spamowanie PM

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: spamowanie PM

Post autor: maju »

Korzen pisze:było to zrobić przed zlotem...
Było napisać
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: spamowanie PM

Post autor: Terrorr »

Nie wiem czy to możliwe (wg. mnie byłoby to rozsądne)...dodajcie opcję że nowy user może z marszu napisać w przywitalni a w innych działach z 1-dniowym (lub inaczej - jak uważacie) opóźnieniem od zarejestrowania. No chyba że powitalnia zaliczona to droga wolna na wszystkie działy :)

Szukający sponsora (pewnie nie będzie czytał co mu na ekranie się pokazuję) lub bot opcji znać nie będzie, więc w prosty sposób likwidujecie potencjalny spam :)
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
ted
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 08.10.2011, 18:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gliwice

Re: spamowanie PM

Post autor: ted »

Jestem tu nowy i rozumiem wasze frustracje ze spamem ale z drugiej strony blokada możliwości wysyłania jest strasznie upierdliwa. Czytam forum od dłuższego czasu natomiast dziś się zarejestrowałem bo m.in chciałem zamówić gmole u Ostrego a tu dupa blada nie mogę wysłać wiadomości pw :( Chciałem zapytać o coś w dziale sprzedam i tyle zapytałem. Przeoczyłem gdzieś info o tej niedogodności i nie wiem teraz na jakich zasadach zostanie mi odblokowana możliwość pisania na pw ?
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: spamowanie PM

Post autor: Terrorr »

ted pisze:Jestem tu nowy i rozumiem wasze frustracje ze spamem ale z drugiej strony blokada możliwości wysyłania jest strasznie upierdliwa. Czytam forum od dłuższego czasu natomiast dziś się zarejestrowałem bo m.in chciałem zamówić gmole u Ostrego a tu dupa blada nie mogę wysłać wiadomości pw :( Chciałem zapytać o coś w dziale sprzedam i tyle zapytałem. Przeoczyłem gdzieś info o tej niedogodności i nie wiem teraz na jakich zasadach zostanie mi odblokowana możliwość pisania na pw ?
Powitał !

OSTRY w swoim poście gdzie sprzedaje gmole zamieścił i mail oraz telefon viewtopic.php?f=71&t=3691 Opcja pewnie szybsza niż kontakt poprzez PW.
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: spamowanie PM

Post autor: leslaw »

ted pisze: Przeoczyłem gdzieś info o tej niedogodności i nie wiem teraz na jakich zasadach zostanie mi odblokowana możliwość pisania na pw ?
Witam.
W innym miejscu "Wolo" napisał iż PW możesz wysyłać mając co najmniej 10 postów na koncie.

Pozdr.
ted
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 08.10.2011, 18:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gliwice

Re: spamowanie PM

Post autor: ted »

Kurcze z tymi 10 postami to troche bezsens. To mam teraz na siłe posty wysylac. Przecez takie wysylanie na sile nie lezy w interesie forum. Zrozumialbym 3 ale 10 :(
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: spamowanie PM

Post autor: maju »

leslaw pisze: PW możesz wysyłać mając co najmniej 10 postów na koncie.
Grupa "nowi" powstała już dawno temu i od zawsze miała ustawiony limit postów na 10 szt. Dopiero teraz pojawiło się dodatkowe ograniczenie wysyłania maili i PW.
Część osób pewnie pamięta, że możliwość wysyłania PW została wyłączona z powodu natarczywego rozsyłania reklam przez nowo rejestrowaną osobę. Dodatkowo ta osoba rejestrował się kilka razy już wcześniej i najpierw spamowała na forum a dopiero potem zaczęło się rozsyłanie PW.
Każdorazowo te konta były kasowane, niedługo potem pojawiały się ponownie.

To ograniczenie wysyłania PW traktuję jako tymczasowe. Za jakiś czas chcę je wyłączyć i zobaczymy czy nie będzie spamu.
Takie tymczasowe ograniczenia w przeszłości już się sprawdziły.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: spamowanie PM

Post autor: maju »

maju pisze:To ograniczenie wysyłania PW traktuję jako tymczasowe. Za jakiś czas chcę je wyłączyć i zobaczymy czy nie będzie spamu.
Włączyłem możliwość wysyłania PW dla "nowych".
W razie nadużyć (spamu) od "nowych" - dajcie znać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość