Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
mic.krakow
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 23.01.2014, 22:45
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: mic.krakow »

Cześć Warszawo,
Czy jesteście mi w stanie pomóc bo jade jutro do Warszawy z żoną na mecz Polski i nie mam pojęcia gdzie moge zostawić auto bezpiecznie w miarę blisko stadionu by pozniej sie wydostać . Ewentualnie jakiś nocleg nie daleko? Wielkie dzieki z góry za pomoc.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: falco »

Siema Krakers,
z noclegiem niestety nie jestem w stanie pomóc, a co do miejsca do zaparkowania (na ulicy bądź na płatnym), to gdy jeżdżę w tamte okolice stawiam się na Al. 3 Maja (pod Mostem Poniatowskiego), na końcu jest mała stacja Orlen a centralnie pod mostem dodatkowy płatny parking.

Uliczka jest malutka i zazwyczaj da się tam gdzieś wcisnąć, choć nie wiem jak będzie podczas meczu, ale... ponieważ to po 2 stronie Wisły (spacerkiem 15 minut), jest szansa na sukces. :cool:

Pod sam stadion ja bym się nie pchał, bo wyjazd po dużej imprezie, to zapowiedź armagedonu.
Ostatnio zmieniony 07.10.2016, 21:09 przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
mic.krakow
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 23.01.2014, 22:45
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: mic.krakow »

Siema Falco
Wlasnie obawiam sie ze bedzie mega cieżko ale bede próbował. Tak po cichu liczę ze odezwie sie ktos z Was kto powie ja mieszkam nie daleko stadionu,mozesz zostawić u mnie auto ;)) ja oczywiście oferuje to samo w Krakowie bez względu na ilośc chętnych
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5562
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: wojtekk »

Postaw na Gocławiu. Przystanek Afrykańska. Masz autobusy (multum) jadących pod stadion. I tak samo wrócisz. 6 minut jazdy.

Saską Kępę zamykają na czas meczów. Nie dostaniesz się do dzielnicy.

Lokalizacja podana przez falco jest świetna bo do przejścia z buta jeden przystanek. Ale jest ciasno na chodnikach gdy jest mecz.

W mojej propozycji łatwa komunikacja ale dalej.

Jeżeli będzie lało to zostaję w domu i mogę Was przenocować (ale wstaję wtedy wcześnie w niedzielę aby wyjechać na moto. bardzo wcześnie…). Zadzwoń jutro to będę rano wiedział jak się układa. PW
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
mic.krakow
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 23.01.2014, 22:45
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: mic.krakow »

Falco i Wojtek, dzięki za pomoc. Miejsce koło mostu było idealne :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Gdzie zostawić auto przy Stadionie Narodowym

Post autor: falco »

mic.krakow pisze:Falco i Wojtek, dzięki za pomoc. Miejsce koło mostu było idealne :)
Super, że wiadomość się przydała, swoją drogą dobrze wiedzieć, że podczas masowej imprezy nadal można się tam gdzieś przytulić. Oby... się nie rozniosło. :lol:

Może kiedyś uda mi się pojechać na (ważny) mecz na Narodowym, bo nie ukrywam, że chciałbym "te" emocje poczuć na żywo, na sobie a podczas wczorajszego strzelania musiało się (na trybunach) dziać. Oj musiało. Oj zazdroszczę! :mouthshut:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości