taka offgleba

motocyklowo
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

taka offgleba

Post autor: gerard »

no i znów skusiłem się na błotko. :hammer: Po kilkudziesięciu km po wioskach zachciało mi się wjechać do lasu w który mnie jeszcze nie było. Miałem wątpliwości sporo padało gleba mocno rozmiękła , gdzieniegdzie koleiny, woda, drogi które były ubite kompletnie rozmiękły, koła grzęzły. Wiadomo, drogi polne które bywają jeszcze nie rozjeżdżone to niezła pułapka wyglądają na twarde a tu jak na maśle, a klocków nie mam, doświadczenie też niewystarczające.

Ale nie było źle, dupa tańczyła na wszystkie strony, moja jeszcze bardziej ( niesądziłem że takie pozycje mogę odstawiać), balans ciałem i gaz, wszędzie chlapie, bajka :grin: najgorsze przejechane prędkość pomogła, ryj się cieszy o i jeszcze jedna kałuża. . .
Coś mnie przyhamowało, nie wiem jakie dno w końcu, ale wygląda tak niewinnie . . .
nie wiem co było na dnie ale w tamtym momencie myślałem że to rów mariański z serpentynami, gaz , przeleciałem i kiedy myślałem że już się udało . . . udało ale nie wiedzieć czemu motor leżał na polu obok ja nie pamiętam czy leżałem czy klęczałem, czy stałem, wiem tylko że podbiegłem do moto i myślałem o wyłączeniu silnika.

Na szczęście nic poważnego się nie stało, coś tam z kolanem ale wtedy nie czułem ( teraz jest gorzej no i kuśtykam)
Mam nadzieję że do zlotu się zagoi. A dzisiaj tak ładnie :banghead:
Motor, no cóż szybke i tak miałem wymienić :lol: . Te wingracki na prawdę nie mają szczęścia :banghead: (Ostry, odkupie ci). jakieś mocowanie jedno czy dwa od plastików poszły a tak wydaje jest ok :ok: . Wsiadłem i pojechałem jeszcze ok 40 km do domu.

Tyle
Uważać na niewinne dziewicze kałuże, taka nauczka, no i klocki założyć bo inaczej nie ma sensu a zawracać nie lubię

http://picasaweb.google.pl/gerard822/Tr ... ZzoooGZjwE#
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: taka offgleba

Post autor: ostry »

:swieczki: to ile tam miałeś na blacie pędząc przez tą kałużę,że aż takie straty? :cool: Nie przejmuj się, ważne że się nie połamałeś, nauka w las nie idzie. Jak się nie sparzysz , to się nie nauczysz :thumbsup: . Przyznam się ,że brakowało mi fotek mojej byłej ale NIE W TAKIM STANIE!!! :mad: :tongue: A ja będę miał nowe Wingracki :grin: :zabawa: , już tu kombinuję od kilku dni jak je mocować gdybym ewentualnie przesiadł się na Caponord :grin: . Ogólnie miejsca z mocowaniami do kufrów są, urwała się tylko ta część z kierunkowskazem (do sewera się uśmiechnij po szkło) , niech Ci Krzycho wymyśli jakąś blaszkę, czy cuś żeby to jakoś puki co przymocować, a może pospawać da radę, w końcu fachman jest. Szkoda żeby moto stało w taką ładną pogodę.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: taka offgleba

Post autor: gerard »

w drodze powrotnej kombinowałem już jak je naprawić, nie będzie problemu chyba. :grin: .
obiecuje, że następnym razem na fotach będzie czysty a w tle piękne krajobrazy.

ja mam tylko nadzieję że kolano będzie w miare sprawne do zlotu, bo teraz to wole leżeć niż chodzić :swieczki: w razie co moge ci odstąpić wjazd.

prędkości nie znam bo jak stoję i tańczę nad siodłem to na licznik nie spoglądam a patrzę się na drogę, ale przy kałuży się zawahałem i to mnie zgubiło chyba, wolno wcześniej na pewno nie było, bo tak się nie da jeździć po takiej nawierzchni.( no chyba że przez takie głębsze kałuże powinno się bardzo powoli ale tak raczej nie praktykuje
Awatar użytkownika
slimak@@
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 24.11.2008, 22:05

Re: taka offgleba

Post autor: slimak@@ »

UFF MIAŁEM PODOBNIE TYLKO PRZY 100 WJECHAŁEM W POLE I KOSTKE MAM W BADZIEWNYM STABILIZATORZE WRAŻENIA PIERWSZA KLASA A LESNE DUKTY MNIE POPROSTU ZASKOCZYŁY ALE TYM BARDZIEJ CHCE WRACAC I SIE ZMIERZYC Z NATURA RAZEM Z MOIM PRZYJACIELEM TRAMPKIEM
Awatar użytkownika
dandan
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 398
Rejestracja: 13.06.2008, 07:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: taka offgleba

Post autor: dandan »

Na kursie nie mówili, że nigdy nie wiadomo co pod kałużą można znaleźć? :cool:

slimak@@, uprasza się nie krzyczeć i pisać po polsku, bądź w jakimś zrozumiałym języku.
Transafricalp beta
T7
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: taka offgleba

Post autor: strzelec »

OSTRY pisze:Przyznam się ,że brakowało mi fotek mojej byłej ale NIE W TAKIM STANIE!!!
no widzisz po co Ci to było, byłe miła, grzeczna, ładna a Ty ją do obcych :sex:
no może w ramach forum ale jednak to aż mazowsze :banghead:
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: taka offgleba

Post autor: gerard »

dandan pisze:Na kursie nie mówili, że nigdy nie wiadomo co pod kałużą można znaleźć? :cool:

a na kursach to uczą jeździć w ogóle?
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: taka offgleba

Post autor: sky »

gerard pisze:a na kursach to uczą jeździć w ogóle?
Na niektórych tak :tongue:
Mnie już na pierwszej lekcji zaczęli molestować o slalom + kierowanie jedną ręką :cool:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
musty
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 06.11.2008, 20:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mikołów

Re: taka offgleba

Post autor: musty »

Na szczęście wypadłeś na miękkie zaorane pole........dlatego takie małe straty :haha:

.....moja ostatnia gleba też była na teoretycznie miękkim podłożu... tylko, że w ziemi gmol trafił na zakopaną cegłę i ....... :banghead:.

Kilka podskoków na gmolach i jest :ok:

pzdr
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: taka offgleba

Post autor: ostry »

strzelec pisze:no widzisz po co Ci to było, byłe miła, grzeczna, ładna a Ty ją do obcych :sex:
Toż przeca my tu jak rodzina :grin:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: taka offgleba

Post autor: gerard »

he he, czekałem na to Ostry

:tongue: nawet żona mi mówi, że my to czasem jak bracia podobni :pob: :pob: . . . nie z wyglądu oczywiście :cool:
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: taka offgleba

Post autor: gerard »

sky pisze:
gerard pisze:a na kursach to uczą jeździć w ogóle?
Na niektórych tak :tongue:
Mnie już na pierwszej lekcji zaczęli molestować o slalom + kierowanie jedną ręką :cool:
no a mi silnik kazali włączyć :lol: i kierunki też
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości