Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

bieniek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 20.09.2014, 08:23
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: bieniek »

Panowie, czy ktoś z was zna lokację, która przypomina tę z filmiku https://youtu.be/rPpantjgyaQ?t=168. Chodzi o miejsce gdzie można się wybrać i poraczyć trochę tampkowania w stylu wolnym :smile:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Siema Kaszebiaki,
jeśli nic mi się nie skomplikuje, to po raz kolejny spędzę łyk-end na Kaszebach, gdzie będziemy ze znajomymi urozmaicać Sobie czas... :wink:

Jeśli komuś się chce podrzucić ciekawe traski (bez miękkich odcinków, bo będę z manelami), to będę dźwięczny, co prawda nie raz i nie dwa u Was hasałem, ale co cynk od miejscowych, to cynk od miejscowych. :thumbsup:

A może ktoś ma fajną traskę bocznymi (białymi) drogami z Wawy-Łapina? Wybieram kierunek na zachód od 7, bo wschodnimi odcinkami latam na Wa-Ma.
Chciałbym ruszyć w piątek "z rana", aby boczkiem, boczkiem doturlać się w Wasze okolice i jeszcze 1-2 godzinki pokręcić pośród kryształowych jezior i zielonych lasów... :cool:

Aha - miejsce gdzie można dobrze po domowemu coś lokalnego zjeść, też by się pasibrzuchowi przydało. :mouthshut:

Dzięki! :punk:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: prochu »

Hej :ok: . Chętnie bym z Tobą polatał ale do 16 w piątek jestem w pracy :dupa:
Ostatnio zmieniony 14.09.2016, 20:44 przez prochu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Po cichu na Ciebie liczyłem... ;)
Ja pewnie przed 16 i tak nie dojadę. :dupa:
Dryndnę do Ciebie z trasy, może uda się złapać choć na godzinkę, oby tylko aura się utrzymała... :mouthshut:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
sidewinder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 28.08.2016, 16:14
Mój motocykl: XL700V

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: sidewinder »

Nic nowego może nie napiszę, ale ze swojej strony polecam Drogę Kaszubską z możliwymi wariacjami. Lecąc od południa warto by było zahaczyć o Tucholę, ewentualnie Chojnice, natomiast w Kościerzynie należy spodziewać się sowitego zagęszczenia ruchu. Z miejsc godnych polecenia na niezłą michę to bezapelacyjnie Gościniec dla przyjaciół w Wyczechowie przed Żukowem.
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: prochu »

falco pisze:Po cichu na Ciebie liczyłem... ;)
Ja pewnie przed 16 i tak nie dojadę. :dupa:
Dryndnę do Ciebie z trasy, może uda się złapać choć na godzinkę, oby tylko aura się utrzymała... :mouthshut:
OKI :thumbsup:

Do usłyszenia :thumbsup:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

sidewinder pisze:Nic nowego może nie napiszę, ale ze swojej strony polecam...
Dziękuję! :thumbsup:

Saunas - Ty też się szykuj, bo piątek ma być ostatnim słonecznym dniem, na sb i nd zapowiadają deszcze, czyżby kolejne kajaki na mokro...? :grin:
Oby poniedziałek był suchy, bo wtedy będę wracał... :mouthshut:

Proszę 3mać kciuki, tymczasem dozo! na Kaszebach! :punk:

P.S. Trochę z głowy, czyli z niczego, trochę palcem po mapie (przy opcji trasa "krótka") wpisałem +- coś takiego (do korygowania podczas jazdy):
http://tiny.pl/gw91v

Okolice Kaszubskiego Parku Krajobrazowego kilka razy już odwiedzałem, stąd objazd "dołem".
Starałem się choć trochę pociągnąć przez Parki Krajobrazowe a co będzie na miejscu zależy od zmęczenia, pogody oraz pory przybycia, bo 400 przede mną na start.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Sobota i niedziela miała być deszczowa, tymczasem było kapitalnie, choć czasem mocno wiało (jak to w... Kieleckiem). :tongue:

Piątkowa (boczna) droga "tam" świetna + dodatkowa ok. 100km pętla przez Bory i oczywiście Kaszebe.
Poniedziałkowa droga "z powrotem" (trochę szybsza, ale równie fajna) + dodatkowa ok. 100km pętla pośród jezior i lasów. :wub:

Sobotnie kajaki na Raduni rewelka, nie licząc... wyniku starcia "Radunia-falco" 1-0 (kajak poszedł pod wodę pod sam koniec spływu) ale sama zabawa jak zawsze przednia. :ok:

Były też drezyny do Kôlbùdë i akcja "kto zejdzie po okulary" na jazie burzowym a na koniec darmowy koncert... Lipali. Czad! :punk:

edycja:
Kilka punktów z trasy K-J>Łôpino, które mogą zainteresować:

Bãdomino - Muzeum Hymnu Narodowego.
Brusë - okazały, ceglany kościół, kilka ładnych kamienic.
Buszkowy - klimatyczny, bardzo mały, drewniany kościółek.
Czérskò - ciekawe kamienice, biały, neogotycki kościół.
Leśno - niesamowity czarny drewniany kościół z najwyższą również drewnianą dzwonnicą, kamienne kręgi (okolice).
Okonin - mały, ceglany kościół wyglądający jak mini zamek (plan filmowy Pana Samochodzika).
Radzyń Chełmiński - wieża ciśnień, spore i ładne ruiny zamku (plan filmowy Pana Samochodzika).
Wdzëdzé - skansen.
Resztę zapomniałem... :lol:

A co najważniejsze:
Piękne trasy przez lasy, pośród jezior - Bòrowi Młin, Tleń, Wielé, i wiele innych można wymieniać i wymieniać... :thumbsup:

Aha w gęsto zalesionych okolicach trzeba szczególnie uważać na dziką zwierzynę, ja na szczęście mijałem się tylko z pierzchającym przez pole zającem.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość