Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

2 - 5.06.2016
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

Czołem!

Przedstawiamy w tym wątku naszych partnerów oraz sponsorów wiosennego zlotu Transalp Klub Polska - Mazowsze 2016

Jeśli jesteś zainteresowany aby zostać partnerem/sponsorem tego spotkania to prośba o kontakt poprzez PRV lub mail.

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

Wydawnictwo BUKROWER

http://bukrower.pl/

Biegać, skakać, pływać, jeździć na rowerze lub na motocyklu, uprawiać triathlon, zostać Iron Manem! Marzysz o tym, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jesteś znudzony rutyną treningów, chcesz doskonalić technikę i odkryć swoje aktywne hobby na nowo? Z myślą o zaspokajaniu Twoich potrzeb wydajemy książki, z którymi osiągasz stawiane sobie cele i krok po kroku realizujesz marzenia.

Każdy amator – biegacz, kolarz, pływak, a nawet kulturysta znajdzie w naszej ofercie poradnik, dzięki któremu stanie się szybszy i silniejszy. Motocyklista poprawi swoje umiejętności. Przygotujesz się do wyprawy motocyklowej, poznasz techniki jazdy w terenie i nauczysz się naprawiać motocykl.

1957
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

MILITARIA.PL

http://www.militaria.pl

Militaria.pl w liczbach:

1 największy sklep w branży strzelecko-outdoorowej w Polsce
10 salonów firmowych w największych polskich miastach
1998 rok założenia firmy
10 000 produktów z takich grup asortymentowych jak: strzelectwo, samoobrona, outdoor

Militaria.pl oferta:
- outdor,
- eksploracja i survival,
- strzelanie,
- smoobrona,
- odzież techniczna,
- odzież militarna,
- odzież patriotyczna i historyczna,
- elektronika i gadżety,
- pomysły na prezent,

1959
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

PHOTO FUN

http://photo-fun.pl/

Jesteśmy tu po to, aby Twoja wymarzona impreza pozostała niezapomniana, a znajomi wspominali ją latami. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że będą to niezwykłe chwile, uwiecznione na niesamowitych zdjęciach. Nasi animatorzy pomogą Państwa gościom stworzyć niepowtarzalną atmosferę na każdej imprezie, przebierając ich w śmieszne gadżety.

1960
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

HURTOWNIA OPON LATEX

http://www.latexopony.pl/

Latex to firma z tradycjami. Od ponad pół wieku rodzina Groehl związana jest z branżą oponiarską. Początki działalności to rok 1958 kiedy dziadek Maksymilian założył swój zakład wulkanizacyjny. Firma specjalizowała się wtedy w regeneracji opon używanych.

Hurtownia Opon LATEX, znana Państwu dziś, to:
- Ponad 140 osób do Państwa dyspozycji
- Wiodąca firma na rynku oponiarskim w Polsce
- Lider w sprzedaży opon UHP
- Ponad 250 tysięcy opon w magazynach
- Ponad 18,5 tysiąca m2 powierzchni magazynowej
- Zasięgiem działalności obejmuje całą Polskę
- Nowoczesny system zamówień B2B – Xpartner
- Realizacja zamówień w ciągu 24h
- Szeroki asortyment - opony, felgi, akcesoria
- Nowoczesne rozwiązania biznesowe i marketingowe
- Flota ponad 70 samochodów
- 4 profesjonalne serwisy ogumienia

1962
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

Oficjalny portal turystyczny m.st. Warszawy © Stołeczne Biuro Turystyki

http://warsawtour.pl/

Stołeczne Biuro Turystyki – prowadzi kompleksową działalność z zakresu informacji turystycznej.

Zadania Biura obejmują:

• prowadzenie punktów Warszawskiej Informacji Turystycznej
• udzielanie informacji o Warszawie i jej atrakcjach, a także wydarzeniach kulturalnych, sportowych i targowych w stolicy
• rezerwację miejsc noclegowych w hotelach warszawskich
• rezerwację usług przewodnickich
• dystrybucję wydawnictw turystycznych (mapy, przewodniki, informatory itp.)

1961
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

http://www.mazovia.pl/

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Kultury, Promocji i Turystyki
Wydział Marketingu Terytorialnego


1958
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

GMINA SOMIANKA

http://www.somianka.pl

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do gminy Somianka położonej w środkowej części województwa mazowieckiego i południowo – zachodniej części powiatu wyszkowskiego nad rzeką Bug, gdzie niegdyś wiódł historyczny szlak z Warszawy na wschód i północ kraju.

Teren gminy Somianka jest zróżnicowanym obszarem pod względem przyrodniczym występują tu zarówno lasy jak i rzeka, które w równy sposób stanowią atrakcyjność dla gości. Nieuregulowany brzeg rzeki Bug kryje w sobie rozmaitość dziko żyjącego ptactwa, zwierzyny oraz rzadkich okazów roślin. Urozmaicona rzeźba terenu, wysokie skarpy, rozlewiska rzeki Bug , łąki i lasy nadają terenowi nie powtarzalny charakter. Cała gmina jest włączona w Zielone Płuca Polski, na dużym obszarze gminy znajduje się projektowany Nadbużański Park Krajobrazowy oraz obszar chronionego krajobrazu Natura 2000.

Od kilku lat zauważamy coraz większe zainteresowanie naszą Gminą mieszkańców Warszawy jako potencjalny miejsce zamieszkania. Konsekwencją tych obserwacji jest stopniowa rozbudowa infrastruktury technicznej. Nasze plany i propozycje dla osób u Nas goszczących będziemy się starali urzeczywistnić w nowo tworzonym planie zagospodarowania gminy tak aby zachęcić Państwa do przyjazdu w Nasze okolice i pozostania tu na dłużej…

Na nieskażonych terenach położonych przecież w tak bliskim sąsiedztwie Warszawy uzbrojonych w łączność telefoniczną, wodociąg oraz kanalizację odnajdziecie Państwo doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku oraz atrakcyjne tereny inwestycyjne. Plan miejscowy przewiduje wielofunkcyjny rozwój zabudowy tak jednorodzinnej jaki i wielorodzinnej oraz wszechstronnej działalności gospodarczej. Na dużym obszarze położonym głównie w części leśnej na historycznym układzie geodezyjnym przewidywana jest zabudowa rekreacyjna i sportowa. Na krótki wypoczynek zwiedzenie Naszych licznych walorów krajobrazowych i przyrodniczych zapraszamy do licznych ośrodków szkoleniowo wypoczynkowych wspaniale działających w Naszej Gminie.

Serdecznie zapraszamy w Nasze skromne progi…

1968
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

Extreme Sports Channel

http://pl.extreme.com/

Stacja telewizyjna dostępna na platformach cyfrowych nc+ i Cyfrowy Polsat oraz w sieci kablowej UPC w polskiej wersji językowej. Emituje programy o tematyce sportów ekstremalnych, m.in. o skateboardingu, snowboardzie, BMX, rolkach, MTB, wakeboardingu, surfingu, windsurfingu, motocrossie i wrestlingu.

1963
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

MYCZKOWIANKA

https://www.facebook.com/myczkowianka.biesy/

Gastro Moto Rodzina z Wrocławia znudzona zgiełkiem miasta, prowadzi w sercu Bieszczad tuż obok małej zapory w Myczkowcach urokliwą knajpkę Myczkowiankę , czasem miejsce wypoczynku motogości nazywaną Osadą Obcych, jest to miejsce przyjazne motocyklistą - Kto był ten wie.

1983
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

MAŁYSZEK

Forumowy Małyszek vel Hubert - producent różnego rodzaju sakw oraz rogali motocyklowych. Jego produkty testowane na kilku kontynentach pozwolą na solidne i właściwe zabranie bagażu na ognisko za miedzą jak i na miesięczny wyjazd do Afryki lub dalej...


2004
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

OSTRY

Nasz forumowy kolega OSTRY, producent gmoli i innych akcesoriów motocyklowych z dołącza do grona partnerów pod własną marką BARXON -http://www.barxon.pl

2010
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

ww.hondaplaza.pl

2011

Honda Plaza - najnowocześniejszy Salon Hondy w Polsce. Mottem Salonu jest hasło

„Honda Plaza - po drodze do marzeń".


Wierzymy, że posiadanie motocykla marki Honda daje poczucie pełnej satysfakcji z jego niezawodności i dostarcza nieustannej radości z użytkowania.

Salon Honda Plaza oferuje: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż motocykli, skup i sprzedaż samochodów i motocykli używanych, kompleksową obsługę firm, szeroki asortyment oryginalnych części i akcesoriów Honda oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto umożliwiamy wynajem samochodów oraz pomoc drogową.

Dysponujemy: Dużą ilością samochodów i motocykli do jazd testowych. Sprzedajemy i serwisujemy wszystkie modele samochodów i motocykli marki Honda dostępne w Polsce!

Oferujemy: Atrakcyjne formy finansowania, preferencyjne pakiety ubezpieczeń, a także możliwość przyjęcia aut używanych wszystkich marek w rozliczeniu.

Gwarantujemy: Wszystkie używane samochody w ramach programu „Używane, jak nowe" posiadają gwarancję legalności, stanu technicznego oraz półroczną lub roczną Gwarancję Mechaniczną gratis.

Błyskawicznie realizujemy: Wszystkie zmówienia na części i akcesoria samochodowe i motocyklowe - od 2 do 4 dni, z dostawą na terenie całego kraju. Nowość! usługa TELEPHONE ORDER (zamówienia przez telefon) - płatność dokonywana jest kartą kredytową.

Słuchamy: Naszych Klientów. Aby móc jeszcze dokładniej dostosować naszą ofertę do ich potrzeb, stworzyliśmy dział Call Center, który kontaktuje się z Klientami, żeby poznać ich opinie na temat wykonywanych przez nas usług.

Czerpiemy wzorce: Prosto z Japonii - jesteśmy częścią znanej na świecie japońskiej Grupy Kapitałowej Sumitomo Corporation. Standardy w Firmie czerpiemy właśnie z Japonii co powoduje, że nasz poziom obsługi jest zawsze najwyższy, a najważniejszy jest dla nas Klient!


W trakcie zlotu w sobotę Honda Plaza przyśle do nas samochód serwisowy. Wszelkie drobne naprawy oraz regulacje będzie można zrobić na miejscu. Z poważniejszymi naprawami (jeśli takie będą miały miejsce) będziemy mogli udać się na ul. Malowniczą (z motocyklem na wynajętej przyczepce), a tam w pierwszej kolejności zostaniemy przyjęci.

W czasie zlotu odwiedzą nas reporterzy z HONDA PLAZA TV !

Honda Plaza udostępni nam także motocykle do jazd testowych.
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

patronat medialny: MIESIĘCZNIK MOTOCYKL

2034

MOTOCYKL jest ogólnopolskim miesięcznikiem dla fanów dwóch kółek z silnikiem.

Piszemy zarówno o ścigaczach, nakedach, turystykach, chopperach i cruiserach, skuterach, jak i o off-roadzie.

Testujemy nie tylko maszyny, ale i wszelkiego rodzaju akcesoria (np. odzież, opony). Czasami z narażeniem własnego życia i zdrowia...

Oprócz tego znajdziesz u nas relacje z wyścigów oraz zlotów, a także turystykę oraz porady na najwyższym poziomie.

Nie zaniedbujemy techniki - radzimy jak dbać i serwisować motocykle, a przy okazji wyjaśniamy co i jak w nich działa.

Chcesz wiedzieć więcej o technice jazdy? - o tym też piszemy!

Nie zapomnij odwiedzić nas w sieci na http://www.motocykl-online.pl
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

nasz forumowy kolega Pilot postanowił co następuje:

Motocykle i samoloty mają ze sobą wiele wspólnego ... dają wolność, którą wszyscy tak bardzo kochamy.

2035

Aby mieć możliwość sprawdzenia tego w praktyce zapraszam na godzinny lot Cessną 152.
Konstrukcja samolotu pozwala zabrać na pokład jedną osobę, która będzie miała możliwość czynnego uczestnictwa w locie.
Termin lotu zostanie indywidualnie umówiony ze zwycięzcą. Wrażenia gwarantowane ... do zobaczenia na lotnisku
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

Zabezpieczenie medyczne w sobotę zapewnia nam RATOWNICTWO MEDYCZNE MEDICOVER

2042


Ratownictwo medyczne MEDICOVER poza podstawową działalnością to między innymi:

- szkolenia i kursy z zakresu pierwszej pomocy,
- organizacja zawodów medycznych,
- obstawy medyczne,
- transporty medyczne,
- pokazy ratownictwa.

Dlaczego Medicover?

- 20 lat doświadczenia w obszarze edukacji i szkoleń z pierwszej pomocy
- bogata oferta kursów
- kadra instruktorska– czynnie pracujący w ratownictwie medycznym lekarze, pielęgniarze i ratownicy
- gwarantowany komfort pracy w małych grupach
- duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne uczestników szkolenia realizowane w oparciu o najnowsze wytyczne i standardy postępowania
- certyfikat poświadczający odbycie szkolenia

https://www.medicover.pl/
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

"Adventureparts.pl" to nic innego jak przemyślane i sprawdzone akcesoria do motocykli enduro ale nie tylko.

Nasz początek w tej branży to realizacja pojedynczego zamówienia klienta i tak od 2009 roku zajmujemy się konstruowaniem i produkcją akcesoriów do motocykli enduro.

Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy kufry ze ściętymi narożami co nadało im przede wszystkim ładniejszego wyglądu ale również poprawiło aerodynamiczność motocykla.

Duże zainteresowanie naszymi produktami rozpoczęło produkcje kolejnych elementów jak stelaże podnóżki kratki ochronne itd
Cały czas poszerzamy asortyment o kolejne modele motocykli.

Realizujemy też projekty indywidualne związane głownie z turystyka motocyklową oraz samochodami przeprawowymi 4x4

2091

Wszystko co tworzymy jest tworzone z myślą o Prawdziwych Podróżnikach

Michał "Hiszpan11"
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

www.operacjadron.pl

Operacja Dron to odpowiedź skrojona na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć atrakcyjność oferty własnej firmy poprzez pokazanie jej z zupełnie innej perspektywy i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, a jednocześnie nie chcą płacić za taką usługę wielkich pieniędzy. Operacja Dron to wysokiej jakości sprzęt, który pozwala na nagrywanie ujęć w doskonałej jakości.


2092

Operacja Dron to również ja, czyli operator - Piotr Gzel.
Posiadam świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych o numerze PL.33118.UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jestem na liście operatorów Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, którzy mogą korzystać ze skróconej procedury uzyskiwania zgody na loty na obszarach kontrolowanych lotnisk (lewa strona Warszawy podlega prawie w całości pod Okęcie). Ta procedura pozwala na wykonywanie lotów w centrum Warszawy, za które odpowiedzialne jest m. in. Biuro Ochrony Rządu. Oprócz pasji do dronów, od dziecka fascynuje mnie motoryzacja, która jako jedna z niewielu dziedzin życia potrafi zająć 100% mojej uwagi. Jestem też uzależniony od aktywności fizycznej. Uprawiam wiele różnych sportów, z których największą miłością darzę pływanie.

Pozdrawiam

Piotr
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

www.huzarexhaust.eu

Nasza firma istnieje od 2005 roku, w roku 2011 rozpoczęliśmy wytwarzanie układów wydechowych do motocykli.

Dziś układy wydechowe do motocykli to sens naszej działalności. Naszym celem jest wytwarzanie wydechów które będą służyć naszym klientom długie lata.

Aby to uzyskać używamy do produkcji najlepszych materiałów.

2098

Cały czas pracujemy nad nowymi modelami tłumików, które będą regularnie wzbogacać naszą ofertę.

Pozdrawiam

Zbyszek
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2016, wiosna, Mazowsze - PARTNERZY i SPONSORZY

Post autor: Qter »

http://sklep.formacjaraster.pl/

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem grafiki zarówno artystycznej, jak i użytkowej. Druga nasza pasja to motocykle i zabytkowa motoryzacja i klimaty z tym powiązane. Tworząc dostępną tu kolekcję odzieży próbujemy połączyć nasze zainteresowania i pokazać ''co nam w duszy gra". Mamy nadzieję, że nasz nieco zwariowany styl i odmienne (od większości dostępnych na rynku t-shirtów ) podejście do tematu przypadnie do gustu jak największej grupie miłośników motocyklowego świata.

2103

Jesteśmy także otwarci na różne sugestie i propozycje dotyczące gotowych, jak i kolejnych projektów.

Zajmujemy się również działalnością usługową - wykonujemy nadruki na tekstyliach, reklamy oraz usługi w zakresie projektowania graficznego i przygotowania do druku.

Pozdrawiam

Andrzej
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości