XL600, 2001r, 49000km, 8600PLN, Kartuzy, Dariusz

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
jtd
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 21:51
Mój motocykl: XL700V

Re: XL600, 2001r, 49000km, 8600PLN, Kartuzy, Dariusz

Post autor: jtd »

Witam..
Jak czytam o" wyposażeniu " to muszę wtrącić trzy grosze. Sam sprzedaję rocznicówke. Jest to golas. Użytkuję Trampka kilka sezonów, a motocyklami jeżdzę nie od dziś, tyle że rekreacyjnie. Z tzw. wyposażenia przydatne okazały się handbary. Zawsze to muchy zostają na nich. Gmole jak najbardziej, nie jednemu się przydały , enduro wysokie i ciężkie , niejeden się zdziwił jak się za bardzo odchyliło od pionu hehe. Brakuje mi stopki centralnej. I NIC WIĘCEJ. Scottoiler nie potrzebny. Grzane manety - nie potrzebne. Wysoka szyba - nie potrzebna. Może jak ktoś lata cały rok to ok ale.......... :-) ilu takich. Mam kupić enduraka i grzać dłonie :-) zimno komus????, a te oliwiarki to po co to.chyba żeby miało się co zepsuć . Najlepiej to żeby jeszcze łańcuch w beczce z olejem moczyć. Szyba wysoka ojej wiaterek wieje. Albo zestaw kufrów. Założe się że będą lezały w garażu. No chyba że ktoś lubi jak nim miota....ale widok na moto od tyłu fajny :-). Nie lepiej zainwestować w nowe opony zamiast używanych z alledrogo , albo kupić markowe klocki a nie najtańsze. Nie pierwszy raz czytam tutaj o tym jak to ważne jest wyposażenie, a tak naprawde ważny jest stan techniczny. pzdr
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5564
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: XL600, 2001r, 49000km, 8600PLN, Kartuzy, Dariusz

Post autor: wojtekk »

Kolego - nie musimy się zgadzać, ale stelaże na Twoim miejscu bym dopisał do listy koniecznych rzeczy. Jeden szlif i duża część stelaży się zwraca. Nie mówiąc o walorze urzytkowym - przypięcie czekokolwiek (np. opon, worka, pudła).

W ciężkim moto centralka - nie raz widziałem, gdy ekipa biegała po krzakach szukając czegokolwiek aby podłożyć. Czasem po prostu nie ma. I tu… przydają się kufry :)

P.S. Dlaczego witasz?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
jtd
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 21:51
Mój motocykl: XL700V

Re: XL600, 2001r, 49000km, 8600PLN, Kartuzy, Dariusz

Post autor: jtd »

zgadzam się . po primo centralka. ja nie mam i to odczuwam ale daje rade na szczęście.
ps."witam" takie zboczenie internetowe.
Awatar użytkownika
Darek pomorze
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 124
Rejestracja: 27.01.2012, 17:34
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: GDA

Re: XL600, 2001r, 49000km, 8600PLN, Kartuzy, Dariusz

Post autor: Darek pomorze »

Tomuś Ty zboczeńcu!!!A tak na poważnie,masz rację co do dodatkowego wyposażenia.Centralka OK,gmole-jak najbardziej (SAM WIESZ).Jak lata się w koło komina to wystarczy.Koleżka przede mną dopisał jeszcze stelaże pod boczne kufry,uważam że są OK jako gmole tylnej części motonga.Wiesz jak jest u mnie,mam halogeny-tylko PO CO?,mam scotoilera i co z tego jak i tak profilaktycznie napierdzielam w łańcuch sprayem,mam gniazdo 12v z którego przez 10 lat nie korzystałem Itd.......Itp.......Wiesz kolego pachnie tu SNOBIZMEM.Ale każdy robi to co lubi.
Lewa W Górę !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości