Zegar ścienny dla prawdziwego "Pustynnika" :P

Wszystko to, co nie pasuje do pozostałych działów.
pszemek7
romeciarz
romeciarz
Posty: 28
Rejestracja: 30.07.2013, 17:50
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Zegar ścienny dla prawdziwego "Pustynnika" :P

Post autor: pszemek7 »

Witam,
Otóż ogólnie lubię zegarki i na łapę i na ścianę tylko coś ciekawego.

Zabrałem się więc za zrobienie takiego zgaru jaki mam w głowię i jaki mi się marzy.
Ogólnie zbudowałem prototyp, może i Wam się spodoba i może ktoś by chciał zamówić? Wiadomo im więcej chętnych tym tańszy koszzt produkcji. Koszta dla jednej sztuki są nieco za wysokie moim zdaniem.

Zegar wygląda jak na zdjęciach.

Czego brakuje? Po zewnętrznym obwodzie będą śruby imbusowe z grubą "dupą". W środku imbusowe ale płaskie.
Grafika nieco poprawiona niż ta co jest wycięta.

Przednia warstwa jest z aluminium pa11 1,5mm chciałbym by była wypolerowane na lustro lub poanodowanie ewentualnie malowanie proszkowe.
Pod spodem jest druga warstwa z poliwęglanu czarnego błyszczącego.
Potem jest jeszcze z materiału sztucznego podstawka na mechanizm zegara oraz z uchwytem umożliwiającym jego powieszenie.
Sam mechanizm pochodzi z zwykłego zegarka którego kupiłem na targu i rozwaliłem ale okazało się że nie bardzo pasuje. Ale juz znalazłem hurtownie z takimi mechanizmami i wskazówkami itp.

Czy ktoś był by wstepnie chętny? Jeszcze myślałem aby na prawym boku tym najbardziej ściętym dodać napis Transalp

Pytam póki co wstępnie.
Wymiary około 25-30cm średnicy, produkt wykończony pod klucz a nie taki jak ten ze zdjęcia.
Co do kosztów jeszcze dokładnie nie wiem ale było by to coś koło około 70zł lub więcej lub mniej. Gdy otrzymam odpowiedzi o wycenach itp, dam znać i druga sprawa zależy od ilości chętnych.

Fajnie jakby znalazło się trzech chętnych ;) To było by nas 4. Popytam również na innych forach.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Zegar ścienny dla prawdziwego "Pustynnika" :P

Post autor: ostry »

Fajny pomysł :thumbsup: . Rozważ jeszcze opcję zmianę kolorów wskazówek lub Beduina, tak by nie zlewały się ze sobą.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Zegar ścienny dla prawdziwego "Pustynnika" :P

Post autor: Driverd2 »

Generalnie zamysł fajny, mi osobiście kształt zegarka nie leży. Może taniej i prościej było by zamówić naklejkę i nakleić na płytę, bądź gotowy zegarek z pasującym nam wzorem, kształtem, dźwiękiem itp :tongue: :lol:
I z tymi wskazówkami faktycznie niegłupi pomysł zmienić kolor, bo za bardzo się zlewa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości