Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Moderator: haku

Awatar użytkownika
Tekla
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 53
Rejestracja: 19.03.2016, 01:20
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Tekla »

Solidworks pisze:
Fryzjer pisze:
szefo pisze:Witam,
mam pytanie gdzie we wrocławiu lub okolicach mógłbym wycentrować koło? Może ktoś polecić kogoś kto zrobi to dobrze i w rozsądnej cenie? Z góry dziękuje za pomoc
znalazłem na Forum Motocyklistów
Witam!!
Zajmuję się profesjonalnym zaplataniem i centrowaniem kół szprychowych do motocykli!!
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na ten numer 515938940


Nie korzystałem ale to jedyny namiar na centrowanie kół motocyklowych we Wroc jaki udało sie znaleźć. Torchę późno bo mój temat się zdezaktualizował.
Może komuś się przyda :smile:
Czy ktokolwiek korzystał , albo może polecić sprawdzoną firmę/zakład/ osobę prywatną, która dobrze centruje we Wrocławiu. Ostatnio widziałem podobnego posta, ale nie mogę go znaleźć. Mam lekkie bicie na tylnym kole i chciałbym żeby było idealnie. :wink:
Przyklejenie ciężarków powinno załatwić sprawę, no chyba, że ewidentnie felga faluje jak zakręcisz kołem.
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 732
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Solidworks »

Dzięki za odpowiedź, ale nie w tym rzecz. Luźne poszczególne szprychy, i scentrowane koło. Ciężarki to kwestia wyważenia koła a nie jego "bicia". U gościa byłem i robi bardzo dobrze bo widziałem inne, ale za koło chce ok.300 złociszy. Spróbuję własnych sił bo kiedyś centrowałem w rowerach górskich i kolarkach. Tutaj cena mnie powaliła na kolana :egh: . Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać :smile:
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 732
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Solidworks »

Solidworks pisze:Dzięki za odpowiedź, ale nie w tym rzecz. Luźne poszczególne szprychy, i scentrowane koło. Ciężarki to kwestia wyważenia koła a nie jego "bicia". U gościa byłem i robi bardzo dobrze bo widziałem inne, ale za koło chce ok.300 złociszy. Spróbuję własnych sił bo kiedyś centrowałem w rowerach górskich i kolarkach. Tutaj cena mnie powaliła na kolana :egh: . Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać :smile:
Dzisiaj założyłem kółko. Jest delikatne bicie może ok.0,5mm. Nie mam czujnika zegarowego, więc konkretnie nie powiem ile, ale generalnie jest super.
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
Awatar użytkownika
chuck
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 88
Rejestracja: 24.04.2016, 07:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: DTR

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: chuck »

Brawo Ty :smile:
Zagrałeś na szprychach czy wszystkie równo naciągnięte ?
Lubisz sobie podłubać Hondach- może Ci przyprowadzę swoją na wiosenny przegląd ??
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 732
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Solidworks »

chuck pisze:Brawo Ty :smile:
Zagrałeś na szprychach czy wszystkie równo naciągnięte ?
Lubisz sobie podłubać Hondach- może Ci przyprowadzę swoją na wiosenny przegląd ??
Grają podobnie. Grzebać lubię. Nie zaśmiecajmy wątku. PS. Jak chcesz to gaźniki możemy umyć w myjce no chyba że masz wtrysk.
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
Awatar użytkownika
chuck
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 88
Rejestracja: 24.04.2016, 07:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: DTR

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: chuck »

Dlaczego zaraz "nie zaśmiecajmy" ... ?? Zrobisz dobrze to będziesz polecany :smile:
Teraz wychodzi że jeszcze masz myjkę do gaźników - super
Ustal ceny i możesz sobie parę złociszy na wycieczki dorobić z przyjemnością zwłaszcza że w Trzebnicy nie ma zbytnio konkurencji
Warsztat nazwij swoim nickiem
p.s. ja mam wtrysk
Awatar użytkownika
Leopold
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 22.03.2013, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Leopold »

Czy ktoś ma namiar na tapicera co poprawi szycie na kanapie? Kształt jest ok tylko szwy puszczają.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości