[S] TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Awatar użytkownika
Lalishon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 15.05.2013, 19:35
Mój motocykl: XL600V

[S] TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: Lalishon »

http://olx.pl/oferta/honda-xl-600-v-tra ... 0610151140

Panie i Panowie :-)przedaję mój ulubiony motocykl Honda Transalp, to wspaniała maszyna, szykowałem ją na obecny sezon ale okazało się że kolega sprzedaje większy motocykl o którym zawsze marzyłem ale też jest to turystyk choć trzeba więcej umiejętności by wjechać tam gdzie transalp. Trampka zostawiłbym sobie chętnie ale niestety nie mam własnej mennicy:-) i z czegoś trzeba zrezygnować. Myślałem że małżonka zechce się nauczyć jeździć na nim ale jest za drobna do niego.Transalp jest doskonale wyposażony, posiada kufry boczne GIVI oraz dodatkowo centralny monokey by givi nie ten który jest na fotce aluminiowy tylko taki sam jak boczne. Jest fotka od tyłu z logiem psiej łapki.
W motocyklu ostatnio wymieniłem na nowe nast akcesoria lub dokupiłem.
1. Opony mischelin anake 2- nowe w sklepie (przejechałem 1000km)
2. Łańsuch d.i.d + sębatki - wymiana całego napędu w serwisie
3. Zakupiłem calkowicie nową KANAPĘ jest bardzo wygodna szczególnie pasażerka ( żona ) jest zachwycona bo nie zsuwa mi się na plecy i ma bardzo wygodnie.
4. wymienione są płyny, oleje i filtry
5. Motocykl jest zarejestrowany i ubezpieczony w kraju
jeżdżę nim na codzień
6. Trampek ma gmole oraz uchwyty do kufrów działające
też jak gmole.
7. Markowa olejarka automatyczna scottoiler + markowy łańsuch z oringami to gwarancja wielu bezproblemowych tysięcy kilometrów
8. wysoka turystyczna szyba za którą jest święty spokój i deszcz nie pada.
9. Rok temu wymieniłem też łożyska tylnego koła oraz wachacza.
10. Zamontowalem gniazdo zpalniczki.

Motocyk serwisowalem w renomowanym serwisie japońskich motocykli w Krakowie, wszystko co było do zrobienia było robione na bierząco. Jestem muzykiem i nie pcham łap w mechanizmy na których się nie znam. Szanuję swój sprzęt jak muzyczne instrumenty.

Motocykl ma kilka rys na owiewkach, wszędzie tam gdzie było jakieś pęknięcie ( w trampkach zawsze coś jest) zostało naprawione. To bardzo drobna kosmetyka. Pamiętajmy że mamy do czyniena z turystycznym enduro a nie z piękną armaturą:-)

Przbieg motocykla na dzień dzisiejszy to 95 tyś , to prawdziwy przebieg który jest zaledwie 1/3 tego co może transalp, podobno może więcej. Mechani twierdzi że prędzej moje serce stanie niż jego.
Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości.

Proszę dzwonić umówimy się na oglądanie przed zakupem w Krakowie.

MOTOCYKL MA WAŻNY PRZEGLĄD DO MAJA 2015 JEST ZAREJESTROWANY I UBEZPIECZONY.
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: Trol »

Najlepsza wersja jakakolwiek powstała do tej pory , moim zdaniem .
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: wilq.bb »

Kolega prosił coby na nim łapę położyć...pewnie niebawem się ujawni, a do Ciebie Piotrze przekręci dziś wieczorem....więc do wieczorka przytrzymaj go.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: falco »

Czym/gdzie/za ile malowałeś przednią felgę? Czy kupiłeś od czegoś innego? Zawsze chciałem mieć czarne koła...
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Lalishon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 15.05.2013, 19:35
Mój motocykl: XL600V

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: Lalishon »

Była brzydka zaczynała korodować jak kupowałem i koleś dał mi nową od swojego, był holenderskim artystą hipisem i lubił kolorowo:-)
Chciałem też tylną wymienić na czarną ale i tak olejarka chlapie na nią więc zawsze jest okropkowana
Nie sądziłem że takie będzie zainteresowanie, dałem jeszcze na allegro anons
http://allegro.pl/show_item.php?item=4321881545
Awatar użytkownika
Lalishon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 15.05.2013, 19:35
Mój motocykl: XL600V

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: Lalishon »

wilq.bb pisze:Kolega prosił coby na nim łapę położyć...pewnie niebawem się ujawni, a do Ciebie Piotrze przekręci dziś wieczorem....więc do wieczorka przytrzymaj go.
Dzięki Panowie za rzeczowy przegląd stanu motocykla, jak kolega coś kupi to koniecznie niech się na forum pochwali, nie zdążyłem zgłębić wiedzy na tematy mechaniczne a szkoda. Daleko mi do waszej wiedzy. Trampek ma już nowego pana, prawdę powiedziawszy żadnego pojazdu nie było mi tak żal, cieszę się że niedaleko będzie mieszkał. Mam nadzieję że Beemka nie okaże się niewdzięczną niemiecką kobietą i za zdradę dojrzałej pięknej Japonki nie wybierze mi nabiału. Choć samo już zaproszenie jej do garażu jest dosyć kosztowne.
Szkoda że Honda nie ma narazie żadnej alternatywy w postaci prawdziwego następcy Afryki, rozważałem przez chwilę AT ale jakoś nie widziałem się na niej z partnerką. Tak czy owak jeśli miałbym możliwość mieć więcej motorów trampek miałby tam swoje miejsce. Próbowałem sadzac małżonkę ale bala się bo jest zbyt drobna. Gratuluję też rozsądnego podejścia do zakupów to cenna umiejętność :-) Pozdrawiam i do zobaczenia. :crossy:
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: wilq.bb »

Mechanicznie poprawny na wskroś - wałek zdawczy również :thumbsup: (o ile nowy właściciel nie zepsuje - bo można zaniedbać).
To że leżał na prawy boku to też widać (pocieszę Cie moja Hanka leżała na 100% na lewym zanim ją kupiłem). Powiedziałeś, że był ściągany z Holandii....oj blisko morza stał - patrząc na rdzę nawet na dolnej półce muszę przyznać, ze mój parę lat starszy (91') wygląda tutaj lepiej (tam i innych wielu miejscach).

Nowy właściciel niech jeździ bezpiecznie, a przez zimę dopieścić i będzie miał moto na lata :ok:

Twoje nowe moto niech, mimo, że to BMW niech Ci służy równie dobrze jak TA.

jako ps - po raz pierwszy jechałem na TA z 2 tarczami z przodu - i muszę przyznać, że nie ma różnicy - jest przepaść - moto hamuje a nie zwalnia :lol:

edyta: przepraszamy za złamany klucz 8kę, ale ktoś nieźle dokręcił osłonę
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Lalishon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 15.05.2013, 19:35
Mój motocykl: XL600V

Re: TRANSALP xl600v aniversary gotowy do sezonu

Post autor: Lalishon »

Jak sam twierdzisz mechanicznie jest ok więc wystarczy odrobinę o kosmetykę zadbać po sezonie jak rozmawialiśmy sprzedałem go z biegu , morze w holandi no jest ale chyba przedewszystkim depresja. :swieczki: chyba po to ich słynne coffe schopy :grin: Swoją drogą rzeczywiście nigdy nie zaglądałem tam gdzie ty. Mam nadzieję że kolega który kupił będzie zadowolony bo mieszka niedaleko i może nawet uda się razem gdzies pojeździć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości