Czy miałeś wypadek na motocyklu

Ankiety o ciągle aktualnej tematyce. Zbierają dane statystyczne o nas.

Jakiego rodzaju wypadek (przypadek) miałeś na motocyklu:

nie miałem żadnego,
49
12%
tylko gleby parkingowe,
143
35%
wypadek podczas ruchu motocyklem: bez udziału pojazdów/osób trzecich, straty tylko w sprzęcie
103
25%
wypadek podczas ruchu motocyklem: bez udziału pojazdów/osób trzecich, również utrata zdrowia
42
10%
wypadek podczas ruchu motocyklem: zderzenie z innym pojazdem, straty tylko w sprzęcie
39
9%
wypadek podczas ruchu motocyklem: zderzenie z innym pojazdem, również utrata zdrowia
35
9%
 
Liczba głosów: 411

Awatar użytkownika
Wacek
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 287
Rejestracja: 15.03.2009, 12:27
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: za miedzą Warszawa

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Wacek »

Przepuściłem to zdanie przez translator polski->angielski->afrikaans->albański->polski. Na pewno nie zaszkodziło, a nawet trochę pomogło. Ostatnie zdanie (to po hehehe) jest już całkiem zrozumiałe :-)
Na szczęście, z wyjątkiem Kopernika bażant na łodzi u bram mojego kolegi w ramach profilaktycznych w trondolot Kingway chińskim. Prędkość 10h plemienia he he he zaczął jazdy mój samochód w sierpniu
był: XL 600V '96
jest: RD04 '92
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Driverd2 »

Czy jak zderzyłem się z dzieciakiem na rowerze w wyniku czego miałem pękniętą kość łódeczkową nadgarstka to mam wybrać ostatnią opcję? Czy rower to nie pojazd :)
Awatar użytkownika
Ciastek91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 29.03.2011, 10:17
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Ciastek91 »

Właśnie jestem w trakcie leczenia łódeczkowatej. 5 dni po zdjeciu gipsu. Szybko rehabilitacja mam nadzieje się odbędzie bo sprzęgła już brakuje tej lewej ręce.
A wypadki miewałem w terenie i w trasie, całe szczęście minimalne szkody.
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: LUK76 »

Zaznaczyłem 4tą opcję, chociaż ruchu w tym moim wypadku już nie było... no może z pionu do poziomu, w próżni pewnie nic by się nie stało :haha:
szula
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 16.07.2012, 10:29
Mój motocykl: XL600V

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: szula »

ja miałem ciekawe przeżycie,mianowicie latem wracałem z innej wioski i chciałem sobie skrócić drogę do domu i chciałem pojechać między dwoma stawami.nie wiedziałem że trawa będzie taka mokra a oponkę miałem szosówkę.jak dałem gazu to trampek się ślizgnął a ja wpadłem cały do stawu.gdy tylko się wynurzyłem z wody to zobaczyłem że trampek o mały włos by nie dołączył do kąpieli :sad: gdy się wygramoliłem ze stawu i podniosłem trampiego to zobaczyłem wielki wgniot w baku i połamaną lewą owiewkę :swieczki:.po tym wypadku zyskałem sławę i wszyscy się ze mnie śmieją :haha: :lol:
Awatar użytkownika
JanuszCh.
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 401
Rejestracja: 14.02.2009, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Dubiecko

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: JanuszCh. »

Hmmm, czy ślizg na plamie oleju podczas zjazdu z ronda to wypadek?? Nie poniosłem żadnych strat w sprzęcie oraz nie doznałem żadnych obrażeń, jedynie trochę stłuczone kolano. :niewiem:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2703
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: grad74 »

Pomyślałem że się trochę "postatystykuję" ale ten temat brrr... do przyjemnych nie należy. Obym nigdy nie musiał zaznaczać 3 i niższych kropek :stop:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
turek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 417
Rejestracja: 04.10.2013, 12:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: turek »

ale kategorie są błędnie ponazywane.
jeśli nie ma rannych, strat w ludziach i takich tam to jest to KOLIZJA
Wypadek - jak są zabici lub ranni, ale może ja się tylko czepiam :niewiem:
"Vita sine libertate nihil est"
---------------------------------
http://www.art-land.pl
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: wilq.bb »

turek pisze: ...... ale może ja się tylko czepiam :niewiem:

Nie da się ukryć ,że ostatnio dość intensywnie to robisz w różnych tematach - z mojej strony EOT.
A co do definicji to nawet możesz mieć racje, ale nie bądź bardziej papieski od papieża.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Wojtec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 230
Rejestracja: 13.08.2012, 09:34
Mój motocykl: XL650V

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Wojtec »

Własny instruktor podczas jazdy na mieście wziął się zagapił i na rondzie i najechał micrą na mnie.Auto troszkę oberwało,moja noga uratowana przez tylni stelaż w yamaszce.Pierwsza myśl po pieprznięciu-Żona mnie zatrzaska w domu, jakbym z gipsianym kulochem do domu wrócił. :ysz:
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Janko »

A ja miałem spotkanie z pieskiem w Rumunii podczas jazdy. Wszystko byłoby git gdyby nie rów melioracyjny... Na szczęście spotkało się kilku pomocnych rumunów, krtórzy pomogli, przechowali moto u siebie i dzięki temu byłem tam 2 razy w tamtym roku. Rama okazała się po laserowych pomiarach nietknięta i tylko skończyło się na plastikach, lagach, kole i pułkach. Moto wygląda lepiej niż przed wypadkiem nawet :)

Aha i mnie się nic kompletnie nie stało, nawet kurtka nie nosi śladów żadnych.
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Trol »

Janko ze Strażakiem może w Rumuni byłeś w zeszłym roku ?
U mnie opcja czwarta,dawno temu. Do domu wróciłem ale cały czerwony, i nie ze złości :sad: .
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Janko »

Tak jest byliśmy razem. Nie wiedziałem, że już moja historia doszła do uszu Trampkarzy :smile: . Ale na szczęśćie moto już poskładane i w niezłej kondycji i śmigam po Warszawskich i okolicznych ulicach.
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Trol »

Janko, Strażak czekamy na relację w wyprawy zatem (obiecujemy, że nie będziemy śmiać siię z cudzego wypadku) .
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
Wojtec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 230
Rejestracja: 13.08.2012, 09:34
Mój motocykl: XL650V

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: Wojtec »

Wojtec pisze:Własny instruktor podczas jazdy na mieście wziął się zagapił i na rondzie i najechał micrą na mnie.Auto troszkę oberwało,moja noga uratowana przez tylni stelaż w yamaszce.Pierwsza myśl po pieprznięciu-Żona mnie zatrzaska w domu, jakbym z gipsianym kulochem do domu wrócił. :ysz:
Wczoraj na tym samym rondzie chciał mnie upolować starszy Pan w Passacie .
Musiałem spierdzielać na kwietnik,gacie pełne i musiałem odsapnąć chwilkę na poboczu.
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Czy miałeś wypadek na motocyklu

Post autor: długi »

Skoro już kolega archeolog odkopał taki temat :wink: Skasowałem Jawę jadąc z pasażerką,wyprostowała mi motocykl na zakręcie i prosto do rowu.Ona złamana noga,ja noga i ręka.Jawa poskładana jak origami......22 lata temu :tongue:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość