Spodnie 3 w 1

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Awatar użytkownika
Scyzoryk
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 02.07.2008, 13:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Spodnie 3 w 1

Post autor: Scyzoryk »

Hej. Prośba o poradę co kupić.
Miałem Akito Desert i uważam że to rewelacyjne spodnie ale podczas ostatniego sezonu miałem lądowanie na asfalcie i wydarłem na nich dziurę.
Cos muszę zakupić. Desert miały wypinaną membranę i osobno wypinaną podpinkę co było rewelacyjne w upalne dni podczas jazdy na dalekim południu. Przy otwartych wywietrznikach były względnie przewiewne.

Teraz ciężko je kupić bo model został wycofany i są dostępne w pojedynczych sklepach dosyć drogo. Kiedys było ich pełno w sklepach w UK i za ok 400PLN z przesyłka można było je wyhaczyć. Teraz w kilku sklepach są (teoretycznie bo nie pytałem czy są na stanie) po 600-800 PLN.

Jest jakaś fajna alternatywa? Może jest jakiś następca tego modelu i nowa linia Akito lub BF ?
Pozdrawiam
Scyzoryk


AT CRF1000
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: Spodnie 3 w 1

Post autor: Mazak »

też mam akito desert i jestem zadowolony, następcy chyba nie ma ale na pewno są drobne zmiany wprowadzone, wentylacja w spodniach jest troszke inna czy kieszenie w kurtce itp :thumbsup:
Awatar użytkownika
Scyzoryk
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 02.07.2008, 13:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Re: Spodnie 3 w 1

Post autor: Scyzoryk »

Problem jest taki że nigdzie ich nie ma :( W sklepach w których pytałem nie mają i podobno u dystrybutora też nie ma.
Chyba Akito zakończyło produkcję tego modelu.
Jeśli pojawiają się to ostatnie, pojedyncze sztuki. Zazwyczaj w dziwnych rozmiarach.

Na tą chwilę najbliżej jestem zakupu spodni Hein Gericke Bullson Verso.
Też mają wentylację i osobno wypinaną membranę oraz podpinkę.

http://www.hein-gericke-outlet.com/hein ... users.html
Pozdrawiam
Scyzoryk


AT CRF1000
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Spodnie 3 w 1

Post autor: tomekpe »

Ja mam Buse Open Road. Mają 3 w 1, ale nie wiem jak z ceną. Trwałość super.
harins
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 259
Rejestracja: 25.11.2014, 21:29
Mój motocykl: XL650V

Re: Spodnie 3 w 1

Post autor: harins »

Ja obecnie używam spodni Motona - mają wypinaną zarówno podpinkę, jak i membranę.Jak na razie jestem zadowolony, cena też przyjazna dla kieszeni.
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 843
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Spodnie 3 w 1

Post autor: Hawk1985 »

Może nie tyle spodnie ale mam kurtkę 3w1 z tego kompletu i jestem zadowolony, tu masz link do spodni https://4biker.pl/ofert/spodnie/4-air-man/ na mnie były za małe.
Tutaj inne 3w1 ale nie mają takiej wentylacji jak te powyżej https://4biker.pl/comfort-tour-short-leg/

Do Warszawy z okolic Piaseczna nie masz daleko więc zawsze możesz obejrzeć na żywo.
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości