Przyjebała we mnie Vektra

Inne wspomnienia.
Awatar użytkownika
Mario
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 12.06.2008, 22:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przyjebała we mnie Vektra

Post autor: Mario »

Firma OC sprawcy wypadku to InterRisk . Troche mnie to martwi bo słyszałem bardzo dużo złych opinii na temat tej firmy.
Miałem z InterRiskiem do czynienia w Warszawie (oddział na Pięknej) i nie było problemów - wręcz przeciwnie. Zawoziłem kolejne zdjęcia i wyceny warsztatów, objaśniałem i miałem akceptację. Podchodzili do sprawy życiowo. Np. jak była trochę krzywa kierownica i kręcili nosem to spytałem czy on osobiście kupiłby ode mnie motocykl który aby jechać prosto musi mieć skręconą kierownicę. Zgodzili się ze mną i zatwierdzili półkę dolną, mocowania i rurę kierownicy (3200). A było to w czerwcu tego roku - 9 miesięcy po odebraniu motocykla z warsztatu i wypłacie odszkodowania warsztatowi (10 300). Kolizję miałem w czerwcu zeszłego roku, a ostatnie pieniądze dostałem w połowie lipca tego roku. Drobna stłuczka kosztowała ich około 13 500 PLN. Tak więc wszystko zależy od człowieka i jego podejścia do sprawy.
TA 2006, Beta Alp 4.0, YBR 125
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości