Weekendowe latanie

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
Marcin89
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 07.05.2016, 20:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Legionowo

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Marcin89 »

Czyli 10:15 pod caritasem. Będę. Ktoś przejazdem przez Legionowo?
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Kami pisze: No. Ja już w domu. Tym razem straty ludzkie mniejsze - jeden upadek z nakryciem się nogami (tej sztuczki jeszcze nie było). Niestety straty w sprzęcie większe - zbite lusterko, ułamany kierunkowskaz i lewy plastik coś za bardzo się rusza (boję się sprawdzić co się stało). Ale pozostała reszta same plusy :grin: super kompani: wojtekk i browar i fajna trasa. Oczywiście nie wiem gdzie dokładnie byłam ale bardzo mi się podobało. Wojtekk dzięki wielkie za użyczenie swojego moto na trudniejszych odcinkach :ok:
Klosz w kierunku cały,mocowanie można skleić.W plastikach to już zaczepy poleciały,trzeba dorobić jakieś mocowania albo...trytytkowo zrobić :smile:
Gratulacje za zacięcie i ducha walki :thumbsup:
Też mam zamiar się jutro wybrać w okolice Popowa,najprawdopodobniej razem z Qtrem przyjedziemy.
argod
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 116
Rejestracja: 06.10.2015, 11:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Weekendowe latanie

Post autor: argod »

Qter pisze:Ja jutro startuje z caritasu koło 10:15. Ja chce ktoś dołączać to zapraszam :) Pzdr Qter PS mój fon 519 176 sześć sześć 7
Postaram się stawić (ewentualnie mogę sie spóźnić ok. 10 min)
graza
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 396
Rejestracja: 21.04.2011, 11:30
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pn.
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: graza »

Ja, Zenek i Fuszkinowie ruszamy o 10 spod Maka na rogu radzymińskiej i łodygowej. Palujemy wycieczkę krajoznawczą w okolicach zlotowych Proponuję byśmy wszyscy się spotkali o 13.30 pod kościołem w Pniewie (przy trasie 618 Pułtusk-Wyszków). Stamtąd razem pojedziemy na ognicho i kiełbaski. Mój nr 608 cztery cztery 7829
Kami
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2015, 22:53
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Kami »

graza pisze:Ja, Zenek i Fuszkinowie ruszamy o 10 spod Maka na rogu radzymińskiej i łodygowej. Palujemy wycieczkę krajoznawczą w okolicach zlotowych Proponuję byśmy wszyscy się spotkali o 13.30 pod kościołem w Pniewie (przy trasie 618 Pułtusk-Wyszków). Stamtąd razem pojedziemy na ognicho i kiełbaski. Mój nr 608 cztery cztery 7829
I to mi się podoba. Wiadomo kobiety zawsze potrafią ogarnąć ten chaos :tongue:
argod
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 116
Rejestracja: 06.10.2015, 11:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Weekendowe latanie

Post autor: argod »

graza pisze:Ja, Zenek i Fuszkinowie ruszamy o 10 spod Maka na rogu radzymińskiej i łodygowej. Palujemy wycieczkę krajoznawczą w okolicach zlotowych Proponuję byśmy wszyscy się spotkali o 13.30 pod kościołem w Pniewie (przy trasie 618 Pułtusk-Wyszków). Stamtąd razem pojedziemy na ognicho i kiełbaski. Mój nr 608 cztery cztery 7829
Bardzo dobry pomysł :ok:
Kami
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2015, 22:53
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Kami »

Zapowiadało się tak pięknie a wyszło jak zawsze...czyli :dupa:
W połowie dzisiejszej wycieczki pomyślałam sobie, że dzisiaj to się jednak nie wywalę... I może warto było jednak wymienić to stłuczone lusterko na nowe które przywiózł Nadol. Tak było do czasu pamiętnego wjazdu na wał. Widziałam ten piasek ale podobno miało być mało I dam radę. Więc jechałam tak do czasu kiedy w największym piachu postanowił zatrzymać się przede mną Zenek. Ja w głowie miałam cały czas jedno nie puszczać gazu... I nie puściłam wykonując piękny skok z wału, dodając gazu nawet w locie...ale Zenek nie został przeze mnie rozjechany :grin: Niestety motocykl mnie wyprzedził I nie zdążyłam go w locie dogonić co zakończyło się naszym wspólnym upadkiem. Tym sposobem stałam się gwiazdą wyjazdu, a gdyby była kamera to na pewno zostałabym gwiazdą internetu. Podsumowując straty w ludziach to mała rana na piszczeli I siniak na tejże piszczeli od kostki do kolana, straty w sprzęcie: lusterko padło na amen, kierunkowskazowi się jeszcze bardziej pogorszyło I plastiki niestety pękły w dwóch miejscach.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5534
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

Dzięki za wczorajsze latanie!

Polecam latanie z Kami, póki można. Gdy ona się podszkoli i przesiądzie się na lżejsze moto to już z nią nie pojeździmy. Dziewucha ma jaja i ułańską fantazję. Jak do tego dojdzie inne moto i umiejętności to nie będzie chciała z nami jeździć. A jej nie dogonimy ;)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: browar »

Niech sprzeda tą 700-kę,póki jeszcze cała i kupi coś lżejszego,inne wyjście to druga maszyna tylko w teren.
Ja dopiero wróciłem,dawno się tak w terenie nie natyrałem.Z Jankiemndm zrobiliśmy ognicho i kiełbachę,po której nam się przysnęło :smile:
Qter,trasy wymyśliłeś w pompkę,pogratulować umiejętności zwiadowczych :thumbsup:
Kami
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2015, 22:53
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Kami »

browar pisze:Niech sprzeda tą 700-kę,póki jeszcze cała i kupi coś lżejszego,inne wyjście to druga maszyna tylko w teren
Po wczorajszym stwierdziłam że jestem podatna na sugestie. Opwiadałeś o uszczelce od owiewki która Ci ciągle spadała i ja miałam dzisiaj to samo :swieczki: Ja nie jestem jednak tak rozrzutna jak Ty i dowiozłam ją powiewającą na ostatnim zaczepie do domu :grin:
Kami
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2015, 22:53
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Kami »

wojtekk pisze:Dzięki za wczorajsze latanie!

Polecam latanie z Kami, póki można. Gdy ona się podszkoli i przesiądzie się na lżejsze moto to już z nią nie pojeździmy. Dziewucha ma jaja i ułańską fantazję. Jak do tego dojdzie inne moto i umiejętności to nie będzie chciała z nami jeździć. A jej nie dogonimy ;)
Piękna reklama i to za darmo :ok:
Awatar użytkownika
Marcin89
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 07.05.2016, 20:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Legionowo

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Marcin89 »

Dziękuję za bardzo miły dzień, cenne rady i pomoc. Mam nadzieję, że niedługo znów będzie okazja trochę polatać :)
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Qter »

Również dzięki! Fajny dzień dziś był :)
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
argod
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 116
Rejestracja: 06.10.2015, 11:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Weekendowe latanie

Post autor: argod »

Dzięki za wspólne latanie. Jak zwykle Kami została gwiazdą wycieczki :smile:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Weekendowe latanie

Post autor: falco »

Przed chwilą wróciłem i ja. Czechy, Kraków, Ojców i okolice, małopolska, śląskie, świętokrzyskie, łódzkie a wszystko boczkiem, boczkiem, boczkiem. Do tego kapitalna pogoda a w Czechach przez cały łyk-end były do dyspozycji... nalewaki z czeską pianką (samoobsługa!). :ok:
Wieczorami ognicha do białego rana ze śpiewami i gromkimi śmiechami a w dzień zwiedzanie, do tego było tak ciepło, że ganialiśmy w samych majtach... Oj żyć nie umierać... :punk:

Fotki za jakiś czas, tymczasem śląskie i suwalskie wzywa... :crossy:


edycja:

Pusta Polom

Obrazek
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
JL79
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 239
Rejestracja: 08.06.2015, 13:14
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: wAw/ sokołów podlaski

Re: Weekendowe latanie

Post autor: JL79 »

Witajcie!
( tak wiem wita się w innym dziale ;-) ale raczej dużo dotychczas nie psiałem, więc się witam znowu)
Zacząłem od niedawna czytać wątek bo też bym czasem z kimś pojeździł. Ale jak czytam przygody gwiazdy Kami to mam wątpliwości czy dojadę :-P
Szkoda mi wyobijać motura, a i siebie nie chcę uszkodzić. Jeżdżę sobie na razie asfalty, szutry czy polne drogi i dobrze mi z z tym. Na jakieś lasy i prawdziwy teren wolę po prostu rower :-P
Macie może jakieś zdjęcia z tych ekapad? A może też jest tu frakcja szutrowa? ;-)

pozdro
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Qter »

JL79 pisze:Witajcie!
( tak wiem wita się w innym dziale ;-) ale raczej dużo dotychczas nie psiałem, więc się witam znowu)
Zacząłem od niedawna czytać wątek bo też bym czasem z kimś pojeździł. Ale jak czytam przygody gwiazdy Kami to mam wątpliwości czy dojadę :-P
Szkoda mi wyobijać motura, a i siebie nie chcę uszkodzić. Jeżdżę sobie na razie asfalty, szutry czy polne drogi i dobrze mi z z tym. Na jakieś lasy i prawdziwy teren wolę po prostu rower :-P
Macie może jakieś zdjęcia z tych ekapad? A może też jest tu frakcja szutrowa? ;-)

pozdro
Czuwaj!

tu masz filmiki Biedrona - dużo z naszego latania po okolicach Wawy

https://www.youtube.com/user/onbiedron/ ... =0&sort=dd

... to tylko tak "strasznie" się czyta - w rzeczywistości to takie pierdu pierdu bez topienia motków w błocie po siodło :P (są oczywiście od tego wyjątki :dupa: )

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5534
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojtekk »

Czy ktoś ma jakieś plany na sobotę? Ja mogę gdzieś do 16:00. Im wcześniej wyjazd, tym lepiej. Może być i 5 rano. Jak nikt nie będzie leciał to ja pewnie polecę i wtedy zapraszam.

Tak, wiem. Ma padać. Gdy pada - nie jadę. Ale poza tym deszcz i błoto mi nie przeszkadzają ;)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
JL79
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 239
Rejestracja: 08.06.2015, 13:14
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: wAw/ sokołów podlaski

Re: Weekendowe latanie

Post autor: JL79 »

Qter pisze:
tu masz filmiki Biedrona - dużo z naszego latania po okolicach Wawy

https://www.youtube.com/user/onbiedron/ ... =0&sort=dd
Dzięki za linka. Takie Popowo 2016 to ogarniam :-) uff ;-)

A jakieś przeprawy przez rowy, bagna to i się boję i też nie jest mi to do szczęścia potrzebne.
Podsumowując może się uda kiedyś razem poganiać ;-) W razie czego będę zawsze pytał jaka trasa i czy
bez kostki jest sens się pakować :D

pozdro.
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Weekendowe latanie

Post autor: MADRAFi »

Jak czytam przygody z Ta700, przypominaja mi sie moje poczatki i lesne szuterki Zenka oraz paru innych forumowaych wyjadaczy :D
Ale nie bylem az tak uparty :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość