Służbowa fura Fuksa

motocyklowo
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Służbowa fura Fuksa

Post autor: MISIEK »

No to sie kolega Fuks na tej Ukrainie dochrapał. Gławnyj Ataman - czyli szef firmy w której Fuks pracuje docenił jego wysiłki i nagrodził go służbową gablotą. Fuks nie omieszkał sie pochwalić - no to wrzucam na forum:
fuks I.jpg
Niska, dwudrzwiowa sylwetka w agresywnym żółtym malowaniu. Klasyczne, chromowane klamki i zderzak oraz czarne obwódki przednich reflektorów dodają maszynie nostalgicznego uroku. Umieszczony z tyłu chłodzony powietrzem silnik V4 napędza tylne koła.
Uwagę zwraca dbałość o komfort. W oczy rzuca się rozbudowana klimatyzacja (panel sterujący nawiewem doskonale widać miedzy oldschoolowymi wycieraczkami).
fuks II.jpg
Ciemne, czarne szyby w przyjemny sposób kontrastują z kolorem nadwodzia zapewniając pasażerom ekskluzywne poczucie dyskrecji i komfortu. Baczny obserwator dostrzeże zapewne wysoko umieszczone wloty powietrza zasilające system doładowania dynamicznego DUPA (Doładowanie Uprzyjemniające Podróż Automobilem)
fuks III.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: ostry »

Mieli chłopcy wyobraźnię :lol: jakież to wyniki w pracy mieć trzeba by sobie na takie cudo zasłużyć? :haha: Miałem kiedyś to "półczołgu" ale niestety w wersji podstawowej (czyt. oryginalnej :lol: )
Obrazek
Obrazek
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Novy
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 144
Rejestracja: 16.07.2008, 19:32
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: De

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: Novy »

MISIEK pisze:No to sie kolega Fuks na tej Ukrainie dochrapał. Gławnyj Ataman - czyli szef firmy w której Fuks pracuje docenił jego wysiłki i nagrodził go służbową gablotą. Fuks nie omieszkał sie pochwalić - no to wrzucam na forum:
AUTENTYCZNIE dostał taką furę?! :ysz: :shock:
NAT w DCT
Awatar użytkownika
Barnard
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 02.07.2009, 11:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: Barnard »

4 koła luks torpeda.
Aż zachęca do zostania expatem.
Na jakim stanowisku przysługuje już takie coś? :lol:
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: MISIEK »

Novy pisze:
MISIEK pisze:No to sie kolega Fuks na tej Ukrainie dochrapał. Gławnyj Ataman - czyli szef firmy w której Fuks pracuje docenił jego wysiłki i nagrodził go służbową gablotą. Fuks nie omieszkał sie pochwalić - no to wrzucam na forum:
AUTENTYCZNIE dostał taką furę?! :ysz: :shock:
dokładnie, przecież by nas chyba nie wkręcał :wink: a do tego dwudziestolitrowy baniak "horpycji" i kiszonego ogórka :cool:
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
NaczelnyFilozof
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 585
Rejestracja: 24.08.2008, 09:52
Lokalizacja: Jeleśnia - Żywiec
Kontakt:

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: NaczelnyFilozof »

Fura Klasa :resp: Ja tam zawsze lubowiałem sie w innniejszych konstrukcjach :smile:
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]
Transalp 600 '91 [Puzzle Edition 2.0]
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: Marek »

Proszę Państwa, ten samochodzik ma ojca o nazwie NSU Prinz 1100, sowieci produkowali tę znakomitość pod swoją niezapomnianą marką. Mnóstwo było tego w NRD. Pojazd historyczny i z nutką tęsknoty dla nierobów. Jak (20 lat temu - historia) się niemcy razem połączyły to na ichnich autostradach był słyszany donośny ryk jak szły zaporożce z przyczepkami do zachodnich landów na wystawki.
Jak to jest z błędami to proszę do Godivy.
Awatar użytkownika
fuks-f1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 16.07.2008, 21:26
Lokalizacja: Wrocław / Kijów / Krzywy Rog

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: fuks-f1 »

MISIEK pisze:
Novy pisze:
MISIEK pisze:No to sie kolega Fuks na tej Ukrainie dochrapał. Gławnyj Ataman - czyli szef firmy w której Fuks pracuje docenił jego wysiłki i nagrodził go służbową gablotą. Fuks nie omieszkał sie pochwalić - no to wrzucam na forum:
AUTENTYCZNIE dostał taką furę?! :ysz: :shock:
dokładnie, przecież by nas chyba nie wkręcał :wink: a do tego dwudziestolitrowy baniak "horpycji" i kiszonego ogórka :cool:
KŁAMSTWO
NIE DOSTAŁEM OGÓRKA, TYLKO POMIDORY. :balanga:

Z poufnych informacji wiem, że system DUPA jest opatentowany i próba podrobienia może zakończyć się pojazdką na grzyby :szab:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
anulka27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 30.06.2009, 09:45
Lokalizacja: Katowice, Świętochłowice

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: anulka27 »

Rewelacja! :car: lakier mógłby być nieco w innym tonie :smile:
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Służbowa fura Fuksa

Post autor: Bolek »

Moi starsi mieli takiego tylko w kolorze czerwonego Ferrari :grin:
Fajna fura wjechała na każdy krawężnik a system DUPA świetnie dawał radę :grin: i ten gang ,a poza tym dało się odpalić na korbe :ok:
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości