Nowy wygląd strony i forum

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Baran »

W sumie to ta 'żałobna' jest całkiem niezła. Dobrze się na niej czyta. I zapewne nic się nikomu nie rozjeżdża :)
Jak dla mnie - mogła by permanentnie zostać.
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Bugi »

baransky pisze:W sumie to ta 'żałobna' jest całkiem niezła. Dobrze się na niej czyta. I zapewne nic się nikomu nie rozjeżdża :)
Jak dla mnie - mogła by permanentnie zostać.

a dla mnie nie, bo nie widze ktore posty sa nowe, a ktore czytane, niezaznacza mi tego :egh:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: B3stia »

Niestety nie ma tych istotnych również dla mnie znaczników.
Ale ale popracujemy nad tym. :wink:
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Driverd2 »

ja tam widzę, tematy gdzie coś nowego ktoś napisał mam na pomarańczowo.
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Bugi »

Driverd2 pisze:ja tam widzę, tematy gdzie coś nowego ktoś napisał mam na pomarańczowo.

tematy tak, ale posty w danym temacie nie zaznacza czy nowy czy stary, w prawym gornym rogu taka mala strzaleczka jest i ona byla albo szara, albo pomaranczowa czy biala jak byly nowe posty :)
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Driverd2 »

Bugi pisze:
Driverd2 pisze:ja tam widzę, tematy gdzie coś nowego ktoś napisał mam na pomarańczowo.

tematy tak, ale posty w danym temacie nie zaznacza czy nowy czy stary, w prawym gornym rogu taka mala strzaleczka jest i ona byla albo szara, albo pomaranczowa czy biala jak byly nowe posty :)
Nigdy tego nie zauważyłem bo albo nie miałem albo nie zwróciłem uwagi :)
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: maju »

Bugi pisze:... w prawym gornym rogu taka mala strzaleczka jest i ona byla albo szara, albo pomaranczowa czy biala jak byly nowe posty
Jak sie najedzie kursorem na tą strzałeczkę to wyswietla sie dodatkowy napis i ten już informuje czy jest nowy post czy nie. To akurat jest drobiazg do poprawienia, wystarczy podsunąć obrazek z innego stylu... sie zrobi...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

OUTSIDERS- nowy dział forum

Post autor: Wolo »

Aby nie zakładać nowego tematu- informuję tutaj:

Utworzono nowy dział, o którym mowa była w tym temacie

Tradycyjnie mam do Was prośbę- kiedy w czasie przeczesywania forum znajdziecie temat nadający się do owego działu, czyli dotyczący innego, niż Trampek motocykla- podrzućcie go za pomocą narzędzia "zgłoś ten post". Ułatwi to uporządkowanie działów.


Pozdrawiam,



Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Rolo »

Nie będe zakładał nowego tematu ale chciabym złożyć interpelacje.
Na forum wchodze łacznie za pośrednictwem 4 różnych urządzeń, w zależności które akurat mam pod ręką (PC, laptop, tablet, komórka) niestety jeśli przeskakuje z jednego urządzenia na drugie to przycisk "zapamiętaj mnie" nie działa i trzeba się od nowa logować, normalnie bym nie marrudził ale inne fora z których korzystam rozpoznaja mnie z którego sprzęta bym nie korzystał. Czy bez jakiejś wielkiej rewolucji dało by się forum TCP przekonać, żeby zawsze wiedziało że jam ci Rolo.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: luk2asz »

Rolo pisze:Nie będe zakładał nowego tematu ale chciabym złożyć interpelacje.
Na forum wchodze łacznie za pośrednictwem 4 różnych urządzeń, w zależności które akurat mam pod ręką (PC, laptop, tablet, komórka) niestety jeśli przeskakuje z jednego urządzenia na drugie to przycisk "zapamiętaj mnie" nie działa i trzeba się od nowa logować, normalnie bym nie marrudził ale inne fora z których korzystam rozpoznaja mnie z którego sprzęta bym nie korzystał. Czy bez jakiejś wielkiej rewolucji dało by się forum TCP przekonać, żeby zawsze wiedziało że jam ci Rolo.
Jak to mówią "dołanczam" się do postulatu :grin:
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: pat13 »

luk2asz pisze:
Rolo pisze:Nie będe zakładał nowego tematu ale chciabym złożyć interpelacje.
Na forum wchodze łacznie za pośrednictwem 4 różnych urządzeń, w zależności które akurat mam pod ręką (PC, laptop, tablet, komórka) niestety jeśli przeskakuje z jednego urządzenia na drugie to przycisk "zapamiętaj mnie" nie działa i trzeba się od nowa logować, normalnie bym nie marrudził ale inne fora z których korzystam rozpoznaja mnie z którego sprzęta bym nie korzystał. Czy bez jakiejś wielkiej rewolucji dało by się forum TCP przekonać, żeby zawsze wiedziało że jam ci Rolo.
Jak to mówią "dołanczam" się do postulatu :grin:
To ja też,
i proponuję, aby forum wszystkich i wszędzie rozpoznawało jako "Rolo" i witało stosownym komunikatem "Tyś jest ROLO, zaiste!" :haha:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: Rolo »

Podbijam, bo nie doczekałem się (razem z moimi znakomitymi interlokutorami) odpowiedzi. Krótkie "nie i ch..." też może być.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy wygląd strony i forum

Post autor: maju »

Na forum wchodze łacznie za pośrednictwem 4 różnych urządzeń, w zależności które akurat mam pod ręką (PC, laptop, tablet, komórka) niestety jeśli przeskakuje z jednego urządzenia na drugie to przycisk "zapamiętaj mnie" nie działa i trzeba się od nowa logować
Opcje konfiguracji forum pod kątem autologowania są dość ubogie - nie ma tu dużo opcji wyboru.
Ważne są ustawienia ciasteczek.
Kilka lat temu były z tym problemy aż w końcu ustawienia stały się optymalne i użytkownikom zniknęły problemy z logowaniem.
Od tego czasu nic nie było zmieniane.
Z czego mogą wynikać problemy z autologowaniem na różnych urządzeniach?
Hmmm....

Pewnie to znak czasu - nowsze urządzania potrzebują jakiś specyficznych ustawień?
Może ktoś z informatycznej braci, co to jest bardziej na bieżąco w tych tematach, podpowie co można jeszcze sprawdzić/ zmienić ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość