nie mialem juz dylematu :crossy:
Awatar użytkownika
_Shadow
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 39
Rejestracja: 23.03.2017, 20:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: _Shadow »

Michał82 pisze:Witam wszystkich klubowiczów! Jestem nowy na tym forum mam na imię Michał i jestem z okolic Dębna dokładnie z Grzymilasu:)(Zachodnio-Pomorskie). Moje moto to trampek 650 z 2005 roku. pozdrawiam wszystkich klubowiczów a przede wszystkim kumpli z ZMY!
.
Kumple z ZMY równeż pozdrawiają Michała :ok:
Awatar użytkownika
_Shadow
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 39
Rejestracja: 23.03.2017, 20:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: _Shadow »

Jan Michał pisze:Witam . Zacznę raz jeszcze . Na wcześniejsze hello nie patrzcie. Artek mnie wkręcił w trampkowanie . Więc co złego to nie ja. Moje przywitanie miało wyglądać inaczej ale mimo kilku prób nieudalo mi się go zamieścić. Stąd te hello. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem 600v z92 r. Pewnie to nie istotne ale jak wskazuje nik jestem amatorom więc zbyt wiele do forum nie wnise ;// lecz zapewne wiele z niego zaczerpne . Wiec witam wszystkich i pozdrawiam !!!!,
Witam Janek :ec:
Trochę późno, ale lepiej niż wcale :wink:


Witam również pozostałych nowych trampkarzy :smile:
Widać spore jest zainteresowanie :thumbsup:
Awatar użytkownika
pawlus
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 194
Rejestracja: 18.09.2015, 09:23
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Mikołów ( SMI )

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pawlus »

No to :dupa: [WHITE SMILING FACE]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
wsj
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 24.10.2017, 11:22
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wsj »

Cześć!
Mam na imię Wojciech i obecnie mieszkam w Poznaniu. Nigdy wcześniej nie jeździłem motocyklem, jednak w ubiegłym roku myśli o motorach zacząły intensywnie kłębić się w mojej głowie i nie chcą dać mi spokoju. Wszystko zaczęło się od rozmowy o zainteresowaniach, podczas której zostałem zapytany: „ Nigdy nie chciałeś jeździć na motorze?”. Pytanie to rozpoczęło szereg wspomnień, kiedy to jako dziecko patrzyłem z zazdrością na kolumnę motocykli zmierzających na zlot, przyglądałem się podróżnikom na dwóch kółkach albo po prostu wyobrażałem sobie siebie na torze, czy na wyprawie. Od tej rozmowy z różnym skutkiem zacząłem przeglądać fora, strony internetowe i oglądać filmiki. Myśląc o motorze miałem wtedy przed oczami ścigacza czy nakeda. Zmieniło się to na początku jesieni ubiegłego roku, którą spędziłem w Braszowie w Rumunii. Codziennie kiedy wracałem do domu, mijałem na parkingu „bardzo brzydki motocykl”, który stopniowo zaczął przykuwać moją uwagę. Niestety nigdy nie spotkałem właściciela, ale duży napis „TRANSALP rally touring” bardzo ułatwił odnalezienie modelu w internecie. Zacząłem dużo o nim czytać, a także o innych turystykach i w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jeśli miałbym dopasować do siebie motocykl, to byłby nim Transalp 600V albo 650V. Wraz z nowym rokiem postanowiłem dłużej nie zwlekać i na dniach będę się zapisywał na prawo jazdy kat. A, a jeśli finanse mi na to pozwolą, w nadchodzącym sezonie chciałbym kupić Trampka.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

wsj pisze:Cześć!
Mam na imię Wojciech i obecnie mieszkam w Poznaniu. Nigdy wcześniej nie jeździłem motocyklem, jednak w ubiegłym roku myśli o motorach zacząły intensywnie kłębić się w mojej głowie i nie chcą dać mi spokoju. Wszystko zaczęło się od rozmowy o zainteresowaniach, podczas której zostałem zapytany: „ Nigdy nie chciałeś jeździć na motorze?”. Pytanie to rozpoczęło szereg wspomnień, kiedy to jako dziecko patrzyłem z zazdrością na kolumnę motocykli zmierzających na zlot, przyglądałem się podróżnikom na dwóch kółkach albo po prostu wyobrażałem sobie siebie na torze, czy na wyprawie. Od tej rozmowy z różnym skutkiem zacząłem przeglądać fora, strony internetowe i oglądać filmiki. Myśląc o motorze miałem wtedy przed oczami ścigacza czy nakeda. Zmieniło się to na początku jesieni ubiegłego roku, którą spędziłem w Braszowie w Rumunii. Codziennie kiedy wracałem do domu, mijałem na parkingu „bardzo brzydki motocykl”, który stopniowo zaczął przykuwać moją uwagę. Niestety nigdy nie spotkałem właściciela, ale duży napis „TRANSALP rally touring” bardzo ułatwił odnalezienie modelu w internecie. Zacząłem dużo o nim czytać, a także o innych turystykach i w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jeśli miałbym dopasować do siebie motocykl, to byłby nim Transalp 600V albo 650V. Wraz z nowym rokiem postanowiłem dłużej nie zwlekać i na dniach będę się zapisywał na prawo jazdy kat. A, a jeśli finanse mi na to pozwolą, w nadchodzącym sezonie chciałbym kupić Trampka.
Gratulacje Wojtku ! Właśnie zrobiłeś kolejny krok ku przygodzie i spełnieniu marzeń z dzieciństwa :thumbsup: . Witaj na forum i powodzenia na egzaminie oraz w poszukiwaniu dobrego egzemplarza.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Kozmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 08.01.2018, 13:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Kozmi »

Siema,

Mam na imię Piotrek i mieszkam w Poznaniu. Trzy ostatnie sezony na DL 1000, wcześniej Bandit 600, VFR 800 a zaczynałem od Fazera 600. Z każdym sezonem oddalam się coraz bardziej od asfaltu, dlatego zamierzam zmienić DLa na coś trochę bardziej poręcznego. Początkowo pomyślałem o Transalpie 700, ale po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, ze lepszy będzie 650.

Boję się przesiadki z prawie 100 KM na trochę ponad 50, ale raz się żyje. Mam ochotę przetestować Trampka na własnym tyłku.

Pozdrawiam
pablo.trampek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2017, 16:06
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pablo.trampek »

I bardzo dobrze. Witaj na forum. Polecam 600 albo 650. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka
kapsun
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 459
Rejestracja: 27.11.2017, 14:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kapsun »

Kozmi pisze:Siema,

Mam na imię Piotrek i mieszkam w Poznaniu. Trzy ostatnie sezony na DL 1000, wcześniej Bandit 600, VFR 800 a zaczynałem od Fazera 600. Z każdym sezonem oddalam się coraz bardziej od asfaltu, dlatego zamierzam zmienić DLa na coś trochę bardziej poręcznego. Początkowo pomyślałem o Transalpie 700, ale po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, ze lepszy będzie 650.

Boję się przesiadki z prawie 100 KM na trochę ponad 50, ale raz się żyje. Mam ochotę przetestować Trampka na własnym tyłku.

Pozdrawiam
Nie bój żaby, siadasz na przedni sprzęt
Awatar użytkownika
coreball
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 374
Rejestracja: 04.03.2012, 10:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: coreball »

Tyle pyr w powitalni, a na lokalnym cisza. Mam nadzieję, przyjdzie wiosna i będzie okazja gdzieś razem pośmigać.
kapsun
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 459
Rejestracja: 27.11.2017, 14:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kapsun »

coreball pisze:Tyle pyr w powitalni, a na lokalnym cisza. Mam nadzieję, przyjdzie wiosna i będzie okazja gdzieś razem pośmigać.
No właśnie, trza rozruszać lokalny, bo tu wuchta wiary tej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość