Wypady, spotkania

AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Z konopii nie... ale gotowana na napalmie :grin:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Wrzucam to co mi się udało wyciągnąć ze śladów. Niestety nawigację włączyłem dopiero na rozjeździe pod Surażkowem, przez co brakuje początkowej części. Następnym razem nie zrobię już tego błędu. Wstawiam linki, bo zdjęcia bezpośrednio na stronę nie chciały wejść.

Mapa

Analiza wysokości (nie przypominam sobie takich górek i dołków :niewiem: ):

Analiza prędkości

Analiza dystansu
Awatar użytkownika
gerfas
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2008, 14:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Str@ż

Re: Wypady, spotkania

Post autor: gerfas »

Yarro pisze: Ponieważ nie będę startował z Białegostoku to wstępnie proponuję punkt zbiorczy w Wasikowie na stacji paliw przy Świętej Wodzie (zjazd z obwodnicy na Wasilków). Tyle, że ja mogę dopiero po 12-tej.
gerfas jeśli się nie mylę, to jechalibyśmy koło Ciebie?
Heja. Moj Tramp jeszcze na warsztacie wiec nie czytałem Forum żeby się nie wkurzać :egh: Mam nadzieje że w tym tygodniu już ogarnę temat. W weekend pracuje więc też nie polatam, ale może już na moto do pracy. Dam znać jak będę już mobilny.
Btw będziecie 16-go na rozpoczęciu sezonu w Białym?

... dotrzeć tam, gdzie nie ubito jeszcze dróg ...
Darz Bór
Gerfas
Awatar użytkownika
rambo8_w_tv
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 10.10.2009, 10:45
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: rambo8_w_tv »

Btw będziecie 16-go na rozpoczęciu sezonu w Białym?
No właśnie, btw, dla zainteresowanych: http://motoserce.pl/grafika/baza/gal_10_1301329490.jpg
XL650-V2 '02
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

16-tego akurat mam już zaklepany termin w innym temacie... ale można byłoby się spiknąć dzień później polatać trochę:)
Awatar użytkownika
gerfas
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2008, 14:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Str@ż

Re: Wypady, spotkania

Post autor: gerfas »

AdamG pisze:16-tego akurat mam już zaklepany termin w innym temacie... ale można byłoby się spiknąć dzień później polatać trochę:)
Zakładając że zdążę z wymianą uszczelki pod pokrywką zaworów (się zaczęło pocić po zimie :/ ) to o ile będę w sobote to w niedzielę pracuję :sad:

... dotrzeć tam, gdzie nie ubito jeszcze dróg ...
Darz Bór
Gerfas
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Ja będę miał wolne jedynie po południu w niedzielę. Może się uda w sobotę, ale też po południu. Jak by ktoś był chętny to mam pomysł na kolejną leśno-szutrową trasę :grin: Jak mi się w końcu uda nanieść na mapę to wkleję.
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Coś takiego: trasa Supraśl - Siemianówka

Na mapce zaznaczona tylko najbardziej ciekawa część przez szutry i leśne ostępy :smile: Dojazd do Supraśla chyba każdy zna, potem część przeprawowa, postój gdzieś nad Siemianówką i powrót do ustalenia. W najprostszej wersji przez Michałowo do szosy na Bobrowniki i wjazd do Białegostoku od strony Zaścianek.

Ten odcinek to jakieś 90 km, całość (pętla Białystok - Białystok) to około 150 km.
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

No i okazało się, że w ten weekend totalna klapa jeśli chodzi o terminy :sad: Myślałem, że chociaż w n-dz się uda ale jednak i to plan w :dupa: strzelił...
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Ja w sobotę też motorem się nie wyrwę, ale po południu będę na spacerze na plantach z córką i aparatem. Jak kogoś na trampku zobaczę to będzie miał pamiątkowe zdjęcie :smile:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Straszna tu cisza, nikt nie jeździ :omg: ?

Korzystając z dobrej pogody wybieram się jutro pozwiedzać lasy w okolicy Czarnej Białostockiej. Mam tylko nadzieję, że nie trafię na żadną bimbrownię :grin:

Adam zakładaj kostki i ruszajmy w teren :thumbsup: .
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Jak trafisz na bimbrownię to waypointa nanieś na przyszłą traskę i zrobimy tam nocleg :smile: Co do kostek, to... a miało być tak pięknie... nie wyrobiłem się ze sprzedażą swoich i spóźniłem się na zakup kostek w super extra cenie i dupa... ale dalej mogę śmigać na swoich tourancach - zawsze to więcej adrenalinki w błocie :grin:
Na razie ze względu, iż nie mam jak z domu się wyrwać to dla rozrywki rozebrałem sobie lagi do dokładnej inspekcji i czyszczenia. Dziś lub jutro je składam i możemy ew. się dogadać na czw/piątek :smile: może już jakąś bimbrownię odkryjesz :smile:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

No i już w domu. Zrobiłem jakieś 100 km z tego 1/3 to asfalt, reszta to to co Trampki lubią najbardziej :grin:
Start z Czarnej Białostockiej, kierunek: wschód - tam musi być jakaś bimbrownia :lol: Map zapomniałem, nawigacja rozładowana prawie do końca, zbiornik prawie pełny - pojechałem na pałę wybierając drogi, które wyglądały najciekawiej. Nawigację włączyłem raz, żeby zorientować się, gdzie jestem i w którą stronę jechać. Bimbrowni żadnej nie znalazłem, ale większość tego terenu to rezerwat przyrody, więc wgłąb nie wjeżdżałem, a przy drodze jakoś żadnej nie było widać :grin:
Drogi to twarde szutry, nie umywają się do tych, którymi jechaliśmy do Krynek. Na sam koniec trafiłem na starej żwirowni na miejsce, gdzie wcześniej jeździły kłady. Fajne piaszczyste zjazdy i podjazdy, ale ze względu na to, że byłem sam to pojeździłem tylko po mniejszych górkach, a i to bardzo asekuracyjnie.

Niestety najwcześniej będę miał teraz czas w sobotę po południu. Chyba już po świętach trzeba by zrobić jakiś większy wyjazd.
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Eee tam... na pewno słabo szukałeś tej bimbrowni :grin: albo znalazłeś i teraz się nie chcesz pochwalić dlatego piszesz, że navi miałeś wyłączoną :grin:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Wiesz, dobrych bimbrowni z tamtych rejonów to nawet Policja "nie potrafi" znaleźć :lol:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Panowie, może w długi majowy weekend byśmy zrobili jakąś trasę off? W Wasilkowie jest też tor motocrosowy (podobno jeden z lepszych w Polsce) - można by spróbować się przejechać. Przy okazji sprawdziłbym deflektor Adama.
Po trzecim maja chcę zmienić opony na anakee i skończy się dla mnie jazda w terenie.
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Jeśli chodzi o o tor crossowy to ja odpadam bo na moich oponkach to czysta męczarnia :egh: ale traska z lekkim offem to się wstępnie zapisuję :smile: Deflektor najwyżej podrzucę Ci w najbliższym tygodniu to sobie przetestujesz, albo gdzieś może przekaże w białymstoku. Jednak jeśli nie masz wyższej szyby ponad tą co widziałem (czyli średnia wysokość) + mój wysoki deflektor + nasz wzrost to nie spodziewaj się cudów . Turbulencja potrafi dobrze walić w górę kasku i powodować skakanie pola widzenia, dlatego też jak wszystko inne najlepiej jest wypróbować...
Jeśli wymienisz na Anakeeny to może pozbywasz się tkc? :smile:
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Yarro »

Teraz jest sucho i nie ma błota więc nawet opony nieprzeznaczone w teren spokojnie dadzą radę. Mamy piękne tereny do jazdy szutrami, więc trzeba korzystać. Nie robimy rajdu przeprawowego, a jazda leśnymi drogami jest naprawdę przyjemniejsza niż walka z tirami na szosie. Organizujcie więc jeden dzień w długi weekend i jedziemy.
Adam, może jutro wieczorkiem gdzieś się spotkamy i bym na miejscu od razu wypróbował? A opon się nie pozbywam, za dobrze mi się na nich jeździ :smile: Szkoda mi ich tylko na asfalt, po powrocie ze zlotu zakładam ponownie :grin:
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Jak lasy itp to mogę lecieć. Tylko jaki dzień? W sprawie deflektora już piszę PW żeby nie zaśmiecać.
AdamG
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 01.07.2010, 13:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Dzikie

Re: Wypady, spotkania

Post autor: AdamG »

Z Yarro umawiamy się wstępnie na sobotę po południu gdzieś polatać... może ktoś jeszcze chętny? :smile:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość