Donosy na policję

motocyklowo
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Donosy na policję

Post autor: LUDOJA »

....zachowuj sie tak jak wszyscy.czuj co wszyscy.mysl jak wszyscy.zrob sobie kod kreskowy na potylicy jak wszyscy i nie miej zycia jak wszyscy bo inaczej wielki brat sie zemsci i wysle cie na reedukacje.

Panowie proszę was zastanowcie się nad tym co piszecie i czy to aby na temat. Nie pisze na was personalnie i nie grożę pierdołami a tu jakoś kolejny raz wychodzi polaczkowa natura czyli znaleziemy sobie kogos na kogo mozna sobie ponapierdalac.

W kwestii mojej wypowiedzi to nie chce mi sie tlumaczyc dzieciom w przedszkolu co to znaczy ale jedze razem i chyba wyłącznie z Policjantami na motocyklach i wiekszosc z nich sama o wykonywanym zawodzie mowi ze jest Psem wiec prosze nie pierdolic mi tu o obrazie uczuc religijnych bo to straszna hipokryzja(o hipotetycznym przykladzie pies-policjant wyrazamy sie dobrze a na forum wrzucamy groźby i robimy zbiorowy lincz.......
Wilczek zastanow co piszesz......
Neo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 17.10.2015, 22:20
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Donosy na policję

Post autor: Neo »

Aleksander pisze:Panowie proszę was zastanowcie się nad tym co piszecie (...) nie chce mi sie tlumaczyc dzieciom w przedszkolu co to znaczy (...) prosze nie pierdolic (...)
Nie oczekuję od przeciętnego wypowiadającego się w "anonimowym" medium jakim jest Internet ponadprzeciętnej kultury ale warto byłoby utrzymać chociaż minimum dzięki któremu to forum pozostaje jednym z nielicznych które znam, gdzie da się podyskutować bez obelg, inwektyw i słów ogólnie uznawanych za nieprzystające do zwykłej, rzeczowej dyskusji. Nie róbmy z forum kolejnego rynsztoka.

O policjantach złego słowa nie powiem, może miałem szczęście ale zawsze spotykałem się z profesjonalizmem, uprzejmością i konkretami. Czasem z sympatyczną rozmową gdy zatrzymaliśmy się obok siebie na parkingu czy na stacji paliw - mój niepozorny pojazd wzbudza cały czas masę zainteresowania :)

Na pewno są w ich gronie buce, idioci i tępoty intelektualne, tylko dlaczego ma ich tam nie być? Są wszędzie, w każdym zawodzie, w każdym środowisku. Taki urok rozkładu Gaussa. I niech nikomu się nie wydaje, że to forum jest wolne od tej zasady ale tego specjalnie udowadniać nie trzeba, sami czytacie to widzicie.
Konto zamknięte na stałe.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Donosy na policję

Post autor: falco »

Dla rozluźnienia majteczek (fucktycznie zima szybko przyszła...) :fuck: wpisy z... naszego Forum... :cool:

viewtopic.php?f=69&t=22&p=86364&hilit=pies#p86352
viewtopic.php?f=69&t=22&p=86364&hilit=pies#p86364

Zimo... ty już wiesz co. :lol:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Donosy na policję

Post autor: LUDOJA »

Falco dziękuję: )

Istotnie nie róbmy rynsztoka jezykowego.....
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Donosy na policję

Post autor: falco »

Aleksander - żeby było jasne, nie pisałem w Twoim, ani niczyim imieniu - pisałem ogólnie do wszystkich - wrzućcie na luz, bo nikt nie jest święty, aczkolwiek baaardzo często lubimy tak o sobie pisać... :tongue:

Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: Donosy na policję

Post autor: markom13 »

Szczerze mowiac ,dziwie sie ,gdzie sa moderatorzy forum :tongue:
Na innych forach "ktos" tu juz dawno dostalby bana.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3404
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Donosy na policję

Post autor: Qter »

markom13 pisze:Szczerze mowiac ,dziwie sie ,gdzie sa moderatorzy forum :tongue:
Na innych forach "ktos" tu juz dawno dostalby bana.
bana? :impreza:

banana, banana rama :impreza:

PZDR

Qter


P.S
Uprzejmie donoszę że już jutro PONIEDZIAŁEK!
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
grzesiek_ts
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 18.12.2008, 00:51
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Donosy na policję

Post autor: grzesiek_ts »

W roku robię 70 tys km w Polsce i tylko drogi lokalne. Zacząłem jeździć z kamerą dobrych kilka lat temu - kiedy popularne to było tylko w Rosji.
Miałem bardzo wredną sytuację na drodze, otarliśmy się o "być albo nie być" gdyby nie nasz refleks. Doścignęliśmy gnoja. Była i Policja. Słowo przeciwko słowu, skończyło się bez żadnych konsekwencji. To wtedy Policjant doradził mi taki gadżet. Od tamtej pory wielokrotnie znalazłem się w sytuacji, kiedy gdyby nie "naoczny świadek video", byłbym winny. Ludzie wymuszają zdarzenia, ludzie uciekają przed konsekwencjami, ludzie kłamią - do momentu, gdy nie zobaczą karty SD w dłoni. Choć kamera mnie nie uchroni - czuję się bezpieczniej. To taki bat na tych, którzy nie potrafią zrozumieć jak świat wyglądałby bez przepisów. Popełniłeś błąd, trudno, zdarza się każdemu (mi także - 250zł tydzień temu), nie wymiguj się, nie becz jak baba, przyznaj się, ponieś konsekwencje, ciesz się z roli Policji i na tym koniec.

Możesz też założyć taki temat jak ten i "teraz znowu k..a będziesz się stresował" :dupa:
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: Donosy na policję

Post autor: markom13 »

Grzesiek_ts :ok:
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: Donosy na policję

Post autor: Mazak »

wszystko ma swoje plusy i minusy
Ja rozumiem jakies eksteremalne sytuacje, ktoś poszedł na czołowkę, zrobil inne zagrożenie że ktoś mógł ucierpieć, ale jeżeli przekroczył ciągłą, czy gdzieś się tam wcisnął w korku, może skręcił w prawo bez strzałki to po co od razu lecieć z tym na policje?? chyba w ramach czynu społecznego :mouthshut:
pozdro
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Donosy na policję

Post autor: grad74 »

Aleksander pisze:to psy muszą udowodnić że to ja jechałem a nie ja że to nie ja......
...ale jak ci te twoje 2oo ktoś pociągnie, to yyy..., oczywiście na psiarnie z tym nie pojdziesz? :cool:...

A w temacie, donosicielstwa i szeryfowstwa nie lubie. Ale wariatom drogowym stanowczo mówię STOP! :stop:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 848
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Donosy na policję

Post autor: Hawk1985 »

Temat faktycznie drażliwy i uczucia mam mieszane.
Nagrałem kiedyś "szeryfa drogowego" blokującego ciężarówką dwa pasy, z jednej strony chciałem to wysłać bo bardzo mnie to wkur... , ale jednak nie wysłałem.
Z drugiej strony zachowania agresywne i debilne jak zatrzymywanie kogoś na drodze jak w Rosji, albo zatrzymywanie się na autostradzie należy piętnować.
Był kiedyś taki typ latający po mieście z kamerą i nagrywający przewinienia kierowców (m.in. parkowanie) i latał z tym na policję - no to już jest skur.....stwo.

wytapatalkowano
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Donosy na policję

Post autor: tomekpe »

Mazak pisze:wszystko ma swoje plusy i minusy
Ja rozumiem jakies eksteremalne sytuacje, ktoś poszedł na czołowkę, zrobil inne zagrożenie że ktoś mógł ucierpieć, ale jeżeli przekroczył ciągłą, czy gdzieś się tam wcisnął w korku, może skręcił w prawo bez strzałki to po co od razu lecieć z tym na policje?? chyba w ramach czynu społecznego :mouthshut:
pozdro
No niby masz rację, ale z punktu widzenia "drobnego chama drogowego". Bo z jednej strony to owszem, każdemu się zdarzy jakiś kwiatek, mi oczywiście też, ale z drugiej strony wolałbym, żeby takich zachowań na drodze nie było, prawda? "Każdemu się może zdarzyć" - to nie znaczy, że to jest OK.

Mówię o takich momentach, gdzie ktoś inny musiał zahamować/ominąć/postać chwilę dłużej, wskutek cwaniactwa innego kierowcy. Niemniej, to rzeczywiście trochę inna kategoria niż wyprzedzanie na czołówkę.

A do autora wątku - trochę rozumiem ten lęk czy coś przyjdzie pocztą, ale też dziwi mnie Twoje zachowanie. Otarłeś komuś lusterko i zamiast się zatrzymać i przeprosić, sprawdzić czy na pewno nic się nie stało, to pojechałeś dalej i narzekasz na marudnych kierowców?
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Donosy na policję

Post autor: mirekm71 »

Jacy piekni niemcy rosna na Polskiej ziemi. Nagram, zrobie zdjecie i doniose. Bede taki prawy i doskonaly... Japrdl...
Przyznam sie, ze dzwonilem i jestem w stanie doniesc tylko i wylacznie w jednym przypadku. Jak widze pijanego za kierownica. A, ze ktos mnie wyprzedzil na ciaglej, jedzie szybciej, lekko wymusil? A niech sobie jada, jeszcze przepuszcze i ulatwie manewr. Wszyscy LWG, milosc i pokoj a skacza sobie do gardel jak hieny jakies... Spolecznicy jebani.
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Da_
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 761
Rejestracja: 06.09.2011, 13:13
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Donosy na policję

Post autor: Da_ »

tomekpe pisze:Otarłeś komuś lusterko i zamiast się zatrzymać i przeprosić, sprawdzić czy na pewno nic się nie stało, to pojechałeś dalej i narzekasz na marudnych kierowców?
O to, to, to! Skoro sprawca wykroczenia wykazał totalny brak uprzejmości i lekceważenie (pojechał sobie do świateł jakby nigdy nic) to skąd pretensje do poszkodowanego? To nie "donosicielstwo" (słowo bardzo obciążone starym systemem) tylko zwyczajne prawo kierowcy samochodu. Jak się ktoś nie chce brać na klatę wściekłości kierowcy samochodu na to niech jeździ przepisowo. Albo płaci mandaty.
Ogólnie to jak ze wszystkim w życiu. Każdy się może pomylić i zagapić, nie ma co każdego niedzielnego kierowcy zgłaszać. Natomiast ewidentne cwaniactwo i brawurowe manewry, jak ktoś lubi, to czemu nie? Będzie dzięki temu bezpieczniej.
Niech będzie odpalony!
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Donosy na policję

Post autor: tomekpe »

mirekm71 pisze:Jacy piekni niemcy rosna na Polskiej ziemi. Nagram, zrobie zdjecie i doniose. Bede taki prawy i doskonaly... Japrdl...
Przyznam sie, ze dzwonilem i jestem w stanie doniesc tylko i wylacznie w jednym przypadku. Jak widze pijanego za kierownica. A, ze ktos mnie wyprzedzil na ciaglej, jedzie szybciej, lekko wymusil? A niech sobie jada, jeszcze przepuszcze i ulatwie manewr. Wszyscy LWG, milosc i pokoj a skacza sobie do gardel jak hieny jakies... Spolecznicy jebani.
Po raz kolejny zadziwiasz mnie ... poziomem prymitywu. Niemiec to dla Ciebie wyzwisko, tak samo jak społecznik?

Jak Ci nie przeszkadzają cwaniacy na drodze, to czemu przeszkadzają Ci nagrywający? Tyle luzu masz tylko w odniesieniu do cwaniaczków drogowych?
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Donosy na policję

Post autor: Leo »

Czytam ten wątek na forum i jest mi smutno.
Zawsze postrzegałąm nasz klub jako wyjątkowo fajne środowisko szanujących się ludzi na poziomie.
A tu proszę.....
Jeden z nas zarysował komuś lusterko i nawet się nie zatrzymał tylko sobie pojechał dalej (żeby nie powiedzieć, że po prostu zwiał)
i co???
Ten, któremu to lusterko zaczepił jest ciulem i donosicielem (nie ważne, że najzwyczajniej w świecie dochodził swoich praw)
Policja to psy, debile i szukający zarobku nie tam gdzie trzeba ludzie
A forumowicze - jeszcze lepiej - dzieci z przedszkola i niemcy (nie rozumiem co jest negatywnego w tych dwóch grupach społecznych - ale powiedziane to było ewidentnie w negatywnym znaczeniu), donociciele i społecznicy jebani o polaczkowej naturze, pierdolący o obrazie majestatu.

Zapytam wprost - czy Wam się Panowie coś nie pomyliło?
Popełniam błąd na drodze - zatrzymuję się - jak jest taka potrzeba to wzywamy policję i płacę za swoje błędy, a jak nie to się dogaduję z poszkodowanym). I tyle!!!!!

I to nie jest kwestia narodowości, wyznania czy koloru skóry.
To jest KULTURA WYNIESIONA Z DOMU!

A jak się Jej nie ma, to niestety najpierw się żali na forum, że jakiś wieśniak mnie nagrał, a później robi się lincz na tych, którzy uważają, że miał do tego prawo :ysz:

P.S. Nie mam ani kamerki, ani nawet auta chwilowo - żeby nie było :tongue:
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Donosy na policję

Post autor: mirekm71 »

tomekpe pisze:Po raz kolejny zadziwiasz mnie ... poziomem prymitywu.
Na policje donies.
tomekpe pisze:Niemiec to dla Ciebie wyzwisko, tak samo jak społecznik?
A gdzie napisalem, ze tak samo. Podobnie ale niemcy sa jeszcze gorsi. Jezdzic z aparatem fotograficznym i robic komus zdjecie bo jedzie z niezapietym pasem bezpieczenstwa... Brzydze sie donosicielami bez wzgledu na narodowosc i kolor skory- lepiej Ci?
tomekpe pisze:Jak Ci nie przeszkadzają cwaniacy na drodze, to czemu przeszkadzają Ci nagrywający? Tyle luzu masz tylko w odniesieniu do cwaniaczków drogowych?
Ludzie maja rozne powody lamania przepisow ale dla Ciebie kazdy to cwaniak. Kompleks masz?
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Donosy na policję

Post autor: magneto »

A - może by tak - do kosza ten cały ............. :niewiem:
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3404
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Donosy na policję

Post autor: Qter »

Zima idzie. ..

Będzie długa i mroźna. ..

Pzdr

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości