zakup transalpa

motocyklowo
AREK
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 06.02.2009, 09:13

zakup transalpa

Post autor: AREK »

Witam jet to moja pierwsza wizyta . mam pytanie czy 40tyś km dla transalpa650 to dużo, i czy warto go kupić http://moto.allegro.pl/item542447620_ho ... l_m_c.html będzie to dla mnie pierwszy transalp. Dzięki
Awatar użytkownika
Piterek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 25.09.2008, 16:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Re: zakup transalpa

Post autor: Piterek »

Na pewno warto przez szacunek do innych forumowiczów zagościć z pierwszym postem w POWITALNI :thumbsdown:
napisać parę słów o sobie itd...
a jak już się przywitasz to na forum znajdzisz wiele wątków z których wszystkiego się dowiesz, owocnego wertowania forum :thumbsup:
chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek.... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :shock: :shock:
Awatar użytkownika
zalmen3
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 154
Rejestracja: 16.06.2008, 12:41
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Re: zakup transalpa

Post autor: zalmen3 »

40 tysi to dopiero poczatek docierania a co do tego konkretnego egzemplaza to na pierwszy rzut oka plyta pod silnikiem jest od innego rocznika (2000 lub 2001). Dlatego na ogledziny proponuje sie umowic z kims kto bedzie w stanie na zimno ocenic stan motocykla.
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup transalpa

Post autor: Fryzjer »

Zalmen dobrze prawi, co do osłony to ciężko mi powiedzieć, trzeba porównać z katalogiem Hondy czy coś.
Moto jest jak na moje oko z Wyspy, posiada ogniska korozji na tłumiku, okolice centralki, co nie wygląda najlepiej ale motocykle stamtąd tak już mają. Taki tam klimat :banghead:
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
AREK
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 06.02.2009, 09:13

Re: zakup transalpa

Post autor: AREK »

Dzięki . Sorki za brak powitania ale jestem mocno nakręcony na ten motor. No a jeśli chodzi o oględziny to biorę szwagra ze sobą , on na hondach pare lat się buja. Kłopot w tym że o transalpach to nic niewiemy. :ec:
No dobra ale przedstawie się mam 33lata żone i dwóch synów, mieszkam we Wrocławiu, noto chyda wsio w razie pytań proszę pisać .
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup transalpa

Post autor: Mroq »

bzdury piszesz, wszystkich enduro pojebów we wrocku znamy, na pewno tu nie mieszkasz !!!!!!
AT RD 07a
Awatar użytkownika
slavo
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 91
Rejestracja: 24.08.2008, 22:11
Lokalizacja: Brzozów

Re: zakup transalpa

Post autor: slavo »

Mroq_u nie stresuj ludzi.Znasz,nie znasz co to ma do rzeczy. :thumbsdown:
- Patrz tata Translapt przyjechoł
- besto wielko maszina !
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: zakup transalpa

Post autor: B3stia »

Mroqu już taki jest jemu to tylko w mordę lać ... wódki trzeba aby za dużo nie gadał.
Płyta faktycznie z rocznika 2000-2001 , strasznie zjedzony przez rdzą aż nie możliwie jak na ten rocznik.
Z rdzą nie wygrasz, proponuje odpuścić za tą kasę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości