Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
exuser87

Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: exuser87 »

Tak sobie wymyśliłem, że fajnym bajerem klubowym były kubek. Ale nie taki zwykły kubek, tylko taki, w którym po wlaniu gorącego płynu pojawia się dodatkowe rzeczy. NIe wiem czy kojarzycie takie kubki tu przykład


Np. na kubeczku jest Trampek a po zalaniu wrzątkiem pojawia się np:
- kierownik na ów moto
- jakiś dym z tłumika+błoto wyrzucane spod tylnego koła.

Zna się ktoś na produkcji takich kubków, ew. ile by takie coś kosztowało i czy to w ogóle jest do ogarnięcia.
Nie wiem jak inni, ale ja bym z takiego kubeczka w mroźne zimowe wieczory z chęcią pił herbatkę (i nie tylko :smile:)
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: Reindeer »

Nie tak dawno oglądałem foto-kubki i wyszło mi, że Media Markt ma produkty dobrej jakości. Mają też w ofercie kubki tego typu co na filmiku, ale nie wiem jak wyglądają szczegóły, Tzn. czy jest to kubek ciemny z którego wyłania się obraz, czy też można przejść ze zdjęcia w zdjęcie.
exuser87

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: exuser87 »

To nie ma być przejście z zdjęcia w zdjęcie. Motor jest namalowany na stałe, a kierownik pojawia się na tym moto dopiero po zalaniu gorącym płynem, Coś na zasadzie tego, które umieściłem w filmiku przykładowym. Filiżanka jest widoczna cały czas.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: Reindeer »

Czyli trzeba się przejść i dopytać jak to widzą. Wiem, że kubki robi też Fotojoker, ale były one znacznie gorszej jakości od mediamarktowych. Krótko mówiąc, myślę że jest to wykonalne we własnym zakresie, a jak by się zebrała większa ilość chętnych to i pewnie jakiejś firmie by się chciało zająć tematem.
Awatar użytkownika
Krzyho
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 563
Rejestracja: 13.11.2008, 18:19
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: Krzyho »

Obrazek
Ja tam z rana kawkę siorbię z takiego kubasa , wieczorem korzystam z niego żłopiąc piwko , jedno i drugie smakuje wybornie.
....Musi być magia
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: Korzen »

Krzyho pisze:Obrazek
Ja tam z rana kawkę siorbię z takiego kubasa , wieczorem korzystam z niego żłopiąc piwko , jedno i drugie smakuje wybornie.
....Musi być magia
Lubie to!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
exuser87

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: exuser87 »

I teraz trzeba zrobić tak, żeby był widoczny sam motocykl. A po zalaniu gorącym płynem pojawiał się obwódka Forum Transalp Polska i kierownik na moto. I dla mnie było by git. :thumbsup:
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Gadżet klubowy "magiczny" kubek

Post autor: Wolo »

Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości