Transalp Polska na fb

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

ostry pisze:Cóż, przyszło mi przyznać się do zbyt pochopnej reakcji i faktycznie wynikającej z niewiedzy, którą mi wyjaśniliście.
Ale nie dziwcie się mojej pierwszej reakcji, reakcji klubowicza i forumowej sprzątaczki która nie korzysta z FB i która w jednym zdaniu dowiaduje się że TCP jest już na FB a w drugim że jest tam już od roku.No q**a! Dla mnie to było logiczne, stąd reakcja taka a nie inna. Teraz jestem już uświadomiony i mogę za tą reakcję jedynie przeprosić, co niniejszym czynię. Czasu nie cofnę, tematu ani postów nie skasuję, choć jeszcze mogę :grin: .
Zbyt szybko zareagowałem, to był błąd - ajm sory (to wersja dla tych co lajkują :fuck:).
Pooookaaaż dupę :P :D
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: ostry »

PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Cambriel »

ostry pisze:Teraz jestem już uświadomiony i mogę za tą reakcję jedynie przeprosić, co niniejszym czynię. Czasu nie cofnę, tematu ani postów nie skasuję, choć jeszcze mogę . Zbyt szybko zareagowałem, to był błąd - ajm sory (to wersja dla tych co lajkują ).
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna"

El kapitan, tym bardziej szkoda, Ty to też wiesz.
Ale jak to się mówi "twardy bądź i giętki, jak gmole Ostrego". :grin:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
slawa1987
romeciarz
romeciarz
Posty: 30
Rejestracja: 26.01.2013, 09:29
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: slawa1987 »

Powiem jedno w życiu nie spodziewałem się, że moje proste pytanie wywoła taką bezsensowną wojnę o nic.
Choć ja w swojej pracy spotykam na prawdę różne przypadki to i tak mnie to zaskoczyło.
Pozdrawiam
ps. Mam fejsa a i tak tu piszę :P i będę pisał i się udzielał..........
PD06 600V 87r
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

slawa1987 pisze:Powiem jedno w życiu nie spodziewałem się, że moje proste pytanie wywoła taką bezsensowną wojnę o nic.
Choć ja w swojej pracy spotykam na prawdę różne przypadki to i tak mnie to zaskoczyło.
Pozdrawiam
ps. Mam fejsa a i tak tu piszę :P i będę pisał i się udzielał..........
To się nazywało w jakimś filmie "Efekt motyla" :lol: ja tak czasem mam ze swoją żonką - powiem zupełnie (dla mnie :grin: ) niepozorną rzecz (np. że kupuje jakiś nowy gadżet to afri) a jest Pani Foch od razu i Królowa Śniegu :lol:

To co - można już uznać, że kto miał dostać po ryju to dostał, kto miał się pogniewać to się pogniewał a jak Krzychu pisał, nawet ja się zapisałem na fejsie (co prawda już dawno bo mnie robota zmusiła :wink: ) co wcale nie znaczy, że tam będę z TCP :tongue: Będę tu ale przełknąć trzeba obawy i już :wink:

Może trzeba to potraktować jako catharsis i cement pod "cytrynowe szaleństwo" na zlocie? :impreza: :zabawa:

P.S. a w razie czego - znam człowieka o inicjałach Ch.N. więc mogę zamknąć internet a już na pewno FB :cool:
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Cambriel »

slawa1987 pisze:Powiem jedno w życiu nie spodziewałem się, że moje proste pytanie wywoła taką bezsensowną wojnę o nic.
Twoje proste pytanie kolego było jak "p..... granatu w ognisko".
Być może Twoja zbyt krótka obserwacja - nieodległy czas zaistnienia na forum, nie pozwolił Ci wypracować opinii czy aby na pewno trafiłeś pod dobry adres (po 7 dniach od rejestracji na forum, piszesz Czemu nie ma nas na fb ?
Może czas to zmienić :D).
Pisząc w stylu niepoprawnym na forum TCP zadaję pytanie "A kim Ty k.... jesteś, że chcesz coś zmieniać ?" :smile:
Tu właśnie jest ta nieuchwytna różnica między TCP a ".....", "pożarli" się wszyscy, ale Ciebie zostawili w spokoju.
Musisz sobie zadać pytanie, czy "szybko i krótko", czy ""powoli i długo", czy "sielsko-anielsko", czy "miejski zgiełk'".
Nawet nasze zloty klubowe są dla obserwatorów z zewnątrz "obrzydliwie poprawne".
Ale chyba coś w nich jest, że na wiosenny zapisało się już ponad 100 osób.
Czy myślisz, że wszyscy z ponad 3k użytkowników, to "frędzle" i Twoja propozycja związana z FB była dla nich objawieniem.
Zapewniam, że nie, jeszcze nie raz się zdziwisz lub "kopara Ci opadnie". :ohmy:

Jeżeli piszesz, że bezsensowna wojna o nic, to jednak się mylisz.
To jest wojna o pryncypia, o zasady postępowania i dobrego wychowania, o to coś, czego Ty jeszcze nie zauważyłeś, nie załapałeś.
Kolego Slawa z 1987 roku, nie ważne jest to co widzisz, ważne jest to czego nie widzisz, a czujesz całym sercem.
Umiejętność czytania między zdaniami to podstawa funkcjonowania w dzisiejszym społeczeństwie.

Czytam, że masz zainteresowania, może kącik foto zyska na twojej obecności.
Forum TCP już zyskało, obudziło się z zimowego marazmu. :lol:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Jaro-Ino »

Jeszcze za chwile zacznijmy patetyczne teksty i idźmy z krzyżem pod siedzibe facebooka....

To, że forum się rozrasta i przestaje być kameralnie: kameralny klimat można sobie stworzyć, bo to zależy od interakcji między ludźmi, którzy będą mieli możliwość się poznać, a potem gdzieś spotkać. Im nas więcej tym więcej kompanów, którzy przypadną nam do gustu. Oczywiście więcej też tych, z którymi będzie odwrotnie. Ale w ostatecznym rozrachunku im więcej ludzi może tu trafić tym bardziej zwiększamy nasze szanse na poznanie interesujących osób. Gdyby nie to forum nie poznałbym wspaniałych ludzi, z którymi na dzień dzisiejszy utrzymuje kontakt. Nie zrobiłbym tego również gdyby na forum było kameralnie i byłoby 25 osób.

Może zamiast toczyć bezsensowne wojny o to co jest "mojsze i lepsiejsze" po prostu zajmijmy się bardziej sobą? Bo mam dziwne wrażenie, że wiele aspektów idzie w kierunku pokazania nam odpowiedniej drogi zamiast pozwolić nam na to na co pozwala Transalp. Jechać gdzie oczy poniosą. To my, społeczność forumowa tworzymy to forum i każdy jest równie ważny.

Ale może nie mam prawa głosu, bo nie płace składek... I tak moje słowa wielu odbierze jako nietakt/atak/filozofowanie. Niech i tak będzie. Ale warto mieć zasade: Żyj. I daj żyć innym.
Awatar użytkownika
Skalpel
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 260
Rejestracja: 24.01.2010, 21:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Skalpel »

Jaro-Ino pisze:Jeszcze za chwile zacznijmy patetyczne teksty i idźmy z krzyżem pod siedzibe facebooka....

To, że forum się rozrasta i przestaje być kameralnie: kameralny klimat można sobie stworzyć, bo to zależy od interakcji między ludźmi, którzy będą mieli możliwość się poznać, a potem gdzieś spotkać. Im nas więcej tym więcej kompanów, którzy przypadną nam do gustu. Oczywiście więcej też tych, z którymi będzie odwrotnie. Ale w ostatecznym rozrachunku im więcej ludzi może tu trafić tym bardziej zwiększamy nasze szanse na poznanie interesujących osób. Gdyby nie to forum nie poznałbym wspaniałych ludzi, z którymi na dzień dzisiejszy utrzymuje kontakt. Nie zrobiłbym tego również gdyby na forum było kameralnie i byłoby 25 osób.

Może zamiast toczyć bezsensowne wojny o to co jest "mojsze i lepsiejsze" po prostu zajmijmy się bardziej sobą? Bo mam dziwne wrażenie, że wiele aspektów idzie w kierunku pokazania nam odpowiedniej drogi zamiast pozwolić nam na to na co pozwala Transalp. Jechać gdzie oczy poniosą. To my, społeczność forumowa tworzymy to forum i każdy jest równie ważny.

Ale może nie mam prawa głosu, bo nie płace składek... I tak moje słowa wielu odbierze jako nietakt/atak/filozofowanie. Niech i tak będzie. Ale warto mieć zasade: Żyj. I daj żyć innym.
Obrazek
Freedom is what is hiding behind the next curve...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: falco »

Jaro-Ino pisze:...daj żyć innym.
Jesteś nie na czasie... :tongue:

Obrazek
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Rolo »

@Ostry CHAPO BAIS
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Domel »

Ja tak króciutko tylko.
Nigdy nie zrezygnuje z forum na rzecz czegokolwiek innego, nigdy nie wycofam się z miłości do Trampka choć by dali GIEESA za dramo :lol:
I gdyby nie TO forum, nie kupił bym mojego Transalpa..... :wub: :wub:
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
KLOSZ
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 340
Rejestracja: 09.10.2012, 14:04
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa -> Łódź
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: KLOSZ »

:wacko: :-| :-o Przeczytalem cale 7 stron! :banghead:
Idę się napić :kolejka:

Fajne z Was ludziska! :zabawa: :ok:

Do grupy sobie dolaczylem, a co mi tam. Forum to co innego, a grupa na Zbuku to co innego - choć ludzie ci sami i zainteresowania te same :ok:
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Korzen »

Przeczytałem pierwsze 4 strony, a resztę pobieżnie.
Ludzie.
Gdyby ktoś nie chlapnął jęzorem słowa przenieść nie było by tej całej dyskusji.
Mam wrażenie, że nie którzy z Was przestraszyli się, że FB coś zabierze.
W rzeczywistości da - nowych forumowiczów i użytkowników TA.
Trzymajcie kciuki, bo już nie długo przyjdą tu nowi "frędzle" z nowymi problemami i nowymi motongami.
Zobaczycie...

A Ty Ostry zastanów się jeszcze raz nad swoim postępowaniem :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: falco »

Niedziela, późne popołudnie a właściwie zbliżała się już ciemna noc... za oknem zima pokryła wszystko znienawidzonym białym kolorem, trzymając świat w lodowatej garści, na samą myśl mi zimno i mroczno jednocześnie... Nieprzyjemnie, bardzo nieprzyjemnie... :-|

Gdzieś tam przez nieszczelne okna dochodzi szczekanie psa, ale jakieś dziwne, jakby tępe... zgłuszone, przechodzące w zawodzenie... ciarki przechodzą po plecach... :swieczki:

Rozglądam się po pokoju, na ścianach widzę jakieś cienie... nie, to niemożliwe!! :mouthshut: Nerwowo omiatam wzrokiem przedpokój szukając Jego, przecież skoro ja "to" słyszę, to On TymBardziej musi coś czuć... Wzrok przyzwyczaja się do ciemności i powoli wyłania się duża ciemna plama z futra skręcona a raczej zwinięta w bryłę o której kształtach nie uczyli na geometrii. Przez moment mi lepiej, ale za chwilę czuję przypływ gorąca, czemu nawet nie strzyże uszami?? :omg: Przestraszyłem się nie na żarty, wstałem... skradam się tak niepostrzeżenie jak tylko umiem... pochylam, by dokładnie przyjrzeć i... widzę a raczej słyszę jak... śpi znużony...

Trochę się uspokoiłem, skoro On nic nie wyczuwa, to nie może być ni złego, próbuję Sam Siebie oszukać z jak zawsze marnym skutkiem... Czuję, że "coś" wisi w powietrzu... a co ma wisieć nie utonie. To nie może być przypadek, przecież ja właśnie jestem... po łokcie umoczony w... wodzie!! Nie przesadzam, sadzę rośliny... gdy nagle!! Z tego ogrodniczego letargu wyrywa mnie przeraźliwy dźwięk... telefonu... :niewiem:

Macam na ślepo mokrą ręką, szukając słuchawki... odbieram, przez zaciśnięte usta zmuszam się do wypowiedzenia "h...alo"? Z drugiej strony niemal poczułem, jak osoba, która była mi dobrze znajoma w niezrozumiały sposób przeobraziła się i wydała zupełnie obca... także niewiedząca co się dookoła dzieje i równie przerażona co ja... :ohmy:

I wtedy padły "te" słowa... (jednocześnie usłyszałem jak w kuchni strzeliła żarówka).

- sły, sły... słyszałeś...?
= aaale, cooo? (w tym momencie poczułem jak zimny pot zrasza mi czoło a na plecach jakby kłucie tysięcy igieł)
- podobno... podobno (usłyszałem tak głośne przełykanie śliny, że obudził się pies a ten za oknem przestał wyć) podobno zamykają Forum!!

cdn...
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
KLOSZ
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 340
Rejestracja: 09.10.2012, 14:04
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa -> Łódź
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: KLOSZ »

:ohmy: bedac spokojnym o dalsze losy forum, nie moge sie doczekac dalszego ciagu tej intrygujacej opowiesci...
Zdrowko
KLOSZ
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™
Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Cambriel »

Strachy Falco w 10 odsłonach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: airwolf »

tylko nazwa grupy jest zmieniona a reszta jest tak jak kiedys bylo

http://foto-airwolf.pl/grupa.jpg
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: B3stia »

I tak na razie zostanie. Może w przyszłości temat wróci utworzenia fanpage ale na tą chwilę za dużo zabawy.
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Domel »

B3stio, czyli obecnie nie wracamy do starej nazwy tak?
Zostaje obecna opcja i jest to official info?
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: tomekpe »

:thumbsup:

Mam nadzieję, że wszyscy są już zadowoleni z rozwiązania tego tematu :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość