Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: Idaho »

Basiu najmilejsza...
jeśli Ty przyjedziesz, to żadne inne zwierzątka już nie będą potrzebne :)
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Dzieci i zwierzątka, z wyjątkiem kózki Marasa, łagodzą obyczaje. Ale nie zafffszzzee. Dzieci przecież muszą uczyć się życia we wszystkich aspektach , a skoro Rodzice uważają, ze to odpowiednie miejsce i czas...
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: Leo »

Idaho jak zawsze słodko się złości jak ktoś ma inne zdanie :D Zapomniałaś tupnąć nóżką :D
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: Baran »

Nie mi decydować, czy mają tam być małe dzieci czy nie - nie byłem tam nigdy (choć tym razem mam ochotę pojechać),
ani chata nie moja, ani dzieci nie moje, ale myślę, że warto, by rodzice wzięli pod uwagę, że:

- ktoś może nie być szczęśliwy będąc obudzony rano na kacu dzikimi wrzaskami i płaczem dzieci
/co oczywiście zależy od dzieci, rodziców i zagospodarowania przestrzennego budynku/

- hasło 'Bądźcie ciszej, bo dzieci nie mogą zasnąć' rzucone wieczorem w samym środku suto zakrapianej i wesołej imprezy to wspaniały sposób by ją popsuć wielu osobom przy pomocy jednego dziecka. A jak się domyślam z różnych opowieści, te spotkania takie są. Poza tym, jak to na imprezie - ktoś będzie pewnie głośno gadał, ktoś będzie przeklinał, obijał się po korytarzu, trzaskał drzwiami, śpiewał, etc i będzie działo się to właśnie wieczorem / w nocy. /Co również nie musi być problemem - zależy od planu budynku/

- o przewijaniu pampersa z klockiem przy wspólnym stole podczas jedzenia nawet nie będę pisał, bo nie wierzę, że moglibyście to zrobić :)

Z jednej strony - ja również uważam, że taka impreza to nie jest najszczęśliwsze miejsce dla małych dzieci; z drugiej - pewnie jak ich nie zabierzecie to będziecie musieli zostać z nimi w domu. Pozostaje pytanie, czy znając realia imprez, nie będą one dla Was problematyczne i czy fakt zabrania dzieci nie odbije się zbyt mocno na innych uczestnikach. Jeśli nie, to pewnie nie ma problemu.
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: Idaho »

Leo pisze:ktoś
:lol: W tupaniu nóżką nie mam szans w starciu z kobyłką ;) Odpadam w przedbiegach :)

Baranku trafiłeś w sedno. Czy spotka się to ze zrozumieniem... :D Po nieco wyższej, jak zawsze światłej wypowiedzi naszej wspaniałej, równie światłej i niebywale kulturalnej, zacnej Koleżanki - wątpię ;)
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: ostry »

No no, Bolek zapowiada Ci się fajna ekipa, na pewno będzie się działo . A i król malinowy będzie miał z kim się napić :lol: .
Mimo szczerych chęci spotkania się z Wami, niestety tym razem nie pojawię się - mam za małe dziecko którego nie mam z kim zostawić :wink: . Poss'ter mnie już rozgrzeszył . Przyjedziemy innym razem. Życzę wszystkim udanej zabawy i niepozabijania się po alkoholu ani na szlaku, ani tym bardziej za stołami :cool: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: MAŁYSZEK »

Co prawda tym razem się nie wybieram. Uważam że jeśli Bolek jako właściciel terenu i lokalu na którym ma się odbyć impreza nie ma problemów z tym kto z kim przyjedzie to gówno nam do tego jeśli komuś coś ma przeszkadzać to niech zostanie w domu. :fuck:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

Jak nie będzie śniegu w Nowym Mieście nad Pilicą to biere narty i przybywam :ok:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Jak będzie śnieg na rogaczu a nie będzie w nowym mieście , to Jeep z deską mą, przybywa. Będzie dylemat , jak śnieg będzie i tu i tu. Bo Jeep uwielbia śniegowe ślizganie w nowym mieście a ja na desce. Ciekawe kto wygra. :)))))
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

Jak będzie śnieg (a będzie) na Rogaczu to przybywamy z deską Twą i nartami memi z Młodym mym i nartami Jego Imprezą mą :lol: Jak będzie śnieg (a raczej nie będzie) w NMnP to nie wiem, ale Impreza bardziej woli śnieg od Jeepa... A z Rogacza mamy blisko na Przegibek... :ok:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Impreza przekonała KoJota ( Kobiece sztuczki :haha: ), zatem deska ( lub " deski") z młodymi na Rogaczu będą :wink: NMnP nie zając , poślizgamy się tam kolejnym razem. Namiar na teraz- Rogacz , deskowa naJeepka, i lecim KoJotem pod drzwi Rogacza, bo Babcia Impreza ( z pełnym szacunkiem dla Weteranki) może tam się nie wdrapać :wink: . Zajefajne będzie spotkać wszystkie znajome ( i nieznajome ) Lica , oraz Kózkę Marasa ( szanowne Dzieci wszelkie też ) :haha: Pszę dopisać nas do listy- przybywam z taliowaną laską :wink:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

No to Stary teraz to pojechałeś... Po pierwsze nie deskowa naJeepka tylko kurtularna Impreza, po drugie choć bym miał kolce zakładać na dole to wjadę... A jak nie wjadę to ją Kurewnę wniosę!
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Chyba, że Babci, oprócz szpilek, szczudła założysz , żeby rozklapiochą w śniegu nie ugrzęzła :wink: :haha:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

Chyba mnie przekonałeś... A może Goldasem pojedziemy? No co? Trzeba być twardym, a nie mientkim :haha:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Kusisz... Sprzęt w przyczepie... :haha: ps. Koniec śmiecenia, bo zbana obęrwę :mouthshut: :lol: jak to przed zlotem.. :fuck:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

A jak... Narty krótkie, deska też, do trumny wejdo ;) Stoków trochę jest w okolicy...
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

Najbliżej chyba Góra Żar ale Szczyrk bardzo kusi... :witch:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: Daniel »

łożesz... chwila mnie nie było, a tu tyle się dzieje; odzyskawszy zatem siły po nocy z 24 grudnia na Nowy Rok :lol: nadrabiam zaległości :
Danton pisze:a takich nowych jak ja przyjmiecie ?
zawsze jesteśmy otwarci na wszystkich - też "nowych" - jak masz czas i chęć : przybywej, a nie gupio sie pytej :tongue:
falco pisze: To co, Daniel może w końcu uda się wychylić "jednego"...? :wink: dozo!
hmm... jakoś szczególnie bym się przy tym nie upierał :dupa:
ostry pisze:.... A i król malinowy będzie miał z kim się napić :lol: ..
.. a ty mnie dupe :tongue: :tongue: :tongue:
wilczek pisze: Zajefajne będzie spotkać wszystkie znajome ( i nieznajome ) Lica , oraz Kózkę Marasa ( szanowne Dzieci wszelkie też ) :haha: Pszę dopisać nas do listy- przybywam z taliowaną laską :wink:
a skoro już Wilczkowe dylematy same się rozwiązały, to super - proszę przybywać.. tylko poproszę bez karawanu :tongue: :dupa:
--
W kwestii dzieci : Baran dość trafnie wszystko ujął w 80% : wizualizacja zmiany pampersa nie była konieczna.. :egh: , a na kacu często przeszkadza tupot myszy, nie mówiąc o dzieciach czy kimkolwiek dorosłym..
Jakmor, sprawa wygląda tak: w minionym sezonie na jednym z dwóch spotkań rogaczowych był chyba Thorgal z małą pociechą i ani on się nie skarżył na nas, ani dzieciak nikomu nie przeszkadzał, sądzę też wielu nawet nie wiedziało, że było z nami dziecko..
Jak masz chęć z dziećmi przyjechać, to jesteś mile widziany i zapraszamy, a komu to nie pasuje - sorry..
...ale :
a. jeżeli usypianie Twoich dzieci polega na "a teraz chodzimy na palcach i nie oddychamy" (co wielu z nas zna z autopsji), to musisz wiedzieć, że niestety nie będziemy cicho - "sorry, taki tam mamy klimat" :zabawa: :drinking: :impreza:
b. chata w większej części jest drewniana i chrapanie Bolka słychać w Wilkowicach
c. celem spotkania jest porządnie zabalować w gronie motocyklowym i z dziećmi to może być trudne, jednak możesz próbować
d. zabieranie dzieci na Rogacz (w ogóle) celem pokazania gór, pójścia na szlak itp - ależ jak najbardziej :thumbsup: , ale co do zasady te konkretne spotkania w dużej mierze polegają na rozcieńczaniu krwi alkoholem w ilościach mało przypominających homeopatię :mouthshut: , więc moim zdaniem zabieranie niepełnoletnich dzieci, to strzał w kolano.

Zważywszy powyższe informacje zdecyduj sam, a resztę już proszę o nieodgrzewanie tego tematu, który niniejszym uważam za wyczerpany.
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: wilczek »

Kolejna odsłona , w najlepszym wydaniu, dyplomacji :thumbsup: :haha:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Rogacz 2015 - zimowe spotkanie 16-18.01.

Post autor: kuzi4 »

Jak to wyczerpany? Ciągle nie rozwiązanym jest czy Babcia ogarnie na Nokianie WR podjechać pod Bolkową chatkę, czy muszę kolec szwedzki jej założyć :swieczki:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość