Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Moderator: Wolo

Awatar użytkownika
mallory
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 27.09.2013, 09:05
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: mallory »

nosferkg pisze:Dodam od siebie

na CAŁKOWICIE NIE (handlarzyna):
motohandel.otomoto.pl - ulica Murawa, Poznań. Motocykle trzymają pod domem (pod gołym niebem) oraz nieopodal w magazynie.
Sprzedają chłam i trupy...
Z ciekawości się tam kiedyś zatrzymałem, ale uciekłem natychmiast. To był motocyklowy cmentarz.
Awatar użytkownika
nosferkg
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 08.04.2016, 18:50
Mój motocykl: XL600V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: nosferkg »

gwardia pisze:
nosferkg pisze:Dodam od siebie

na CAŁKOWICIE NIE (handlarzyna):
motohandel.otomoto.pl - ulica Murawa, Poznań. Motocykle trzymają pod domem (pod gołym niebem) oraz nieopodal w magazynie.
Sprzedają chłam i trupy (sam jednego zakupiłem, będę angażował grubszą altyrerię, i jak historia dobiegnie konca to opisze w osobnym temacie, w razie żeby wiedzieć co robić jeśli taka sytuacja zaistnieje u kogoś).

-----------------------------------------------

na BARDZO TAK:
Motor Bike Serwis, Marcin Supel, Obornicka 263, Poznań, tel. 724 460 986, od początku serwisuje, naprawiam u niego. Cenowo jest przystępnie i nie kręci. W tej chwili prostuje mi wszystkie wady Trampka żeby można było bezpiecznie jeździć.
Zakupiony motocykl to ten z twojego avatara? Jeżeli tak to stał całą zimę pod chmurką, oglądałem go na jesieni, już wtedy nie był perełką, ale i cena jak za ten rocznik niewysoka, i potem praktycznie codziennie rano widziałem go z okna samochodu w drodze do pracy.
mallory pisze:
nosferkg pisze:Dodam od siebie

na CAŁKOWICIE NIE (handlarzyna):
motohandel.otomoto.pl - ulica Murawa, Poznań. Motocykle trzymają pod domem (pod gołym niebem) oraz nieopodal w magazynie.
Sprzedają chłam i trupy...
Z ciekawości się tam kiedyś zatrzymałem, ale uciekłem natychmiast. To był motocyklowy cmentarz.
Po długim czasie - kontynuacja. Trampek wyprowadzony na mechaniczna prostą. Jednak wizualnie do dopieszczenia, a obenie wystawiony na sprzedaż.

Co do handlarza z murawy, dalej nie polecam. Dużo trzeba włożyć w moto żeby coś z tamtad ożywić. Nie walczyłem z nimi ze względu na spokój własny.
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: gwardia »

Trampka widziałem i muszę powiedzieć, że prezentuje się zacnie. To zupełnie inna maszyna niż to co oglądałem wcześniej u handlarza. Widać, że nowy właściciel włożył dużo pracy i serca, no i pieniędzy. :thumbsup:
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 833
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: magneto »

Podepnę się z pytaniem w tym wątku.
Znalazłem (zdjęciowo) fajny motorek u handlarza GregorBike ze Śremu:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/21J6h/

Czy ktoś ma jakieś aktualne doświadczenia z w/w ?
Znalazłem coś u nas, albo i na FAT, ale z 2013-14 roku.
Co ciekawe, w ogłoszeniach ma info o swojej (?) stronie z dużo większą ofertą, gdzie też coś ciekawego zauważyłem. Mam prawie 400 km i nie chciałbym jechać i ulepy poskładane z kilku innych oglądać...
Ktoś, coś ?
Z góry dzięki za info !
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Baton_wlkp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 03.05.2019, 08:29
Mój motocykl: XL600V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Baton_wlkp »

Jak szukałem motocykla 3 lata temu to na różnych forach polecali mi tego sprzedawcę. Znajomy zna go osobiście, ale nie od strony handlowej, więc ta informacja kompletnie nic nie wnosi :D drugi znajomy oglądał tam coś pod siebie i nie mówił żeby coś było nie tak z tymi motocyklami.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Sylwek »

Magnetonie szanowny- tu piszę :smile: .

Grzegorz jest okropnym gadułą (większą niż ja :grin: ), ale nie w typie naganiacza. Byłem kilka razy, bodajże raz kupiłem.
Ma pojazdów dużo, ale tam jest jak w lupeksie- nowa dostawa, można coś wybrać. Generalnie pojazdy lekko zmęczone wizualnie/niespecjalnie dbane/garażowane pod milionem gwiazd lub po szlifach-często na zdjęciach wyglądają lepiej niż na miejscu. Przebiegi raczej realne.
Podkreślam, że to opinia sprzed lat kilku.
jarson
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 04.07.2009, 10:46
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Poznań

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jarson »

Ja mam dobrą opinie o tym sprzedawcy, kupiłem ze znajomymi u niego trzy sprzęty i nie było lipy. Nie lepi motocykli z kliku, może trochę niektóre zmęczone ale uczciwie opisane.
RD07
SHL M11
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 833
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: magneto »

Wielkie dzięki za odpowiedzi :thanks:
Pogadałem trochę z gościem (@Sylwek - nie zagadał mnie :smile: ) i chyba warto byłoby podjechać jednak i zobaczyć.
Po ewentualnej wizycie i oględzinach - być może - podzielę się swoimi doświadczeniami.
Dzięki raz jeszcze.
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość