Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

Czołem!

Rok temu dość liczna reprezentacja ludzi z tego forum wzięła udział w akcji opisywanej w tym wątku: http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 63&start=0
Wrażeń uczestników nie będę szeroko opisywał, ale jako podsumowanie zacytuję wypowiedź jednego z nich (przepraszam, nie pomnę którego): "Po tym wszystkim trudno powiedzieć, kto miał większą frajdę - dzieciaki czy my". A dzieciaki frajdę miały nieziemską. Tych, którzy byli tam rok temu raczej zachęcać nie trzeba, a pozostałym powiem tylko tyle, że WARTO!

Dostałem w końcu oficjalne potwierdzenie od Tomka Woźniakowskiego (główny, wieloletni organizator tych akcji):
Witaj :)
krotko, bo jak zwykle mnie czas goni ...

Mam potwierdzenie terminu - 2.06, w Laskach ok. 14tej.
Spotykamy sie tradycyjnie na stacji Orlen - rog Gorczewskiej i Lazurowej w Wawie o 13.00. o 13.30 wyjazd do Lasek.

Program na miejscu tez standardowy - ogladanie moto, a potem wozenie dzieci.
Mysle, ze impreza sie skonczy ok. 16-16.30.

Jeszcze sie zastanawiam nad prezentem dla dzieci.Dawniej kupowalem jakies owoce, slodycze, soczki i sie na to zrzucalismy na miejscu, ale chyba bardziej sie sprawdzilo to, co w roku ub., czyli kazdy moze wedle uznania cos od siebie przywiezc - jakies slodycze albo pluszaczki, a po prostu zrzucimy sie po 20pln. na potrzeby Osrodka - sprobuje jeszcze dogadac konkretny cel z kierownikiem.

W kazdym razie mozesz zwolywac ekipe :)

Pozdro :)
Tomek
Tytułem uszczegółowienia:
- miejsce spotkania - http://tiny.pl/hpnkk
- warto przyjechać punktualnie bo Tomek poda nam z pewnością kilka niezbędnych informacji organizacyjnych
- miejsce docelowe - parking oznaczony na mapie http://tiny.pl/hpnks
- słodycze, napoje, pluszaki etc mile widziane
- co do składki na potrzeby ośrodka, to oczywiście jest nieobowiązkowa a podana wysokość 20zł to tylko przykład - liczy się nasza obecność i otwartość! a jeśli przy okazji będziemy w stanie wspomóc w jakikolwiek sposób ośrodek, to też dobrze
- polecam zapoznać się z pierwszym postem by Wojtekk w wątku wspomnianym na początku - zawiera bardzo dużo informacji, które są jak najbardziej aktualne (z wyjątkiem daty oczywiście)

Wiem, że tego samego dnia będzie inna impreza tego typu - Irys zapraszał do Domu Dziecka przy ulicy Dalibora - szczegóły w tym wątku: http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=85&t=9568
Jedna i druga impreza jest ważna. W obu miejscach można dać mnóstwo frajdy. Kto gdzie pojedzie, jego sprawa. Niestety najwyraźniej w obu miejscach na raz nie uda się być. W tym wątku zbieram zapisy chętnych do Lasek.

Wiem, że w tym terminie jest zlot i że dużo ludzi na nim będzie, ale nie wszyscy. Mam nadzieję, że dla tych, którzy zostają, Laski będą osiągalne. Poniżej lista chętnych (aktualizowana co jakiś czas) - kto będzie i na czym:



-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
1. ryve @ transalp
2. ryve / andrzej @ armatura
3. ...
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: wojtekk »

Niestety uczę po południu i ryzykownie byłoby jechać do Lasek... Nie tym razem :(
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
tomekwaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2010, 19:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: tomekwaw »

Zgłaszam się :)
Mam trampka i nie zawaham się go użyć.
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

tomekwaw: Dzięki! Nie pożałujesz :wink:

1. ryve @ transalp
2. ryve / andrzej @ armatura
3. tomekwaw @ transalp
4. ...
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

Czołem!

To już w najbliższą sobotę! Przy tej okazji przypominam i zachęcam niezdecydowanych do wzięcia udziału.

Ostatnia garść informacji od organizatora:
Czolem :)
dzis porozmawialem sobie z kierownikiem internatu chlopcow i uzgodnilem, ze to, co zbierzemy, przekazemy na konkretny cel - organizacje splywu kajakowego dla wychowankow. To, co ew. by zostalo po imprezie - na cele Osrodka do decyzji Kierownika.

Czyli zrzucamy sie po 20zl., jesli ktos moze (bez przymusu), a jak ktos chce poza tym, moze przywiezc dla dzieci jakies slodycze/owoce/soki wedle uznania.

Jesli mozesz, to przekaz to prosze swoim ludziom.

Czyli widzimy sie w sobote o 13tej :)

Pozdro serdeczne :)
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

Pojawia się kwestia pogody - jeśli będzie lało jak z cebra, to akcja może stracić sens. W takim wypadku proponuję kontaktować się na bieżąco via telefon. Jakby co, to mój numer: +48 sześćset dziewięć 790 dwieście pięćdziesiąt dwa.


Edit:
Czolem :)
Jedziemy niezaleznie od pogody. Jesli bedzie padac, najwyzej nie bedzie wozenia dzieci. Imperza bedzie mniej atrakcyjna, ale chodzi tez o to, zeby dzieciaki wiedzialy, ze sie o nich pamieta.

Z praktyki, pamietam, ze pare lat temu wozilizmy w czasie lekkiej mzawki, a juz nie jeden raz wracalem stamtad w ulewie ;)
Jakby istro padalo, to najwyzej troche przeczekamy.


Pozdro :)
Tomek
I chyba wszystko jasne. Jeśli nie byłoby wożenia, to pewnie byłaby impreza wewnątrz pomieszczeń ośrodka.
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
tomekwaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2010, 19:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: tomekwaw »

Ma padać ale nie bardziej niż dzisiaj :)
Mam trampka i nie zawaham się go użyć.
Awatar użytkownika
moorelka
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 02.06.2012, 19:00
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: moorelka »

Czołem wszystkim, dziękuję za miły dzień, kilka zdjęć tu pod linkiem https://picasaweb.google.com/elzbieta.m ... directlink
tomekwaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2010, 19:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: tomekwaw »

Ja też bardzo dziękuję za miły dzień - jeszcze jestem nakęcony i wzruszony zarazem - pierwszy raz uczestniczyłem w takiej imprezie. I wreszcie jeden z Kolegów wyjaśnił mi czemu po jeździe nawet w słoneczne dni mam mokry lewy półdupek :ok:
Mam trampka i nie zawaham się go użyć.
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

Tu jeszcze 4 zdjęcia kolega wyciągnął z komórki: https://picasaweb.google.com/1125442294 ... pW71O-LrgE#


DZIĘKI WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ!

moorelka: dzięki za zdjęcia! Fajne są. Widać po nich, że cel został osiągnięty - wszyscy świetnie się bawili.

Edit:
Jeszcze kilka zdjęć: https://picasaweb.google.com/1077896886 ... directlink
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: sky »

Żałuję, że kolidowało z terminem zlotu.
Dobrze, że pojechaliście. Warto brać udział w takich imprezach :thumbsup:

ps. Czy znowu było podpuszczanie do osiągania jak największej prędkości w alei? :lol:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: wojtekk »

Jestem pod wrażeniem!!!

:thanks:

NIestety praca oraz komplikacje różnorakie nie pozwoliły mi być. Najwcześniej za dwa lata do Was dołączę :(
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
tomekwaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2010, 19:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: tomekwaw »

sky pisze: ps. Czy znowu było podpuszczanie do osiągania jak największej prędkości w alei? :lol:
Było - może następnym razem pożyczę R1 od brata :) były pytania o KM i Vmax.
Mam trampka i nie zawaham się go użyć.
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień Dziecka 2012 - 02.06.2012 - Laski

Post autor: ryve »

Zawsze w takiej sytuacji dodawałem wątek konspiracyjny, co powodowało jeszcze troszkę większość radość. "Jedziemy tyle to a tyle, ale nie mów nikomu a zwłaszcza dyrektorowi - jakby co, to jeździliśmy 40km/h bo szybciej nam zabronili."


Edit:


Czołem!

Mail od Tomka:
Czolem :)
Padam juz, wiec tylko w kilku slowach, bo mam cyrk na kolkach i nie wiem, czy uda mi sie w najblizszym czasie na spokojnie :(

Dzieki wielkie, ze przyjechaliscie :) Dalismy dzieciakom mnostwo radochy :) Uzbieralismy na splyw kajakowy 450 zl.

Przekaz serdeczne podziekowania ode mnie dla ludzi z for TA, AT i NTV :) Odwalili kawal dobrej roboty :) Poki co udalo mi sie jedynie zgrac foty, ale dam znac, jak obrobie - troche to pewnie potrwa, niestety :(

Trzymaj sie i mam nadzieje, ze jeszcze razem co nieco fajnego zdzialamy :)
Tomek
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość