Wypady, spotkania

prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Wypady, spotkania

Post autor: prochu »

CZWARTEK 22.05.2014

14.00 Witamy pierwszych uczestników
15.00-18.00 Imprezy rekreacyjne na terenie ośrodka
19.00 Ognisko "gitarka i śpiew" (kiełbaska na kij) lub DJ

PIĄTEK 23.05.2014

11.00-14.00 Motokręcioła - lotnisko Borsk. Przygotujemy tor a'la gymkhana na lotnisku w Borsku.

15.30-18.30 Latanko po Kaszubach do wyboru dwie trasy ok 50-60 km: szutry i czarne, zwiedzanie http://www.cepr.pl
19.00-20.30 Obiadokolacja
20.30-22.00 Wieczór podróżniczy "Trampkiem w Świat". 30 minutowa prezentacja multimedialna z waszych wypraw. Dla podróżników nagrody.
22.00- ... Koncert "Brygada Sidbada" będzie folkowo.

SOBOTA 24.05.2014

8.00-10.00 Śniadanie
9.30 Start trasy turystycznej " Od Lipy po Hel"
10.00 Start trasy rajdu
10.30 Start trasy turystycznej "Trampkiem po Kaszubach"
11.00 Start trasy off
18.30 Powrót z tras i podsumowanie wyników wręczenie nagród,wspólne zdjęcie.
19.30 Obiadokolacja grillowa
20.30 Impreza Dj ,karaoke

NIEDZIELA 25.05.2014

8.00-10.00 Śniadanie
od 14.00 Wykwaterowanie

Tak to wyglądało w 2014 :ok: :drinking: :witch:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

prochu pisze: 07.02.2023, 21:02 Halo, halo :omg: Czy jest tu ktoś ? Szykuje się Lipa 2023 :ok: Kto chętny do pomocy przy organizacji tras, rajdu :impreza: i innych tematów zapraszamy :crossy:

Pozdrufki z Kaszub
Mogę pomyśleć o pomocy przy organizacji tras. Jak to widzisz? Sypnij garść informacji. :crossy:
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Wypady, spotkania

Post autor: prochu »

Cześć :smile: .
Chciałbym przygotować tracki na 3 lub 4 trasy w tym off, począwszy od Lipy po okolice Ostrzyc , Szymbarka , Brodnicy, Chmielna i z powrotem. Jeżeli chodzi o trasy szutrowo asfaltowe to mam już jakiś zarys, choćby z poprzednich zlotów. Co do offa to brak chętnych na zrobienie takiej trasy w tym rejonie.

Pozdrawiam
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

prochu pisze: 16.02.2023, 18:21 Cześć :smile: .
Chciałbym przygotować tracki na 3 lub 4 trasy w tym off, począwszy od Lipy po okolice Ostrzyc , Szymbarka , Brodnicy, Chmielna i z powrotem. Jeżeli chodzi o trasy szutrowo asfaltowe to mam już jakiś zarys, choćby z poprzednich zlotów. Co do offa to brak chętnych na zrobienie takiej trasy w tym rejonie.

Pozdrawiam
Może offa bym spróbował. Czy są chętni na takie trasy? Jak definiujemy off road? Jako legalna trasa w miarę możliwości poza utwardzonymi drogami z atrakcjami? :whip: :grin: Ewentualnie przejezdną dla trampka. :crossy:

W zależności czy rowerm czy piechotą google podpowiadają coś takiego:
Obrazek z Dysku Google
Obrazek z Dysku Google

Powyższe propozycje to tylko wstępny szkic. Jak jest coś wartego zobaczenia można 'zboczyć'. Podpowiedz proszę. Daj znaka czy podobnie rozumiemy off i czy dobrze rozumiem intencje.

Trochę mało czasu - niestety - tylko weekendy w moim przypadku i aura jeszcze nie zachęca. Realnie potrzebuję całego dnia bo mam 100 km dojazdu 'na Lipę'. :crossy:
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Wypady, spotkania

Post autor: prochu »

Cześć :smile: .

Bardzo podoba mi się Twoja definicja off :thumbsup: , Może offa bym spróbował. Czy są chętni na takie trasy? Jak definiujemy off road? Jako legalna trasa w miarę możliwości poza utwardzonymi drogami z atrakcjami? :whip: :grin: Ewentualnie przejezdną dla trampka. :crossy:

Ująłeś wszystkie kluczowe składowe :ok: legal/atrakcje i żeby Trampkiem dało radę. Off jest Twój :grin:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

Pierwszy szkic lipnego offa.

Obrazek z Dysku Google

Prochu wysłałem priv.
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
Awatar użytkownika
Majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 24.08.2022, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Majster »

Cześć
Możesz rozwinąć swoją trasę na około jeziora Wdzydzkiego, zahaczyć o Przytarnię tam jest wieża widokowa. Cześć po asfalcie.
https://goo.gl/maps/i39RYJssWdjQ3PSy8
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

Majster pisze: 13.03.2023, 20:58 Cześć
Możesz rozwinąć swoją trasę na około jeziora Wdzydzkiego, zahaczyć o Przytarnię tam jest wieża widokowa. Cześć po asfalcie.
https://goo.gl/maps/i39RYJssWdjQ3PSy8
Dzki za sugestię. Masz więcej? Trasa umownie jest moja. Zobowiązałem się do przygotowania co staram się robić. :omg: Planuję przed zlotem zweryfikować i zarejestrować ślad w kwietniowy weekend. Jeżeli ktokolwiek ma ochotę dołączyć to śmiało. :crossy:
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
Awatar użytkownika
Majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 24.08.2022, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Majster »

Kiedy panujesz zlot ?
Na Kaszubach jest dużo fajnych tras. Na pewno jak startujecie z Chmielna lub okolic to wiatrak w Ręboszewie warto zahaczyć z podjazdem pod górę.Ta trasa to taka bazowa, wiadomo nie zawsze jest tyle czasu coby ją objechać. Więc ją skracam i typowo wokół jeziora Wdzydzkiego. Czyli w Osadzie Rów skręcasz w prawo, Laska, Słupinko wtedy jest większość po szutrach. Wariacji tej trasy może być sporo. Można zahaczyć o Bytów ( na Zamek), Sulęczyno, Węsiory kamienne kręgi i dalej przez czaple do Chmielna.
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

Majster pisze: 16.03.2023, 07:42 Kiedy panujesz zlot ?
Na Kaszubach jest dużo fajnych tras. Na pewno jak startujecie z Chmielna lub okolic to wiatrak w Ręboszewie warto zahaczyć z podjazdem pod górę.Ta trasa to taka bazowa, wiadomo nie zawsze jest tyle czasu coby ją objechać. Więc ją skracam i typowo wokół jeziora Wdzydzkiego. Czyli w Osadzie Rów skręcasz w prawo, Laska, Słupinko wtedy jest większość po szutrach. Wariacji tej trasy może być sporo. Można zahaczyć o Bytów ( na Zamek), Sulęczyno, Węsiory kamienne kręgi i dalej przez czaple do Chmielna.
Ja nie planuję. Chłopaki planują zlot klubowy. :crossy: Dzięki za info. Popatrzę na mapę. :resp:
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
Awatar użytkownika
Majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 24.08.2022, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Majster »

Wysłałem na maila rozszerzoną wersję trasy
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Wypady, spotkania

Post autor: prochu »

Hej :smile: .
Dajcie znać kiedy planujecie przejechać trasę, chętnie się dołączę :ok:
Nie łam się
- Wajdek
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Wypady, spotkania

Post autor: prochu »

Majster pisze: 16.03.2023, 12:06 Wysłałem na maila rozszerzoną wersję trasy
Cześć :smile: .

Planuję 4 trasy: 2x offroad przygotowują Janina oraz Griba, sprawdzamy z geoportalem ma być po legalu. Będzie też trasa nad otwarte morze, przygotowuje Aleksander. Czwartą trasę robię ja, szutrowo - winklową , z Wiatrakiem , Jastrzębią górą, wieżą na Wieżycy, jezioro Raduńskie itp

Pozdrufki :smile:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: Wypady, spotkania

Post autor: janina »

Po intensywnych konsultacjach na forum. Planuję trasę jak niżej. Atrakcje oznaczone.

Obrazek z Dysku Google

Jak będę miał plan objechać dam znaka może ktoś będzie miał ochotę dołączyć. :crossy:
Honda XL650V Transalp; CRF300L.
Awatar użytkownika
Majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 24.08.2022, 19:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Majster »

Witam
Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na zakończenie sezonu motocyklowego w Kościerzynie 08.10.2023. Zawsze można sobie zrobić wycieczkę na Kaszuby i spotkać się z bractwem motocyklowym.
https://mototour.pl/zloty/imprezy-2023/ ... scierzynaa

Jak ktoś będzie chciał to mogę zaproponować jakieś nie trudne trasy z Gdańska do Kościerzyny, trochę po szutrach trochę po dziurawych asfaltach, tak aby nie jechać główną trasą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość