Wymiary kierownicy w 650

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Wymiary kierownicy w 650

Post autor: Biedron »

Witam,
Przymierzam się do wymiany kierownicy w mojej 650. Na rynku jest sporo akcesoryjnych z dokładnie podanymi wymiarami. Mój problem polega na tym, że nie znam wymiarów oryginalnej kierownicy z 650. Sam nie mam możliwości pomierzenia swojej, wiec zwracam się do szanownego grona, czy może ktoś z Was zna te wymiary? Przegrzebałem forum i nie udało mi się znaleźć takich informacji.
Najlepiej, jak by to było według schematu z tego linka:
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=NTM4MDM5Mw==
Planuję dobrać taką kierownicę, aby była wyższa niż oryginał, żeby nie trzeba było stosować podwyższenia, ale też żeby wszystkie linki i instalacje nie wymagały przedłużania.
Jak mi się uda to zrobić to oczywiście Was poinformuję.
Biedron
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: Wymiary kierownicy w 650

Post autor: pałeł »

jak już wybierzesz to zgłoś się mam upusty na asortyment z Larssona :)
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Sinxu26
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 05.05.2015, 12:29
Mój motocykl: XL650V

Re: Wymiary kierownicy w 650

Post autor: Sinxu26 »

Dołączam sie do prośby o podanie wymiarów oryginału ;)
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wymiary kierownicy w 650

Post autor: Biedron »

U mnie skończyło się na wymianie kierownicy na oryginalną, dokupieniu poprzeczki, i podwyższeniu chyba o 25mm.
Problem był z linkami ssania, ale Szparag mi to jakoś poukładał. jest problem z linką sprzęgła, jest trochę zbyt krótka i potrafi się przepalić o kolektor, złapać syfu i ciężko chodzić. Ale nie pęka :)
Oryginalnych wymiarów kierownicy nigdy nie poznałem.
Biedron
Awatar użytkownika
Sinxu26
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 05.05.2015, 12:29
Mój motocykl: XL650V

Re: Wymiary kierownicy w 650

Post autor: Sinxu26 »

szkoda bo moją małe rude robaczki zjadają i chciałem wymienić na taką samą , tylko może aluminiową ^^
Awatar użytkownika
Pulek
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 20.07.2019, 18:53
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Komorów

Re: Wymiary kierownicy w 650

Post autor: Pulek »

Cześć
Przeszukałem chyba całe forum i nie znalazłem nic podobnego. W związku z czym podpinam się pod ten temat. Szukam kierownicy do TA 650 2006r. Oczywiście coś tańszego od oryginału ale najbardziej do niego zbliżonego. Głównie po to by uniknąć problemów z linkami itp. Choć pozycji zmieniać też nie chcę bo jest ok. No i fajna byłaby grafitowa. Może któryś z kolegów jest już po takim zakupie i zadowolony, doradzi gdzie kupić.
Wracając do tematu rozmiarów moja ma: 77cm szerokości, 12,7 wysokości i patrząc z góry jej chyba "głębokość" to 10cm. Oczywiście wymieniam więc idealnie prosta nie jest, wiec i wymiary proszę traktować z małą tolerancją
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości