witka

motocyklowo
JANUSZ
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 05.11.2008, 20:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko

Re: witka

Post autor: JANUSZ »

PIES pisze:bombal, weż się za robotę i poszukaj sam odpowiedzi na swoje proste, tutaj i na allegro znajdziesz wszystkie, tylko trochę cierpliwości i pracowitości leniu jeden Ty paskudny ignorancie :tongue:
Pies nadawał byś sie do rządu - tam trza by zrobić porządek :haha: :haha:

Ale na forum porządek też musi być!! :thumbsup:
bombal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27.05.2009, 23:39

Re: witka

Post autor: bombal »

:(
nie chcę rad goscia z allegro ktoremu tylko zalezy by sprzedac. Dane z katalogow motocyklowych ..... Jesli to problem to nie odpowiadajcie. No tak podbijanie postow :D
Moze ktos robi przy hondach i to jego pasja wiec sie tu pochwali. Po co mam wywazac drzwi ktore ktos juz otworzyl.
Pozdrawioam Bogdan
Awatar użytkownika
PIES
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 316
Rejestracja: 02.11.2008, 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: witka

Post autor: PIES »

bombal, a w powitalni byłeś już??? Wpadasz tu jak przeciąg, nic o sobie nie masz zamiaru powiedzieć i czekasz, aż ktoś pokaże Ci palcem otwarte drzwi,a najlepiej jeszcze poda rękę i przeprowadzi mówiąc uważaj na próg. Ci którzy mają na tyle siły, samozaparcia żeby pootwierać te wszystkie drzwi, nie wiem czy mają czas i ochotę na prowadzenie za rączkę. Nie myl tego z pomocą gościowi, który sam szuka tych drzwi, tłucze ręką, wali głową i nie zawsze sobie radzi :egh:
Nie ma się co pipać w szczypę!!!
bombal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27.05.2009, 23:39

Re: witka

Post autor: bombal »

W przywitalni nie zawitalem bo tu sie przywitalem. Moj post poszedl a potem zobaczylem ten podpiety temat.
Liczylem na to ze ktos wie w koncu jest tu wielu milosnikow transalpa. Nie oczekuje, ze ktos zaniedba swoja rodzine by odszukac odpowiedz na moje pytanie. To jest moj ostatni taki post. Jesli ktos zna odpowiedz i moze odpowiedziec chwala mu za to. Natomiast "rycerza" netetykiety juz dziekuje
Pozdrawiam Bogdan
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości