Weekendowe latanie

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Weekendowe latanie

Post autor: gracek »

czyżbym miał Deja vu - albo muszę przestać pić
TT 900 RP.
Awatar użytkownika
HerkulesWPR
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 390
Rejestracja: 25.10.2013, 20:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: HerkulesWPR »

Jutro o 9:30-10:00 lecę z Pruszkowa na moto do Ostrołęki, trasą na Wyszków potem odbijam na Długosiodło i przez lasy do Ostrołęki.
W Ostrołęce posiedzę cały dzień u rodziny, poganiam za pszczołami i będę wracał ok 20 do domu.
Jak ktoś by chciał się przejechać i może potem dalej zrobić sobie objazd to zapraszam, będzie raźniej.
Awatar użytkownika
Jakub
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 91
Rejestracja: 02.03.2012, 15:06
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Józefosław/Piaseczno
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Jakub »

Kumpel założył swoje pierwsze kostki. Jutro robimy pojeżdżawkę szkoleniową.
Wybieramy się polatać między Wisłą a Narwią i w planach są wydmy koło Legionowa.
Zbiórka o 8:50 pod Chińczykiem na Bohaterów Września 21 - koło ronda Zesłańców.
Jeżeli ktoś jest chętny to serdecznie zapraszamy.
Mój numer - 605 dwa dwa 44 7dwa
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Kristobal »

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadom ... ,12103950/

Zrobili mały tor krosowy koło domu. Kilka przyczep ziemi na hopy nawieźli. Opony w ziemi, szpula po kablu, nawroty na końcach itp.
Ma być rajd na orientację po okolicy i odcinek specjalny na torze. Grill duży gotowy. Motospeed serwis to organizuje. Się chyba przejadę jak gaźnik zdążę dłubnąć.

edit: tak to wyglądało
Ostatnio zmieniony 28.05.2017, 08:28 przez Kristobal, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Weekendowe latanie

Post autor: gracek »

Jutro mam ochotę pokręcić sie po szutrach na południe od Warszawy bez konkretów więc może ktoś coś zawsze w grupie raźniej :cool:
TT 900 RP.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

gracek pisze:Jutro mam ochotę pokręcić sie po szutrach na południe od Warszawy bez konkretów więc może ktoś coś zawsze w grupie raźniej :cool:
Jest szansa, że ja też. Start ok 9:00. Ale nie wiem jeszcze na 100%. A Ty kiedy planujesz jechać?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Weekendowe latanie

Post autor: gracek »

Dopiero wstałem więc może koło 10 wyruszę moglibyśmy się złapać gdzieś w Jankach
TT 900 RP.
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Mini-team KTM-a z Pruszkowa w sile dwóch ludzi (ja i AdamL) pacyfikował przez weekend Beskid Niski :smile:
W sobotę rano pogoniliśmy przez Radom,Dębicę,zamiar ominięcia Rzeszowa nie bardzo nam wyszedł(do tej pory zjazd z obwodnicy na Barwinek nie został wybudowany),by około godziny 13 dotrzeć do Rymanowa-Zdroju.Po zabezpieczeniu potrzeb socjalnych(kwatery,żarcia i :drinking: ) udaliśmy się w rejon interesujący strategicznie.
Postanowiliśmy zbadać okolice Królika Polskiego i Królika Wołoskiego,tudzież rejon Jaślisk.W okolicach jednego z Królików na szczycie góry wypatrzyliśmy maszt telefonii komórkowej,zdobycie szczytu droga szutrową utwardzoną zaowocowało pięknym panoramicznym widokiem na okolicę.
Obrazek
Nasze Dziki stały spokojnie na wypasie,zapewne rozmawiając o dosiadających je właścicielach(zwierzenia gaźnikowo-tłumikowe :lol: ),my zaś oddaliśmy się podziwianiu okolicy,żałując,że nie wzięliśmy ze sobą po browarze :lol:
Zjazd ze szczytu do Jaślisk okazał się trudniejszy niż się wydawało(luźne kamienie,jedynka,puszczone sprzęgło,niezłe nachylenie)jednak udało się zjechać na dół bez strat w ludziach i sprzęcie.
W Jaśliskach znaleźliśmy drogę w stronę granicy.Następowała stopniowa zmiana nawierzchni(dziurawy ancfalt,dziurawy beton,szuter,kamienie wymieszane z gliną).W końcu stanęliśmy na granicy stanowej :smile:
Obrazek
Po drodze mijaliśmy dużo podobnych miejsc
Obrazek
Takie samotne krzyże i ruiny opuszczonych wiosek przypominają o smutnej przeszłości tamtych rejonów i akcji wysiedleńczej "Wisła".
Jako ,że powrót przez Słowację nie do końca nam pasował,wróciliśmy po śladach,odwiedziliśmy Komańczę i zbiornik wodny w Sieniawie,po czym zjechaliśmy na zasłużony odpoczynek :impreza: kończąc dzień wynikiem 520 km.
Rano zaistniała potrzeba naprawy tylnych świateł w moim KT-cósiu.Niestety,żaden CPN nie posiadał na stanie czerwonych żarówek(białe żarówki w białym kloszu nie wyglądały najlepiej),więc Adam kupił to,co było(oczywiście białe),ja zająłem się molestowaniem córki gospodarza o czerwony lakier do paznokci.Musiałem wytłumaczyć,że to nie dla nas itd. :lol: .Po krótkiej zabawie w malarza efekt był zadowalający :smile:
Wymyśliliśmy powrót przez Kielecczyznę,po drogach jak najniższej kategorii.Czasem ta kategoria była bardzo niska.... :smile:
Obrazek
Obrazek
Krótki odpoczynek nad stawami z pokaźną ilością komarów.
Obrazek
Końcowy odcinek z Nowego Miasta nad Pilicą do domu pokonaliśmy trasą nazwaną na moje potrzeby "Tour de Badylarz",asfalciki na szerokość samochodu pomiędzy sadami nie zachęcały do dzidowania,w razie nadjechania kogos z przeciwka ucieczka między owocowe drzewka wydawała się wielce prawdopodobna :smile:
Już myślałem,że nic mnie zaskoczy(no chyba że trafienie szóstki w totka),ale nie przypuszczałem,że do domu wrócę w mokrych spodniach i butach.W okolicach Tarczyna Adamowy GPS zaprowadził nas nad Tarczynkę wraz z jej brodami.Kiedy podjechaliśmy do rzeczki kąpiące się w niej dzieciaki rozpierzchły się w popłochu,po czym zajęły miejsca obserwacyjne na brzegu z rządzą krwi w oczach.Postanowiłem nie dać im satysfakcji i przejechać dostojnie...wjeżdżam do wody,maneta i Dzik wyrywa do przodu...woda dostojnie przelewa się przez szybę prosto w moje portki i buty...miny dzieciaków bezcenne :yaho:
Polecam ten niedoceniany rejon naszego kraju,bez notorycznych wycieczek,panienek w białych kozaczkach i tłumów na szlakach.Oaza spokoju z całkiem niezłymi możliwościami off-roadu,zakazów nie widzieliśmy zbyt wiele.
Podziękowania dla Adama za towarzystwo i sprawy nawigacyjne :thumbsup:
Awatar użytkownika
AdamL
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 94
Rejestracja: 26.05.2014, 19:50
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: AdamL »

było fajnie, dzięki browar :cool:

Obrazek z Dysku Google
Obrazek z Dysku Google
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

Jutro ok 11:00 bym wyskoczył przewietrzyć tyłek, bo już mnie nie boi po zlocie. Ktoś chętny? Raczej off, szuterki niż asfalt. Może być ostrzej, ale na mizianie też mogę się umawiać :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

Jutro latanie? Nie za wcześnie, ale nie za późno. Jakaś kiełbaska i piwko (czyli dłuższy postój na rozprostowanie nóg i wywietrzenie). Ktoś?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Jakub
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 91
Rejestracja: 02.03.2012, 15:06
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Józefosław/Piaseczno
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Jakub »

Ja chętnie ale w niedziele. Sa 2 powody dla których niedzielne latanie jest lepsze:
- ja w sobotę nie mogę :)
- w sobotę ma padać a w niedziele nie...

Namówiłem Cię?
Awatar użytkownika
Jakub
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 91
Rejestracja: 02.03.2012, 15:06
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Józefosław/Piaseczno
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Jakub »

Jakieś plany na sobotę?
Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: maras67 »

Małyszek zaprasza na grilla:
viewtopic.php?f=3&t=23391
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Wujek
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 19.06.2008, 20:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Wujek »

Maras, jak jedziesz?
Wujek.
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Na niedzielę ja,WojtekK i Janekndm planujemy całodzienny offowy wypad w okolice Drohiczyna.Start koło 8-ej rano,miejsce jeszcze do ustalenia,podamy jutro.Gdyby byli chętni-zapraszamy.
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Startujemy o 8 rano z CPN BP na Trakcie Brzeskim (naprzeciwko Orlenu).Tel do mnie 793 607 859.
Awatar użytkownika
Polaszkino
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 16.01.2012, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Polaszkino »

@browar tak na przyszłość to jaki jest poziom tych offów?
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Różny,wszystko się może zdarzyć :grin: Zależy gdzie nas fantazja i mapa zaprowadzi :smile:
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

Jutro planuję wyskoczyć na 2 -4 godzinki. Mogę poprowadzić. Mogę być prowadzony. Moemy się zgubić razem :) Chętnie: wschód. Godziny od około południa do 18:00 (gdzie tu wyjazd/powrót).
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość