[K]Suzuki Burgman 400

Awatar użytkownika
hynas
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 18.06.2008, 23:05
Lokalizacja: Poddębice

[K]Suzuki Burgman 400

Post autor: hynas »

Jak w temacie, najchętniej od motocyklisty a nie od handlarza, powyżej 2004 r. kwota max. 7k.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie prozę o info.
Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
czupakabra
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 683
Rejestracja: 29.09.2011, 11:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: czupakabra »

Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: herni74 »

Pisz do Zbyszka z FAT tego od tłumików HUZAR http://africatwin.com.pl/member.php?u=4204
Widziałem miał ładnego .
Awatar użytkownika
hynas
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 18.06.2008, 23:05
Lokalizacja: Poddębice

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: hynas »

Ten z Grodziska jest zaliczkowany do końca przyszłego tygodnia, pierwszy troszkę za stary.
A jakiego ma Zbyszek z FAT ?
Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: wilczek »

Burgman powiadasz... Używany... Odważny jesteś :thumbsup: ale... Kto bogatemu zabroni ...
Awatar użytkownika
hynas
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 18.06.2008, 23:05
Lokalizacja: Poddębice

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: hynas »

wilczek pisze:Burgman powiadasz... Używany... Odważny jesteś :thumbsup: ale... Kto bogatemu zabroni ...
Nie dla mnie, pomagam jedynie szukać.
A co masz za uwagi do Burgmana, chodzi mi o roczniki powyżej 2003 roku ?, miałem kiedyś styczność i nie mogę złego słowa powiedzieć, druga sprawa popularność i
dostęp części jest raczej zaletą.
Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: wilczek »

Kolega kupił nowego. Super sprzęt. Jedyna wada to trwałość skrzyni biegów . Po ok 50 tys pada jakiś element z jakiegoś cudownego tworzywa i nie da się tego reanimować skutecznie na długi kolejny przebieg. Oczywiście są zakłady i spece co regenerują i dają gwarancję na rozruch/ krótki przebieg. Kolego regenerował w swoim i po ok 3 tys ponownie padła. Koszt regeneracji to ok 1200 plus kilka stowek za demontaż i ponowne złożenie skutera, bo niestety do tego, trzeba wybebeszyc niemal wszystko. Przy minimalnym pechu, mozna wydać kilka tysi i nadal mieć problem. Nowa skrzynia to o ile dobrze kojarzę ok 5-6 tys, plus robocizna w autoryzowanym serwisie , aby mieć roczną gwarancję. Ten element i skrzynia, to problem konstrukcyjny i dotyczy zdecydowanej większości burgów. Nasz mechanik lubi takie perpetuum mobile przynoszące mu kasę :lol: dlatego jesli używka , to mocno trzeba wierzyć w przebieg i mieć świadomość nieuchronnego, kosztownego problemu.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: bartekk »

Burczysławy są wśród skuterów tym czym passaty tedeji wśród samochodów - są obiektem westchnień, o minę nie trudno. Sam kiedyś na takiego chorowałem, do czasu gdy nie poznałem aprilii atlantic.
Wilczek? Skrzynia biegów w 400. W wersjach od 125 do 400 jest klasyczna przekładnia CVT

"skrzynia" pojawia się w 650, gdzie za pomocą guziczka można "na sztywno" ustawić przełożenie przekładni.
Obrazek
http://www.pirmil.info/scoot/pdf/ecorchemotor.jpg
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
hynas
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 18.06.2008, 23:05
Lokalizacja: Poddębice

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: hynas »

bartekk pisze: Sam kiedyś na takiego chorowałem, do czasu gdy nie poznałem aprilii atlantic.
Widziałem dwie aprille 500 i mogę powiedzieć ze jest to naprawdę fajny sprzęt, który naprawdę fajnie się zbiera w porównania do burgmana który tutaj właściwie do 50 tki jest strasznie zamulony. Sytuację ostudził mi jedynie fakt że w obu przypadkach były to straszne padaki, raz że zarżnięte do tego porysowane po przewrotkach.
Zresztą przerzucając ogłoszenia aprilli jest ich dość mało, a jeżdżenie po całej Polsce raczej mi się nie uśmiecha.
Ale jeżeli ktoś wie o Aprilli 500 czekam na info
Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
hynas
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 18.06.2008, 23:05
Lokalizacja: Poddębice

Re: [K]Suzuki Burgman 400

Post autor: hynas »

Kupiony. Temat do zamknięcia.
Triumph Tiger 955i
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości