Sprawdź Vmax, poprawność przełożenia, dł. łańcucha - PROGRAM

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
Awatar użytkownika
maks
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 07.01.2009, 22:41
Mój motocykl: XL600V

Sprawdź Vmax, poprawność przełożenia, dł. łańcucha - PROGRAM

Post autor: maks »

Zapraszam wszystkich na tą stronę http://www.gearingcommander.com/

Jest to bardzo ciekawy program pozwalający obliczać bardzo wiele danych dotyczących motocykli. :crossy:

Jeżeli ktoś z was będzie chciał wiedzieć jak zmieni się prędkość jego motocykla w zależności od obr./min, aktualnego biegu, obwodu koła tylnego, zastosowanych kół zębatych oraz użytego łańcuchac to nic prostszego wystarczy tylko troche czasu poświęcić na wprowadzenie odpowiednich danych i mamy od razu odpowiedź bez potrzeby sprawdzania na żywo na motorze.

Zwracam się również z prośbą o pomoc w rozbudowaniu tej bazy danych o pozostałe motocykle, których tam brakuje.
Ja wpisałem dotychczas dwa modele trampka od rocznika '87-'95 oraz '96-'99, różnią się one tylko zastosowanymi kołami zębatymi w skrzyni biegów.

Jeśli ktoś z Was postanowi wprowadzić jakiś nowy motocykl do bazy danych postarajcie się zeskanować odpowiednie strony z manuali bądź załączyć w mailu link do danych techniczych.

Polecam!!! :punk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości