"Ostatni Japończyk" dzięki

motocyklowo
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

"Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Mistruś »

Witam wszystkich
Od wczoraj jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem Transalpa „ostatniego japończyka”(kolejny na Śląsku).
Bardzo chciałem podziękować wszystkim którzy mi w tym pomogli, odpowiadając na moje pytania i prośby na pw. jak i na forum. Za wszystkie wyjaśnienia, porady, sugestie i swoje doświadczenia, w zakresie zarówno kupna jak i oceny stanu technicznego interesującego mnie modelu. Wszystkie czytałem kilka razy żeby jak najwięcej zapamiętać i zastosować przy transakcji z dobrym skutkiem.
Przede wszystkim jednak chcę jeszcze raz podziękować Kamilowi (Thorgal77),

Więc Dziękuje Ci bardzo jeszcze raz za Twoją pomoc,

który znalazł czas aby mnie wesprzeć swoją wiedzą i doświadczeniem podczas oględzin i kupna sprzętu, bez tego było by mi bardzo ciężko podjąć słuszną i ostateczną decyzję kupna.
Moto wydaje się być w super stanie , na miejscu okazało się że jest prawie identycznie jak na zdjęciach, a stan techniczny zgadzał się z wcześniejszym opisem który podawał właściciel. Teraz tylko formalności, kask i będą pierwsze kroczki.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję,
pozdrawiam i powodzenia, do usłyszenia lub zobaczenia.
"Ostatni Japończyk"
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Grzechu »

Gratuluję
DRZ
Archeea
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 09.10.2008, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Archeea »

Gratulacje.
Niech się sprawuje!!

Szerokości
Awatar użytkownika
graphia
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 655
Rejestracja: 18.06.2008, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: graphia »

Gratulacje. Kolejny Trampek na śląsku.
Gawien
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 05.03.2009, 20:04

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Gawien »

Gratuluje :) :zabawa: :yaho: Trampek świetny , perełka gdyby nie Ty to sam bym go brał :tongue: a tak to szukam dalej :roll:
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: gerard »

gratulacje :zabawa: :zabawa: , pozazdrościć sprzęta. :roll: Dbaj o niego to będzie wiadomo co ktos w przyszłości nabędzie. Też coś mam na oku i może się niedługo pochwalę :dupa:
scorpion
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 19.06.2008, 14:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DKL

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: scorpion »

gratuluję :thumbsup:
zapodaj fotki
TA tylko dla orłów
Nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Mistruś »

Heloł, witam wszystkich i dzięki za wspólna radość, do mnie powoli dociera i coraz bardziej się Cieszę :yaho: .
Choć, od wtorku jak go przywiozłem to tylko zdjąłem z przyczepy i zostawiłem u kuzyna w garażu, bo musiałem w środę rano oddać przyczepę i znowu wyjechać, tym razem z żoną, a nie z Thorgallem77 :smile: . Teraz do po niedzieli troszkę cierpię, tym bardziej że nawet nie mogę popatrzeć sobie na niego :sad: , bo poprzedni właściciel już skasował linka do fotek :swieczki: , a swoich nie mam takich fajnych, tylko jak już był w przyczepie na jednym z postojów po drodze(ale coś mi nie idzie wstawianie). Jak tylko będę coś miał to dodam. No i wreszcie będę mógł być początkującym ale pełnoprawnym klubowiczem , yyy jeszcze tylko jedna formalność oczywiście, gdzie to było to konto? :grin:

Dzięki
Pozdrawiam wszystkich
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: ostry »

Wszyscy cieszą się Twoim szczęściem :wink: , a jak już ochłoniesz to poczyń zmiany w profilu, bo jak już zaczniesz jeździć, to nie będziesz miał na to czasu.No chyba że "ostatni Japończyk" to po japońsku "ciągły brak"? :grin: :lol: :smile6: Gratulejszyns :thumbsup:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Fryzjer »

Gratuluję :grin: :thumbsup: te Twoje brat bliźniak mojego, pewnie ich jeszcze Japonii rozdzielili :sad:
co do zapisów to http://www.transalpclub.pl/zapisy.htm i wal z tym do B3stia lub Maju
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Mistruś »

OSTRY pisze:Wszyscy cieszą się Twoim szczęściem :wink: , a jak już ochłoniesz to poczyń zmiany w profilu, bo jak już zaczniesz jeździć, to nie będziesz miał na to czasu.No chyba że "ostatni Japończyk" to po japońsku "ciągły brak"? :grin: :lol: :smile6: Gratulejszyns :thumbsup:

hehe super dzieki, zaraz zmienię :thumbsup:
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: "Ostatni Japończyk" dzięki

Post autor: Mistruś »

Fryzjer pisze:Gratuluję :grin: :thumbsup: te Twoje brat bliźniak mojego, pewnie ich jeszcze Japonii rozdzielili :sad:
co do zapisów to http://www.transalpclub.pl/zapisy.htm i wal z tym do B3stia lub Maju
a to dranie skośnookie :lol: , trza by teraz te bliźniaki poznać. Mam nadzieję że się kiedyś uda, tym bardziej że Karkonosze lub Izery to miejsca gdzie chciałem się urodzić tylko jakoś się machłem w obliczeniach :haha: , ale musi jeszcze trochę wody w Izerce upłynąć bo mój japończyk ma zielonego woźnicę i zanim go okiełznam to ....

dzięki za wskazówkę z tym adresem, właśnie to dziś sobie czytałem zanim tu wpadłem, ale na razie siedzę cicho bo nie mam zdjęcia z moto, jestem daleko od domu do po niedzieli, więc załatwię wszystko za jednym zamachem jak będę bardziej przygotowany.
"Ostatni Japończyk"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość