Wypady, spotkania

braFF
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 317
Rejestracja: 03.07.2008, 10:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Wypady, spotkania

Post autor: braFF »

hejo, ale było suuuper :) Henry dzięki za świetną trasę, wszystkim przybyłym za super towarzystwo! Marek odpytany kiedy da się znów wyciągnąć na mały offik odpowiedział że... nigdy!! ;) myślę że to nigdy nastąpi szybciej niż mogłoby mu się wydawać :)
do następnego!
braFF


"Motocykl? Nie, to nie jest moje życie. To moja wolność."
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Marcinnn6 »

Dzięki za super spędzoną niedzielę :smile: :smile: A kolega Marek naprawdę dał radę, biorąc pod uwagę jego opony :grin:
Awatar użytkownika
mierzej
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 12.04.2016, 15:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: mierzej »

Serdeczne podziękowania zajefajny off i doborowe towarzystwo, Henry ścieżki były na medal.
Do następnego razu :ok:
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Dłubacz »

Mi też się podobało ... jak zwykle :grin: .
Dzięki za kompanię!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

resztę zdjęć macie tu :smile:
Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: gracek »

Szkoda że was nie spotkałem też kręciłem się wzdłóż Pilicy od Białobrzeg do Nowego Miasta
TT 900 RP.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pete17 »

gracek pisze:Szkoda że was nie spotkałem też kręciłem się wzdłóż Pilicy od Białobrzeg do Nowego Miasta
Hej,musisz częściej tu zaglądać...ustawki się realizują co jakaś niedziela.. :smile:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

No, to i ja już wróciłem do siebie :smile:
Było fajnie, a to za sprawą super EKIPY. Teren czasem był wymagający, a Wy spokojnie daliście rafę :thumbsup:
Szczególne uznanie dla Marka, bo byłem pewien, że po leśnym dukcie odpuści i wróci na asfalt. Ale nie, chłop jest twardy, nie poddał się i przejechał całą trasę, wprawdzie mokry, ale przejechał. Szacun Marku :ok:
Kilka moich fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Marcinnn6 »

Jako, że weekend nadchodzi a pogoda ma być fajna, w niedziele mam w planie pośmigać. Jestem otwarty na propozycje, nie mam żadnego konkretnego kierunku - może ktoś chętny na wspólne jazdy, preferuje offik :smile:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

Marcinnn6 pisze:Jako, że weekend nadchodzi a pogoda ma być fajna, w niedziele mam w planie pośmigać. Jestem otwarty na propozycje, nie mam żadnego konkretnego kierunku - może ktoś chętny na wspólne jazdy, preferuje offik :smile:
Też preferuję offik :grin: i aż mnie skręca, że w tak piękną niedzielę, będę musiał siedzieć w domu :banghead:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Marcinnn6 »

hehe, to współczuje - ale czasem trzeba, nie ma wyjścia :smile: Ja właśnie dzisiaj odwalam w domu wszystkie tematy, żeby jutro mieć wolne i pośmigać.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pete17 »

henry pisze:
Marcinnn6 pisze:Jako, że weekend nadchodzi a pogoda ma być fajna, w niedziele mam w planie pośmigać. Jestem otwarty na propozycje, nie mam żadnego konkretnego kierunku - może ktoś chętny na wspólne jazdy, preferuje offik :smile:
Też preferuję offik :grin: i aż mnie skręca, że w tak piękną niedzielę, będę musiał siedzieć w domu :banghead:
Ja też dziś z żonką ...zacieram złe emocje z poprzedniej niedzieli(wyjechałem się przejechać a wróciłem po 10 godż).Przywitał mnie chmurny wzrok i tekst w stylu ..."znowu całą niedzielę byłam sama!" itd...A tu Lipa za pasem trza być grzecznym.Aż sam się sobie dziwię :swieczki:
Lubię motory...wszystkie.
braFF
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 317
Rejestracja: 03.07.2008, 10:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Wypady, spotkania

Post autor: braFF »

Ja też z podobnego powodu nie mogę w te niedziele ;) ale w przyszłą sobotę lub niedziele... kto wie ! :)


"Motocykl? Nie, to nie jest moje życie. To moja wolność."
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

pete17 pisze: Ja też dziś z żonką ...zacieram złe emocje z poprzedniej niedzieli(wyjechałem się przejechać a wróciłem po 10 godż).Przywitał mnie chmurny wzrok i tekst w stylu ..."znowu całą niedzielę byłam sama!" itd...A tu Lipa za pasem trza być grzecznym.Aż sam się sobie dziwię :swieczki:
braFF pisze:Ja też z podobnego powodu nie mogę w te niedziele ;) ale w przyszłą sobotę lub niedziele... kto wie ! :)
To widzę, że nie tylko z piachem mamy problemy :haha:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pete17 »

Piasek to pikuś... :grin:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Marcinnn6 »

:smile:

z braku chętnych oczywiście nie odpuściłem weekendu. W sobotę wyskoczyłem na "chwilę" pokręcić się wkoło komina. Między Głownem a Łowiczem , zjechałem z trasy w las i natrafiłem tam na dużą kopalnię piachu "Czatolin". Jedna część jest czynna i eksploatowana, natomiast dwa inne wyrobiska są już nieczynne i są oczywiście rajem dla miejscowych crossowców. W jednym mniejszym wyrobisku trochę pośmigałem, starałem się uczyć jazdy na stojąco w głębokim piachu - oczywiście zaliczyłem dwie gleby jedną na prawo druga na lewo :grin:. I spotkałem tam parę małolatów - dziewczyna i chłopak lat około 13-15 - dziewczyna na suzuki RM80, chłopak na jakimś chińczyku. Zasuwali po tej kopalni aż miło było popatrzeć, pełny ogień. Starałem się im dorównać ale bez szans :) Właśnie jedną glebę zaliczyłem przy nich :lol:. Na drugie wyrobisko sie nawet nie zapuszczałem, bo tam nikogo nie było i jakbym się gdzieś tam na środku zakopał czy wyglebił to ciężko by było wytargać samemu sprzęta.

A w niedzielę ruszyłem na Pojezierze Brodnickie. Do Lipna jechałem trasą "jedynką". Od Lipna już zjechałem z asfaltu i polami, lasami. Dużo jezior, dolina rzeki Drwęcy miejscami rezerwat więc się nie pojeździ, ale generalnie piękne tereny.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pete17 »

No to fajnie spędziłeś łikendzik.A tak z innej beczki...czy umawiamy się jakoś na lipny wyjazd? Lecimy w trzy,cztery motorki,czy każdy indyw..?? :niewiem: Ja planuję wyjechać w czwartek przed południem,żeby bez napinki się doturlać.Tam chyba lubelskie, to planuje wjazd z przytupem...Ostry i cała ferajna chcą wjechać większą grupą,coby wrażenie na zagranicznych gościach zrobić...Może i my taką ustawkę zrobimy? :ok: ...całkiem sporo nas ma być z "uckiego".można by się tak umówić że przed wjazdem się spotykamy i kupą mości panowie...albo jeszcze lepiej do grupy Ostrego dołączyć?Co Wy na to? w sumie to fajnie by było jak ze 20 motorów na raz by wjechało...czy lepiej każdy osobno... :niewiem: Jak ktoś coś to piszcie,może jakieś inne propozycje? :smile:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

Nie wiem jeszcze jak będę jechał, ale ja w lubelskie nie jadę :stop:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pete17 »

henry pisze:Nie wiem jeszcze jak będę jechał, ale ja w lubelskie nie jadę :stop:
Nie no...a to czemu? Ja tam jadę na 2oo..hłe hłe :lol:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

pete17 pisze:
henry pisze:Nie wiem jeszcze jak będę jechał, ale ja w lubelskie nie jadę :stop:
Nie no...a to czemu? Ja tam jadę na 2oo..hłe hłe :lol:
A bo ja jadę na zlot na Półwysep Lipa, czyli Wdzydze Tucholskie, a to trochę w inną stronę jest :grin:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wypady, spotkania

Post autor: henry »

Ktoś ma ochotę na jakieś niedzielne latanko ? :crossy:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość