Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Gandalf »

Hej wszystkim. Tak sobie pomyslalem, ze na przyszly weekend moznaby w koncu zebrac "lubuski czapter" i spotkac sie gdzies, na jakims sniadaniowisku i zapoznac w koncu. Zjesc kielbaske(u mnie sojowa bo ja roslinozerca) z ogniska, ewentualnie np na pizze gdzies podjechac. Lagow Pod Lipami? Piramida w Nevadzie? Mimoza Swiebodzin? McDonald Sulechow? Mozliwosci jest duzo. Obgadaloby sie pare spraw, moze jakies koszulki sobie zrobimy takie odjazdowe? Trzeba wiecej zycia pchnac w nasze lubuskie forum. Jak macie kogos na enduro albo innym sprzecie trampopodobnym to zagoncie go do nas. Teraz ekipa ZMY organizuje zlot na wiosne, moznaby ich wyreczyc na jesieni. Podziela sie swoim know how i pomoga. Artek chcial sie ze mna spotkac i porozmawiac, to moze wpasc do nas i pogadamy. Przy okazji trase poludniowa Jemu pokazemy. Ucieszy sie.

Zastanowcie sie. Fajnieby bylo. Ja juz gmole mam, oslone tylko wypoleruje, pozakladam wszycho i widzimy sie. Tak kminie jak tu nazwac nasz oddzial zeby to byla nasza wizytowka. Burza mozgow. Za godzinke napisze pare pomyslow.
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Gandalf »

Wybaczcie ze nie edytowalem posta ale cos nie banglało. Podaje moje propozycje na nazwe oddzialu lubuskiego:

Lubuska SpecGrupaTCP

Wild Wild West

West Coast Trampos

Lubuskie Trampiszony

Dziki Zachód 600+

Szutrnięci Zachód

BłotoToTo

TCP Lubuski Czapter

Opisze tez jakie widzialbym koszulki. Mam madzieje ze zadziala u Was wyobraznia.
Szary kolor z z duza mapa konturowa lubuskiego w oczojebnym zielonym kolorze z fajnym motywem południków i równoleżników przechodzacych przez wojewodztwo. Cos ala mapa. Na lewym rekawku nasza nazwa, a na prawym nick z forum. Tez oczojebny zielony. Plecki czyste. Do tego fajna naklejka na moto z tym samym motywem co na froncie koszulki.
Bylibyscie zainteresowani takim czynem spolecznym?
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2514
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Artek »

Coś spróbujemy się spyknąć w najbliższą sobotę. Ja, Janek, Mariusz i może ktoś jeszcze.
Gang lubuskich wiepszy mi pasuje.
Dominator.
Awatar użytkownika
rwasyl
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 16:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sulechów

Re: Wypady, spotkania

Post autor: rwasyl »

Witam, na pleckach to ja proponuję logo TCP :grin: A co do spotkania w sobotę to ja niestety odpadam :swieczki: niestety wcześniej poczynione inne zobowiązania, ale śledzę rozwój wydarzeń i niebawem dołączę. Fajnie, że coś zacznie się dziać w lubuskim :thumbsup:
Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Gandalf »

rwasyl pisze:Witam, na pleckach to ja proponuję logo TCP :grin: :thumbsup:

Z tymi pleckami to jest maly problem, ktorego nie rozumiem. Juz tlumacze o co chodzi. Jak mieszkalem w Dublinie, to mielismy tam dosyc spora grupe motocyklistow. Zalozylismy swoje forum. Pojawila sie nazwa Husarria. Wiadomo, odniesienie do chwaly, slawy itp. Patriotyzm pelna geba :grin: Mielismy koszulki ktore chetnie nosilismy przy kazdej okazji czu to na zakupach czy to na wakacjach w Polsce. I pewnego razu koledzy z bodajze okolic Wroclawia byli na jakims wiekszym zlocie w kraju i dostali "ostrzezenie" od ktoregos z klubow MC, ze maja zdjac barwy, bo sa nie na swoim terenie i ze nie sa oficjalnie w grupie klubow MC lub FG. Ze taki jest kodeks kongresu itp blabla pierdu pierdu. Nie rozumiem tego calego klubowego sznytu, przypomnialem sobie o tej historii i cofam co napisalem. Kupie sobie po prostu naklejke na trampka " I love Lubuskie" ewentualnie koszulke "Lubuskie Warte Zachodu" i zaden prdlny gangus nie bedzie mi sie fochal jak zajade gdzies pod jakis bar na trasie. Moje dwa powyzsze posty prosze uwazac za niepyszne. LwG
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

Gandalf pisze:Hej wszystkim. Tak sobie pomyslalem, ze na przyszly weekend moznaby w koncu zebrac "lubuski czapter" i spotkac sie gdzies, na jakims sniadaniowisku i zapoznac w koncu. Zjesc kielbaske(u mnie sojowa bo ja roslinozerca) z ogniska, ewentualnie np na pizze gdzies podjechac. Lagow Pod Lipami? Piramida w Nevadzie? Mimoza Swiebodzin? McDonald Sulechow? Mozliwosci jest duzo. Obgadaloby sie pare spraw, moze jakies koszulki sobie zrobimy takie odjazdowe? Trzeba wiecej zycia pchnac w nasze lubuskie forum. Jak macie kogos na enduro albo innym sprzecie trampopodobnym to zagoncie go do nas. Teraz ekipa ZMY organizuje zlot na wiosne, moznaby ich wyreczyc na jesieni. Podziela sie swoim know how i pomoga. Artek chcial sie ze mna spotkac i porozmawiac, to moze wpasc do nas i pogadamy. Przy okazji trase poludniowa Jemu pokazemy. Ucieszy sie.

Zastanowcie sie. Fajnieby bylo. Ja juz gmole mam, oslone tylko wypoleruje, pozakladam wszycho i widzimy sie. Tak kminie jak tu nazwac nasz oddzial zeby to byla nasza wizytowka. Burza mozgow. Za godzinke napisze pare pomyslow.
Co do spotkania ,ogniska itp ,jestem jak najbardziej na Tak :thumbsup: , zagonię drugiego Trampka z Osiedla i jedziem :crossy: :crossy: ,
Ino gdzie i kiedy?
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
Awatar użytkownika
rwasyl
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 16:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sulechów

Re: Wypady, spotkania

Post autor: rwasyl »

Gandalf pisze:
rwasyl pisze:Witam, na pleckach to ja proponuję logo TCP :grin: :thumbsup:

Z tymi pleckami to jest maly problem, ktorego nie rozumiem. Juz tlumacze o co chodzi. Jak mieszkalem w Dublinie, to mielismy tam dosyc spora grupe motocyklistow. Zalozylismy swoje forum. Pojawila sie nazwa Husarria. Wiadomo, odniesienie do chwaly, slawy itp. Patriotyzm pelna geba :grin: Mielismy koszulki ktore chetnie nosilismy przy kazdej okazji czu to na zakupach czy to na wakacjach w Polsce. I pewnego razu koledzy z bodajze okolic Wroclawia byli na jakims wiekszym zlocie w kraju i dostali "ostrzezenie" od ktoregos z klubow MC, ze maja zdjac barwy, bo sa nie na swoim terenie i ze nie sa oficjalnie w grupie klubow MC lub FG. Ze taki jest kodeks kongresu itp blabla pierdu pierdu. Nie rozumiem tego calego klubowego sznytu, przypomnialem sobie o tej historii i cofam co napisalem. Kupie sobie po prostu naklejke na trampka " I love Lubuskie" ewentualnie koszulke "Lubuskie Warte Zachodu" i zaden prdlny gangus nie bedzie mi sie fochal jak zajade gdzies pod jakis bar na trasie. Moje dwa powyzsze posty prosze uwazac za niepyszne. LwG
To dotyczy jednak tylko takich zlotów a nie codziennej jazdy i spotkań poza zlotowych, więc możemy śmiało wrócić do tematu. osobiście wolę logo na plecach bo plecy mam płaskie a brzuch nie koniecznie :cool:, ale jakieś małe logo lokalne na klacie :lol: jest do akceptacji. Pomysł jest słuszny i fajnie było by mieć jakiś znak rozpoznawczy, podoba mi się ten dzik z loga zlotowego ZMY, a co do nazwy to jeszcze nic nie przychodzi mi do głowy. nazwę to najlepiej wymyśleć przy :drinking: w gronie lokalnych trampkarzy :impreza:
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2514
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Artek »

Dzisiaj pogoda do :dupa:
Coś moje chłopaki kołują na niedzielę.
W kontakcie.
Dominator.
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

Artek pisze:Dzisiaj pogoda do :dupa:
Coś moje chłopaki kołują na niedzielę.
W kontakcie.
Niby do dupy była ,coś tam nakręciłem.
Jutro jak najbardziej,podpytać Gandalfa muszę, raczej tak...
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Gandalf »

Siemanko wszystkim. Jadzisiaj odpadam. Plany mi sie pozmienialy, o 17 wyjezdzam z domu, jade na baze do Wolsztyna i do pracy na szybkie kolko w podwojnej obsadzie zeby przed swietami zdazyc :sad: Takze jakbyscie gdzies kolo 12 byli kolo lagowa ewentualnie fsw, to na godzinke moge sie urwac, potem juz nie dam rady. Takze jak cos to tel lub whatsapp. Ja wczoraj zrobilem pare km wieczorem, podskoczylem do miasta do Tesco pokupic pare pierdol do Sushi. Sprzet po poskladaniu robi robote. Tylko musze poprawic blache pod silnikiem, dac grubsze gumy bo rezonuje jak schodzi z obrotow przy zatrzymywaniu.
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Gandalf »

Ja co prawda swiat nie obchodze, ale moze jakims jajeczkiem sie stukniem na swieta :grin: Obstawiam na pizze do Piramidy. Dawno tam nie jadlem. A potem szlakiem jezior. Nieslysz albo Nowy Dworek. Cos w ten desen. Jak najwiecej off
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

Od wtorku wiosna rusza już z dwójki tak że chyba coś będziemy montowač mnie się wydaje :crossy: :crossy: :crossy
: trzeba trzeba....!!!!
I w lasach zrobiło się piaszczyście..... :ok:
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

Lubuskie Mistrzostwa Wrac Racing !!!!!!!
W ten weekend.....!!!!
Graby Krzeszyce.
Wybiera się ktoś...
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jan Michał »

Siemka chłopaki.
Krop wygląda na to że sam pojedziesz :sad:
My z Arkiem w robocie Gandalf musi ogródek ogarniać :sex: może namierzyć tą parę która nas na 92 wyprzedziła. I z nimi się bujniesz :thumbsup:
Zmontowałeś już jakiś filmik ze spotkania?
suchy72
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 81
Rejestracja: 09.05.2013, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: suchy72 »

Ja w niedzielę mogę podjechać do Świebodzina i można by pozwiedzać okolice .Ktoś chętny?
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

suchy72 pisze:Ja w niedzielę mogę podjechać do Świebodzina i można by pozwiedzać okolice .Ktoś chętny?
Pewnie że znajdę czas :ok:
A jedziesz 21 do Międzychódu,podobno byłeś nie raz :resp:
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
Krop
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 11.12.2017, 22:49
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Krop »

Jan Michał pisze:Siemka chłopaki.
Krop wygląda na to że sam pojedziesz :sad:
My z Arkiem w robocie Gandalf musi ogródek ogarniać :sex: może namierzyć tą parę która nas na 92 wyprzedziła. I z nimi się bujniesz :thumbsup:
Zmontowałeś już jakiś filmik ze spotkania?
Materiał posłałem do BornToRide...
A ugadałem się z greentop więc wiesz ,sam nie pojadę :tongue:
21 04 chłopaki z wielkopolskiego organizują coś pod Miedzychodem,puknij na lokalnym u nich, można by ich odwiedzić :smile6:
Jadę tam gdzie nie byłem...........
Zobaczyć to czego nie widziałem......
suchy72
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 81
Rejestracja: 09.05.2013, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: suchy72 »

Niedziela godz. 12 parking przy basenie i do lasu ,napisz czy ci pasuje .
suchy72
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 81
Rejestracja: 09.05.2013, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: suchy72 »

Na Głęboczek chętnie pojadę szlak już przetarty.
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jan Michał »

A widzisz Krop Robert nic się nie chwalił .21.4 :wink: Kto wie ? Jak mnie żona puści :thanks: :whip: To może :crossy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość