Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: eneron »

Nie ma żadnej ciekawej traski na Podlasiu ? :ysz: :bija: :sad:
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: Yarro »

Nie na Podlasiu, ale polecam: trasa

Słuchawki na uszy i można się poczuć jakby się tam :crossy: Swoją drogą ciekawe gdzie była umocowana kamera, najlepsze miejsce jakie widziałem :thumbsup:
Awatar użytkownika
sefiros
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 39
Rejestracja: 01.05.2009, 12:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sokoły

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: sefiros »

Jak to nie ma oczywiście że jest ;) Ja byłem mi się podobało Białystok-Kruszewo (tam jedziemy na zerwany most). Następnie jedziemy przez Pańki do Rzędzian ( jest zapomniana przez Boga i ludzi tam kładka z płyt betonowych łącząca te dwie wioseczki, wokół park drzewka bardzo klimatycznie), potem Pajewo -> Kurowo-> Waniewo-> Jeńki ( w Jeńkach masz alternatywną drogę do Bokin przez szutr ) Bokin- >Baciut-> Topilec -> Choroszcz-> Białystok .
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Prowler
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 19.03.2012, 09:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Choroszcz (okolica Białegostoku)

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: Prowler »

tras jest mnóstwo. A wczoraj sefiros robiłem podobną jak opisałeś
grzeczni chłopcy idą do nieba , niegrzeczni idą tam gdzie chcą
nie ma boga jest motór
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
sefiros
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 39
Rejestracja: 01.05.2009, 12:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sokoły

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: sefiros »

:) domyślam się u nas wystarczy zjechać tylko z głównej traski i można naprawdę fajne okolice objechać, tam koło Choroszczy, park Narwiański wystarczy tylko wyskoczyć, fajnie się jedzie przez Turośń do Łap, a za Białym w stronę Hajnówki tylko przez Supraśl (takim trochę łukiem, ale też zajebista trasa). Kurna musimy się zgadać na wspólny wypad! Tylko po sesji bo na razie to ja motóru nie widu.
Awatar użytkownika
Prowler
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 19.03.2012, 09:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Choroszcz (okolica Białegostoku)

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: Prowler »

trasa z mapką i opisem klik
grzeczni chłopcy idą do nieba , niegrzeczni idą tam gdzie chcą
nie ma boga jest motór
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: Reindeer »

Ostatnio przypadł mi do gustu odcinek Sejny - Gołdap, drogą nr 651. Ładne widoki, a zarazem ukształtowanie drogi nie pozwoli się nudzić z uwagi na liczne winkle i troszkę podjazdów.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Siema Śledziki, :cool:
jeśli nic mi się nie zwali, to w piątek "z rana" będę ciął do kumpla z Białego, w sb "z rana" będę ciął z Białego do Hajnówki, w nd na pewno nie z rana, będę ciał z Hajnówki do K-J.

Co prawda byłem tam już nie raz, ale może ktoś podpowie fajne punkty, ciekawe miejsce do zobaczenia "po trasie", itp.
Moja droga "plus-minus":
https://www.google.pl/maps/dir/Wilanows ... b1!2b1!3e0

Dzięki! :wink:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
kamilzak
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 485
Rejestracja: 30.08.2010, 20:20
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: kamilzak »

falco pisze:Siema Śledziki, :cool:
jeśli nic mi się nie zwali, to w piątek "z rana" będę ciął do kumpla z Białego, w sb "z rana" będę ciął z Białego do Hajnówki, w nd na pewno nie z rana, będę ciał z Hajnówki do K-J.

Co prawda byłem tam już nie raz, ale może ktoś podpowie fajne punkty, ciekawe miejsce do zobaczenia "po trasie", itp.
Moja droga "plus-minus":
https://www.google.pl/maps/dir/Wilanows ... b1!2b1!3e0

Dzięki! :wink:
Ja nie "śledzik" bo z Mazur albo Kociewiak bo tam też kilka ładnych lat spędziłem, ale odpowiem :grin:(śledzik to dla niektórych może być obraźliwe)
To zależy co chcesz zobaczyć i co już widziałeś.
Nie wiem co lubisz zwiedzać czy kościoły , zabytki, dziką przyrodę, militaria czy wolisz polatać sobie po opuszczonych starych wioskach i spotkać miejscowych "Śledzików" i z nimi pogadać.
Napisz czy wolisz polatać po szutrach, wioskach, polach,lasach, asfaltach, przejechać przez rzeczki, to wtedy łatwiej będzie udzielić Ci odpowiedzi.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

W żadnym przypadku nikomu nie chciałem "zajechać", to tak jak o mnie (Warszawiaku) mówią Krawaciarz, traktuję to bardzo sympatycznie.
Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się dotknięty, jeśli tak, to przepraszam!

Odpadają drogi piaskowe, błota, itp., uwielbiam wąskie, wiejskie ale asfalty, oglądać lubię i stare drewniane zabudowy, ciekawe miejsca (kultu, magiczne, związane z wojną, czy przyrodę). Na gadanie z miejscowymi lub dłuższe niż "kwadrans" zwiedzanie nie będę miał czasu, ale na częste zatrzymywanie aby cykać fotki czy rzucić okiem jak najbardziej.

Najbardziej zależy mi na mało uczęszczanej, "malowniczej" trasie, może być dłuższa, na dojazd do Białego mam "pół" dnia. ;)

Dzięki!
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
kamilzak
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 485
Rejestracja: 30.08.2010, 20:20
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: kamilzak »

w sobobę masz ciekawą imprezę XV Tykocińska Biesiada Miodowa
Tykocin, 23 sierpnia 2014
organizator: Urząd Miasta i Gminy Tykocin
miejsce: Plac Czarnieckiego w Tykocinie
tel. 85 718-16-27
e-mail: burmistrz.tykocin.bia@gminypolskie.pl
http://www.um.tykocin.wrotapodlasia.pl
Jeżeli nie byłeś to Kruszyniany i Bohoniki.

W sobotę polecam http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-tur ... urowce.htm (stare budownictwo i trochę historii z podlaskiej wsi)
lub http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-tur ... czopek.htm ( muzeum w którym są pokazane wszystkie gatunki zwierząt żyjące w Puszczy Knyszyńskiej)
A w Hajnówce to skanseny, żubry, cerkwiei miejsca mocy.

A w niedzielę jak bedziesz wracał to Dożynki Gminne
Szepietowo, 24 sierpnia 2014, godz. 14:00
organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
miejsce: plac spółdzielni mieszkaniowej w Szepietowie
tel. 86 476-01-02, 86 476-01-03
e-mail: gok@szepietowo.pl
Cel: kultywowanie tradycji obrzędowej, adresaci: mieszkańcy gminy szepietowo oraz regionu, program: msza święta dziękczynna za plony, korowód dożynkowy z wieńcami, rywalizacja sołectw, występy zespołów ludowych, koncert gwiazdy wieczoru.

Tylko uważaj na miejscowe trunki bo są mocne i często zwalają z nóg :grin: i w niedziele nie dasz rady wrócić. :impreza:
Pozdrwiam.
Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: eneron »

Proponuję dosyć szybką i "po drozdze" traskę powrotną od Hajnówki do Mielnika :)
https://maps.google.pl/maps?saddr=Hajn% ... 4&t=m&z=12


falco, od Hajnówki jak będziesz lecial w str domu proponuję tuż za Hajnówką (kierując się na Kleszczele - nie na Bielsk Podlaski) skręcić na Topiło (będzie drogowskaz Topiło 7 km - głęboko w lesie malucieńka osada, dwa zbiorniki wodne przecięte groblą, przez którą kursuje kolejka wąskotorowa - można dolecieć asfaltem lub szutrem. Szuter jest równiejszy i szerszy niż asfalt :D http://podroze.gazeta.pl/podroze/51,114 ... 0.html?i=1

Dalej kieruj się na Czeremchę - wiejska, asfaltowa i urokliwa droga, prowadząca tuż przy granicy - nie zagalopuj się i do Łukaszenki nie wjedź - nie zorientujesz się nawet kiedy i gdzie przekroczyłeś granicę :D (ta pętla przez Kuraszewo sama wskoczyła - nie potrafię jej usunąć :) )
Jadąc do Czeremchy zgodnie z mapką będziesz jechał długim, prostym, równym szutrem, dojedziesz do Opaki Dużej - szuter (ubity, równy i szeroki, bez piachu i luźnego żwiru) prowadzi przez około 2 km praktycznie 2m od pasa granicznego (WOPki na pewno się tobą zainteresują - zapytają skąd i dokąd lecisz i to wszystko) później wjedzisz do Czeremchy i tam wypatruj ręcznie robionych, drewnianych drogowskazów i kieruj się na Mielnik - bardzo fajna droga, ostre winkle, typowa podlaska dzicz i od czasu do czasu opustoszałe wioseczki - odcinek Czeremcha-Mielnik tym odcinkiem jest naprawdę zajebisty (wąski asfalt, dużo zakrętów praktycznie zero ruchu, po prawej stronie plantacje aronii, po lewej Białoruś). Dojedziesz do wsi Wyczółki i gdy skręcisz w lewo na końcu wioski, tuż za domem droga się kończy i jest szlaban graniczny :)

W Adamowie Zastawie odbijesz w lewo na Mielnik - nie sugeruj się pętlą na Siemiatycze - olej ją - po prostu wskoczyła sama i nie potrafię jej usunąć :lanie:
W Mielniku odwiedź kopalnię kredy http://www.odyssei.com/pl/travel-gallery/166167.html (nie radzę jechać ul. Białą po opadach deszczu - mnie przejechanie około 100m zajęło około 40 minut - opony tak się zaklejają kredą, że nie mieszczą się w błotniku i koło się blokuje - ślisko jak na lodowisku :/

W Mielniku kieruj się na przeprawę promową Mielnik-Zabuże - prom jest za free. http://www.podlasie24.pl/wiadomosci/los ... -ef88.html

Późnej warto polecieć na Gnojno - zazcunają się pagórki i miejscami są klify około 20 - 30m i w dolinie wije się leniwie Bug :) Widoki są bardzo fajne :)


Jak tam troszkę apacza zabrudzisz to w domu odpucujesz, nie zrażaj się szutrami - są równe, prost i szybkie - śmiało większości ich można nimi podróżować 80 - 100km/h :) Traska jest fajna, fajne widoki i będzie się na pewno przyjemnie jechało :)
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Baaardzo dziękuję, właśnie wróciłem z Podlaskiego... :thumbsup:
Części trasy zaliczyłem już wcześniej, nowinki, których nie (u)dało się odwiedzić zapisałem na następny wyjazd.
Co do trunków, to w piątek znajomi wzięli mnie na "maraton" po białostockich knajpkach i (ponoć) o 5.30 wróciłem do domu... Były kubańskie tańce, striptizy na rynku, "trochę" smakowania przeróżnych browarów, muzyka z winyli a nawet... partyjka w (wielkie) szachy. :zabawa: :impreza:

P.S. tiarek - dzięki za słodki poczęstunek, w końcu się zawróciłem i poleciałem inaczej, bo... wymiękłem przed ciemniejącym i wilgotniejącym niebem, co... się opłaciło, bo choć wybrałem nudniejszą drogę, to uciekłem od deszczu i do końca miałem piękne słońce. :punk:

dozo! następnym razem! :crossy:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Kolejny łykend spędziłem na PPP, czyli penetrowaniu północnego Podlasia. ;)
Zacząłem od samego końca (właściwie, to już początek Wa-Ma), czyli jez. Dybowskie, nocleg, ognicho, browarki i przepyszne mięsiwo z ognia zrobione przez nowo poznanego GarBusiarza z Suwałk! :punk:
Potem wschodem do Hajnówki, kolejny nocleg, ognicho, garażowe dłubanie i do niedzieli się zeszło.
Potem Mielnik, wieża widokowa, prom, Serpelice (łezka się zakręciła gdy mijałem "Ostoję") :cool: mnóstwo wiosek i wioseczek, mnóstwo leśnych dróg, minąłem kopalnie kredy, ale już nie odbijałem.

Na koniec a dzień chylił się (dosłownie) ku pięknemu zachodowi jadąc z "Mord" machnąłem się i zamiast "Stoczek Łukowski" wcisnąłem "Stoczek", dzięki temu dorobiłem sobie stówkę przez totalnie zalesione i odludne tereny. :lol:

Już po nocy przez Beeftown przebiłem się do domciu. Zdjęcia wrzucę za jakiś czas do mojej galerii.

Dzięki za cenne wskazówki! :thumbsup:


edycja:
aaa... zapomniałem o 1 niesamowitym przeżyciu...
Piątkowa noc przy ognisku niedaleko jeziora... gadamy o trudnej historii PL o splamionych krwią czynach putlera, gdy w pewnym momencie kumpel pokazuje gdzieś daleko na niebo i... pyta... co tam tak w 5 punktach (regularnie błyska)...??
Patrzę, patrzę i... nic... śmieję się, żeby "brał połowę lub zmienił dilera", ale po przyzwyczajeniu wzroku do ciemności każdy z nas (4) potwierdza, że... też "to" widzi. :omg:

"To" jest na początku gdzieś nie wiadomo gdzie, ale systematycznie zbliża się w naszą stronę. W końcu wszyscy coraz ostrzej widzimy... 5 wyraźnych obiektów poruszających się po niebie w identycznych (małych) odstępach od siebie (samoloty pasażerskie odpadają - zdecydowanie za blisko!!) nadając charakterystyczne sygnały błyskowe.
Nagle proszę aby wszyscy zachowali ciszę, wydaje mi się, że coś słyszę i tak, nie pomyliłem się... bardzo wyraźnie i coraz głośniej było słychać charakterystyczny dźwięk tradycyjnych (nie odrzutowych) silników samolotowych. Cała kolumna kierowała się na wschód (UA - RUS?), choć nie było widać sylwetek, to podejrzewaliśmy, że to ciężkie transportowce.
Słowa tego nie oddają, ale to co czuć (i słychać) było w ciemną noc, było niesamowite, co potem potwierdził każdy z nas.

Niesamowicie tajemnicze uczucie i wrażenie... :roll:


edycja:
Moim okiem:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... ymPodlasiu
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
kamilzak
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 485
Rejestracja: 30.08.2010, 20:20
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: kamilzak »

falco pisze: edycja:
aaa... zapomniałem o 1 niesamowitym przeżyciu...
Piątkowa noc przy ognisku niedaleko jeziora... gadamy o trudnej historii PL o splamionych krwią czynach putlera, gdy w pewnym momencie kumpel pokazuje gdzieś daleko na niebo i... pyta... co tam tak w 5 punktach (regularnie błyska)...??
Patrzę, patrzę i... nic... śmieję się, żeby "brał połowę lub zmienił dilera", ale po przyzwyczajeniu wzroku do ciemności każdy z nas (4) potwierdza, że... też "to" widzi. :omg:

"To" jest na początku gdzieś nie wiadomo gdzie, ale systematycznie zbliża się w naszą stronę. W końcu wszyscy coraz ostrzej widzimy... 5 wyraźnych obiektów poruszających się po niebie w identycznych (małych) odstępach od siebie (samoloty pasażerskie odpadają - zdecydowanie za blisko!!) nadając charakterystyczne sygnały błyskowe.
Nagle proszę aby wszyscy zachowali ciszę, wydaje mi się, że coś słyszę i tak, nie pomyliłem się... bardzo wyraźnie i coraz głośniej było słychać charakterystyczny dźwięk tradycyjnych (nie odrzutowych) silników samolotowych. Cała kolumna kierowała się na wschód (UA - RUS?), choć nie było widać sylwetek, to podejrzewaliśmy, że to ciężkie transportowce.
Słowa tego nie oddają, ale to co czuć (i słychać) było w ciemną noc, było niesamowite, co potem potwierdził każdy z nas.
wiem co to leciało http://wiadomosci.wp.pl/gid,16875189,ka ... leria.html
tu masz informacje jak wracali ale było ich 6, może wtedy jeden zabłądził.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

kamilzak pisze: wiem co to leciało http://wiadomosci.wp.pl/gid,16875189,ka ... leria.html
tu masz informacje jak wracali ale było ich 6, może wtedy jeden zabłądził.
Hehehe... oglądałem wczoraj amerykańskich asów przestworzy. :haha:
W sumie, to jestem podbudowany, skoro zwykła, polska mgła potrafiła zbić z tropu naszpikowane elektroniką wojskowe, amerykańskie "żelazne ptactwo", to już nigdy nie będę się martwił, gdy sam pobłądzę... :rolf:


edycja:
Jak się okazało, to nie była jedna, nawet nie 2, ale... 3 pomyłki z lądowaniem USArmy w szczerym polu!? Niezłe jaja... :grin:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
spear21
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 08.12.2014, 09:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zaścianki k Białegostoku

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: spear21 »

Na Podlasiu polecam trasę z Białegostoku do Hajnówki przez Żednię, Michałowo, Juszkowy Gród, Bondary, Lewkowo, Narewkę, Nowosady. Po drodze piękna puszcza, w Bondarach zalew Siemianówka. Między Narewką a Nowosadami jeden z najpiękniejszych odcinków Puszczy Białowieskiej. Z Hajnówki polecam przelot przez Orzeszkowo i Olszynę do Topiła - jeziorka w Puszczy - niesamowicie malownicze miejsce. Droga w sam raz do jazdy Trampkiem - lekko dobity asfalt, a do Topiła szuterek. Opcjonalnie za Bondarami można odbić w lewo do Siemianówki i stamtąd przez Olchówkę do Masiewa - wsi przy samej granicy z Białorusią. Z Masiewa można szutrową traską przelecieć prosto do Białowieży. W razie pytań o podlaskie trasy - polecam się. Nie znam jedynie południowo-zachodniej części, ale w nadchodzącym sezonie zamierzam to nadrobić. Fajne są też okolice Osowca - więcej pagórków no i mnóstwo bunkrów z 2WŚ.
Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: eneron »

spear21 pisze:...a do Topiła szuterek. Opcjonalnie za Bondarami można odbić w lewo do Siemianówki i stamtąd przez Olchówkę do Masiewa - wsi przy samej granicy z Białorusią. Z Masiewa można szutrową traską przelecieć prosto do Białowieży.
Kurcze, ze 2 lata wstecz chcialem się przebić z Masiewa szutrami do Białowieży i zonk - ZAKAZ RUCHU. A że ze strażą leśną już trochę miałem na pieńku (zdarzyło się uciekać) więc ryzykować nie chciałem. Od tamtej pory w Masiewie nie byłem. Stoi nadal znak zakaz ruchu na drodze Masiewo-Białowieża ? Chyba wiosną wybiorę się spenetrować tamte rejony :)
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
spear21
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 08.12.2014, 09:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zaścianki k Białegostoku

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: spear21 »

eneron pisze:
spear21 pisze:...a do Topiła szuterek. Opcjonalnie za Bondarami można odbić w lewo do Siemianówki i stamtąd przez Olchówkę do Masiewa - wsi przy samej granicy z Białorusią. Z Masiewa można szutrową traską przelecieć prosto do Białowieży.
Kurcze, ze 2 lata wstecz chcialem się przebić z Masiewa szutrami do Białowieży i zonk - ZAKAZ RUCHU. A że ze strażą leśną już trochę miałem na pieńku (zdarzyło się uciekać) więc ryzykować nie chciałem. Od tamtej pory w Masiewie nie byłem. Stoi nadal znak zakaz ruchu na drodze Masiewo-Białowieża ? Chyba wiosną wybiorę się spenetrować tamte rejony :)
Muj wujek mieszka w Masiewie, więc mogę zadzownić i podpytać, ale słyszałem, że ludzie jeżdżą bryczkami na wycieczki do Białowieży (prawie wszystkie domy w Masiewie wykupili warszawiacy), więc chyba zakazu nie ma. Poza tym Masiewo jest na Street View, więc można obadać. nie wiem tylko jak bardzo to jest aktualne...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość