[s] DL 650 2004

Kojot
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 09.02.2012, 11:39
Mój motocykl: mam inne moto...

[s] DL 650 2004

Post autor: Kojot »

Sprzedam DL 2004 od pierwszego właściciela.
Motocykl był używany zgodnie z przeznaczeniem, czyli do podróżowania, aczkolwiek podnóżki były w nim na winklach ostro ścierane. Przebieg niecałe 64000km, jak widać po zdj po niewielkim szlifie. Owiewka lewa duża jest porysowana, ale nie jest nigdzie połamana. Kierunkowskazów oryginalnych brak, zamontowano akcesoryjne lusterka z wbudowanymi kierunkowskazami ledowymi.
Motocykl zaliczył min:
- w tym roku Szwajcarię
- w tym roku Dolomity (Passo Manghen)
- Fluela Pass w tym roku i 2 lata temu
- w 2011 południowy Tyrol
- w 2008 Vogensen, Francja.
Sprzedawany był z powodu zakupu nowego DLa z 2013r.
Teraz trochę opisu:
Mam do niego 2 kluczyki, książeczkę dealerską, gwarancyjną. Opony są do zmiany, tzn przód z końca 2007r, tył chyba z połowy 2011r. Napęd do wyczyszczenia, trochę do polatania jeszcze jest, ale na następny cały sezon do zmiany. Olej do zmiany za 1000km.
Silnik chodzi dobrze, zapala ładnie, nie dymi. Wszystkie biegi wchodzą prawidłowo, nic nie wyskakuje, jedzie prosto. Wizualnie nie jest to hiper nówka. Stał raczej w wilgotnym miejscu- widać gdzieniegdzie powierzchniową rdzę, ale nie jest to też tzw. "anglik". Drobne rysy od użytkowania tu i tam. Po szlifie została naprawiona dźwignia zmiany biegów metodą "home made"- widać na zdjęciu.
Na telefonie mam kilka zdjęć z chwili jego kupowania, kilka z ww tras oraz zdj pierwszego właściciela, gość ok 50 lat.
Cena jaką proponuję to 9000zł. W tej cenie jest opłacony podatek vat, zrobione tłumaczenia przysięgłe dokumentów.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości