NOCLEG W CZECHACH

motocyklowo
Awatar użytkownika
I-Żaglówka
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 29.08.2010, 19:50
Mój motocykl: nie mam motocykla

NOCLEG W CZECHACH

Post autor: I-Żaglówka »

Witam wszystkich :smile:
Poszukuje informacji na temat noclegów niedaleko Pragi. maks. godzina dojazdu.
Ciężko znaleźć w internecie <zwłaszcza że nie rozumiem niektórych słów po czesku, a przeglądarka tłumaczy w stylu"kali jeść, kali pić" :grin: > więc pytam tutaj, ponieważ trzeba nam miejsca, przy którym będzie można bez strachu pozostawić motocykl na noc i pójść spać. Pole namiotowe odpada z prostej przyczyny jaką jest brak namiotu w naszym wyjazdowym ekwipunku :grin:
Więc jeśli ktoś zna jakieś miejsce, które może polecić, w miarę przyjemne, niezbyt drogie i bezpieczne dla Trampka to proszę o odpowiedzi i podanie adresu albo gridów na GPSa :wink:
Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc, ponieważ mój kierowca motocykla <niestety sama JESZCZE nie jeżdżę> wyjechał, a mi przykazał znaleźć stosowny nocleg :lol: co też staram się uczynić :wink:
"Kłopot z życiem polega na tym,
że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Witoldus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 22.03.2010, 18:00
Mój motocykl: XL600V

Re: NOCLEG W CZECHACH

Post autor: Witoldus »

Hejka!
Ja kiedyś miałem przyjemność spędzić trochę czasu w hotelu "Budka" w miejscowości Uvaly (Praga wschód ) Świetna baza wypadowa na samą Pragę. Hotel w pobliżu dworca kolejowego skąd w komfortowych warunkach można w przeciągu 30 minut znaleźć się się na stacji Praha Masarykovo.

Jeśli chodzi o sam Hotel to trzeba dysponować dość dużą dozą cierpliwości i poczucia humoru. "Pokoje" starannie zachowane w stylu późnych lat 60'tych. Ale mnie osobiście najbardziej przypadł bo gustu bar który znajduje się na parterze tego budynku, typowa "knajpa morderców" wchodząc tam miałem wrażenie że przeniosłem się do jakiegoś starego (czeskiego oczywiście) filmu.
Spokojna dzielnica, maszyna na czas pobytu wprowadzona pod posesje właściciela.
Głodnych wrażeń: zachęcam!
Szukających odpoczynku i spokoju: odsyłam np. do http://www.czecot.pl/zakwaterowanie/419 ... okol-uvaly Ale to już nie będzie ten klimat :wink:


Życzę udanej wyprawy!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości