Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
marti008
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2016, 11:17
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: marti008 »

Niedzielny ofik o świcie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Jeśli zaczynasz rozumieć pojęcie starych dobrych czasów... to znak, że minęły"
Awatar użytkownika
piotrra
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 15.06.2008, 14:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin , TDM 900

Re: Wypady, spotkania

Post autor: piotrra »

Witom wszystkich w niedzielę 5.08 jest coroczna pielgrzymka na Górę Świętej Anny jak by się kto wybiyroł to jo wyjyżdżom o godzinie 8 z BP kole makdonalda w Rybniku
zwierzę na 2 litery: Qń ,½ ⅓ ¼ ⅔ ¾ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ² ³ µ Φ Θ № √ ∞ ≈ ≠ ∑ ∏ « » ≤ ≥ ÷ § Γ
Awatar użytkownika
gumis
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 237
Rejestracja: 18.06.2008, 21:43
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: gumis »

Jo sie melduja standardowo :witch:
Yamaha XZ 550 85'- był
Honda XL600V 87'- był
Aprilia ETV 1000 CapoNord 01'- był
Honda XL600V 97' - był
BMW R1150GS 02' - był
Suzuki DL650 05' - był
max00
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 61
Rejestracja: 05.04.2010, 19:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Radlin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: max00 »

Witom wszystkich forumiarzy jo tyż sie stawia na umówiono pora coby jak co roku odwiydzić to pontne miejsce.
Rafał81
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 03.03.2015, 08:15
Mój motocykl: BMW GS

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Rafał81 »

Wszystko wskazuje na to że tym razem się wybiorę z Wami.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sajmonwww »

Piter czekajcie na mnie...
Edited: zapalenie ucha :dupa:
bialyrybnik
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 19.07.2015, 11:27
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialyrybnik »

Witajcie :) jestem z okolic Rybnika, może znajdę kogoś tutaj na mały off po okolicach ?? Mam swoje miejscówki a i poznam nowe :) Widzę kolega marti008 jest też z okolic :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marti008
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2016, 11:17
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypady, spotkania

Post autor: marti008 »

Jak masz konkretniejsze plany, to z wyprzedzeniem pisz tu, a jak mniej konkretne i bardziej spontaniczne to priv lub tel. (mój masz w profilu).
...a w temacie, to właśnie lecę pohałdzić

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Jeśli zaczynasz rozumieć pojęcie starych dobrych czasów... to znak, że minęły"
bialyrybnik
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 19.07.2015, 11:27
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialyrybnik »

Sorka nie zauważyłem na innym forum, że ty to ty też :D ja też dziś spontanicznie jeździłem. Ten weekend niestety odpada. W jakich okolicach najczęściej się pojawiasz?
Rafał81
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 03.03.2015, 08:15
Mój motocykl: BMW GS

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Rafał81 »

Jutro ktoś gdzieś się wybiera?
Chętnie bym obskoczył jakąś hałdę.
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pawel »

Uwaga, uwaga! Panie i panowie, baby i chopy… wychodzę do Was z propozycją :smile: .

Skoro w innych regionach Polski Trampkarze i im podobni użytkownicy tego forum potrafią się ze sobą spotykać (nawet regularnie :resp: ), to proponuję jakieś spotkania u nas w regionie (szeroko pojętym). Luźne, niezobowiązujące do niczego, najzwyklejsze spotkania ludzi, których łączy to samo lub coś podobnego. Bez gadania o robocie, chorobach i problemach z kobietami :wacko: . Tylko jeden wspólny temat: motocykle, motory, motóry, mopliki czy piździki (jak kto woli) i wszystko co z nimi związane :crossy: . Gdyby znaleźli się chętni, to można by wtedy wspólnie obrać jakieś miejsce/miejsca i czas na takie spotkania, np. co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc „tam i tam”.

W moim rejonie na dobry początek proponuję czwartkowe spotkania w Chudowie („Zamek Chudów”, powiat gliwicki). Kto nie wie (bo może są i tacy), to informuję, że w każde czwartkowe popołudnie zjeżdżają się tam różni motocykliści z całego regionu, żeby trochę posiedzieć i pogadać. Dlaczego nie mają zjeżdżać się tam też razem Trampkarze i im podobni użytkownicy tego forum? Dodam, że często jest tam naprawdę wiele różnego typu maszyn, nie tylko tych co mają „rzut beretem” i kilka kilometrów do przejechania. Widuje się tam tablice rej. np. z Katowic, Chorzowa, Mysłowic, Rybnika, Raciborza, Bielska Białej, Cieszyna, Żywca oraz czasem spoza naszego województwa. Myślę, że byłoby ciekawie, gdyby pośród kilkudziesięciu motocykli stało w „jednej kupie” kilkanaście (lub więcej) Trampków i im podobnych maszyn.

Miejsce może być inne, może też być ich kilka, w różnych częściach regionu. Jeśli ktoś zna u siebie jakieś fajne miejscówki na takie spotkania, to może śmiało pisać (np. Beskid Śląski, Rybnik/Racibórz, Katowice/Chorzów). Myślę, że ilość i lokalizacja miejscówek uzależniona będzie od ilości zainteresowanych osób i miejsca ich zamieszkania.

Wiem, że nie każdy dysponuje zawsze wolnym czasem (sam też nie zagwarantuję stałej, regularnej obecności), ale to przecież nie sekta, do której jak się raz wdepnie, to potem trudno jest się wyrwać (podobno). Kto będzie chciał to będzie przyjeżdżał, kto nie to nie, kto nie będzie miał czasu, to nie dostanie za to kary za nieobecność. Pomysł dotyczy chętnych, a nie zmuszanych na siłę :stop: .

Szczerze mówiąc, to sądząc po znikomym ruchu w tej części forum, mam mieszane uczucia co do powodzenia tego pomysłu, ale kto nic nie robi ten stoi w miejscu (a nawet się cofa), więc może warto spróbować. Najwyżej nadal będziemy widywać się na drogach jako anonimowi użytkowników TA , AT itp. ... :niewiem: .

Chętnych zapraszam do dyskusji :smile: .
Kristof_if
romeciarz
romeciarz
Posty: 34
Rejestracja: 13.06.2018, 06:08
Mój motocykl: BMW GS

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Kristof_if »

Byłem w Chudowie nie raz choć jakoś Mnie tam nie ciągnie.
Ale na spotkanie się piszę
Pisać Gdzie i kiedy
bedę obserwował i przyjadę
LwG
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pawel »

Chudów podałem przykładowo, na pierwsze, drugie spotkanie. Później wybralibyśmy wspólnie inne miejsce, dla Trampkarzy.

Szczerze mówiąc, to do samego Chudowa też mnie nie ciągnie. Aktualnie bywam tam może dwa, trzy razy w roku. Robię to bardziej z powodu syna, jadąc z nim na moto lub czasem autem.

Zobaczymy czy w ogóle coś z tego będzie, bo jak pisałem ruch w tej częsci forum jest znikomy.
Awatar użytkownika
Vanish
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 149
Rejestracja: 09.03.2018, 07:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Vanish »

Dobra inicjatywa, kibicuję :thumbsup: u mnie póki co raczej trudny okres więc nie obiecuję obecności ale postaram się czasem wpaść jeśli temat wypali. Kwestia miejscówki - najlepiej gdzieś, gdzie można i na spokojnie posiedzieć i polatać po okolicy (delikatny off?), powydurniać się czy poćwiczyć. W zasadzie w okolicach toru Skrzyszów (wrzucałem w ciekawych miejscach) jest spoko, tylko na uboczu - lepiej byłoby gdzieś "pośrodku" żeby reszta województwa miała bliżej.
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Trampi 600 ;) -> Speed Triple 1050
https://www.bikepics.com/members/rr666
bialyrybnik
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 19.07.2015, 11:27
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialyrybnik »

I ja się chętnie dołączę. Jeżdżę na Kawasaki KLE 500 i fajnie by z kimś pojeździć jakiś lekki off :) Mogę zaprosić na hołdy chwałowice i jankowice :) jest gdzie jeździć, nikt nie goni :)
Awatar użytkownika
Vanish
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 149
Rejestracja: 09.03.2018, 07:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Vanish »

Chętnie się zgadam na latanie ale pewnie dopiero wrzesień jest realny i to raczej druga połowa :sad: chyba, że na godzinkę uda mi się urwać gdzieś niedaleko
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Trampi 600 ;) -> Speed Triple 1050
https://www.bikepics.com/members/rr666
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pawel »

Bardziej miałem na myśli typowe spotkania i rozmowy w jakimś konkretnym miejscu niż jeżdżenie. Jeżdżenie oczywiście też świetny pomysł, tylko zależy kto gdzie i jak preferuje jeździć. Jedni wolą asfalt, drudzy off, a spotkania byłyby dla wszystkich taką samą "rozrywką".
Awatar użytkownika
Vanish
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 149
Rejestracja: 09.03.2018, 07:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Vanish »

Jasne, może być i tak. Masz pomysł na jakąś miejscówkę którą moglibyśmy zaadaptować?
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Trampi 600 ;) -> Speed Triple 1050
https://www.bikepics.com/members/rr666
Awatar użytkownika
szprota
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 27.09.2017, 17:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: szprota »

Też chętnie się pojawię. Niekoniecznie Chudów, bo jakoś mnie tam z kuli ilości ludzia nie ciągnie, ale jak stanie na nim to się też postaram być.
Jako że większość piszących to Rybnik i okolice, to może gdzieś tu?
Na przykład amfiteatr na Grzybówce? Wśród zieleni, jest gdzie usiąść, a za rogiem nawet mały tor crossowy dla niewyżytych :)
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pawel »

Myślę, że w zależności od ilości i lokalizacji chętnych będziemy szukać miejscówki najbliższej większości zainteresowanych. Mi to wszystko jedno gdzie mnie mój Trampek zawiezie :wink: .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość