Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Wypady, spotkania

Post autor: ostry »

Padre, Acid i ktokolwiek tylko ma ochotę na przejażdżkę w moje strony...
Zapraszam w imieniu mojego znajomego na mini zlocik k.Kraśnika w świetnej miejscówie, woda, las , klimatowa muza, piwo strumieniami,quady, striptiz :grin: itp itd. Nie będzie to spęd bydła, bo impreza organizowana jest dopiero po raz drugi. W tamtym roku był to spontan, a że wyszło nieźle więc w tym roku jest powtórka :impreza: . Nie musicie brać wielu tobołów, bo impreza jest tylko z soboty na niedzielę. Spotykamy się w sobotę o 11:30 na parkingu pod Carrefour'em w dzielnicy fabrycznej, przy ul.Urzędowskiej, potem jazda do wylotu parady tj. miejscowość Stróża, k.Kraśnika Starego( tam organizator ma salon z moto i quadami) a stamtąd lecimy wszyscy na miejsce imprezy ok 15-20 km w stronę Wisły. Potem impreza, konkursy z nagrodami i przednia zabawa do rana :impreza: :punk: :impreza: :ok: :grin: .
Natomiast w niedzielę (jak już dojdziemy do siebie) w imieniu mojego kumpla zapraszam na odprowadzenie go pod ołtarz o godz 14:30 (sam nie wie co czyni) i towarzyszeniu mu w tych ostatnich chwilach wolności :lol:
W razie pytań, służę :smile:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
dandan
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 400
Rejestracja: 13.06.2008, 07:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: lubelskie

Post autor: dandan »

Mam jedno pytanie. Kiedy ?
Transafricalp beta
T7
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: lubelskie

Post autor: Padre »

Staaaary.... Małpa w sobotę się hajta i mam tam być tzn. ma obiecaną paradę (Nałęczów chyba). Nie da się tego jakoś przełożyć?? :banghead:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: lubelskie

Post autor: ostry »

dandan pisze:Mam jedno pytanie. Kiedy ?
28.06 ta sobota
Padre pisze:Staaaary.... Małpa w sobotę się hajta i mam tam być tzn. ma obiecaną paradę (Nałęczów chyba). Nie da się tego jakoś przełożyć?? :banghead:
Co Ty dajesz?!!? :omg: czemu nic o tym nie wiem??! O której?
Więc się nałożyły 2 sytuacje bez możliwości przełożenia i :dupa: bo sie nie mogę rozdwoić, a chętnie bym małpę odprowadził pod ołtarz, tzn nie to że mu źle życzę :haha: No nic, napisz godzinę. Do Nałęczowa mam jakieś 70 km z miejsca zlotu,może dałbym radę się wyrwać. Ale spoko ma narzeczoną, skoro tydzień przed ślubem go pościła na zlot :thumbsup: :resp: chyba ,że to był juz ostatni z zlot w jego zyciu :lol:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: lubelskie

Post autor: Padre »

Jeszcze Małpa polata. Nie martw się. On nie z tych :) Mamy się spotkać o 15.30 na placu w Nałęczowie. Z tego co mi się przypomina to chyba ten koło Orlenu. Jak Ci się uda kogoś wyciągnąć to będzie bardzo miło. Impreza jest w Kurowie ale lecimy z Nałęczowa. Myślę że cała akcja to może 1,5 godziny.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Zaliczę rozpoczęcie imprezy u siebie, a jako że mam jeszcze niezrośniętą nogę to w żadnych konkurencjach brać udziału nie będę więc mam zamiar ruszyć na Nałęczów, a skoro mówisz ,że to ok 1.5 godz może zająć, to potem sobie na zlot wrócę :ok: w sam raz na wieczorne atrakcje :wink: i żarcie z ogniska :grin: Oby tylko nie lało za mocno :roll: Będę przynajmniej grzeczny w nocy jak zrobię ze 300 km :haha:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

No to będzie miał Małpa niespodziankę. Niech chłopak wie, że będzie miał wsparcie w walkach o wyprawy. Gadałem z Bażantem, że może Bilowa ekipa zjedzie, więc będzie całkiem sympatycznie. Przy okazji przedstawię ci żart zlotu, bo organizator przeszedł sam siebie w rozmowie ze swoim psem. Miał pretensję, że go nie rozumie :grin: Jak by się jeszcze acid zgłosił to było by już super miło. To do zobaczenia w sobotę. 3m się.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

Melduje sie i na pewno będę :punk: Chce też zabrać ludzi z moich okolic. Tylko towarzystwo pyta czy będą.. 'banany' w butelkach lub ewentualnie rosół? Nie przypominam sobie gdzie jest plac w Nałęczowie ale znajdę Was...chyba :grin:
Dozobaczeniawż :crossy:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Szczerze to głupio było pytać... Pewnie coś tam wyskrobie ale i tak czego się nie robi dla takiego człenia jak Małpa. Żałuj że nie dotarłeś do Bila, to też byś miał dobre jazdy np. Ognisko, 4.00 nad ranem, podchodzi młody Koleś(K) do Małpy(M) i dialog:
(K)- Mogę sobie chlaba wziąść na ognisko?
(M)- Weź sobie proszę (grzecznie)
(K)- A kiełbasy też mogę?
(M)- Noooo... Chyba cię popi...ło!
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

Sie macie...
dzięki za zaproszenie Padre, ale w sobotę i niedzielę mam zagwarantowany weekend w pracy :mad: więc ze zlotu,
jak i z parady ślubnej :dupa: Wolny będę w niedzielę wieczorem, ale wtedy to już "po ptokach" będzie...!
pozdr.
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Wielkie dzięki dla Ostrego, Acida i całej reszty którą przycholowali ze zlotu na ślub naszego przyjaciela Małpy. Bawcie się dobrze i grzecznie a ja będę cisnął Bażanta w temacie Wojciechowa. Narra.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

No to spoko. Mam nadzieję,że Małpa też był zadowolony jak m.in. zablokowaliśmy trasę Wawa-Lublin żeby wszyscy mogli spokojnie wyjechać :lol: Zrobiliśmy sobie dzięki tej paradzie fajną trasę, malowniczymi odcinkami :ok:
A kto to śmigał dziś przez Lublin Al.Solidarności na opolskich numerach? Czyżby Acid? Kolor by się zgadzał ale strój jakiś inny... :niewiem:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Uwaga, jest okazja do następnego spotkania na łonie spalin i browara: http://www.zlot-roztocze.info/ Imprezka zaczyna się za tydzień w piątek, pod Biłgorajem. W sumie nie jest daleko. Wjazd+pole+micha+park maszyn 40zł, plecaczki po 20zł. Lecimy?
Doszedł jeszcze jeden temat ciekawy. Mam znajomego koło Zwierzyńca. Gość mieszka w ..lesie i uparł się żeby go odwiedzić. Można wyjechać w piątek rano, zajechać do zwierzyńca tj. 20 km od zlotu, zobaczyć wielki zalew w Nieliszu i później pojechać do Biłgoraja. Wszystko w promieniu do 20 km a coś by człowiek zobaczył. Co wy na to?
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Byłem w tamtym roku i powiem szczerze,że nie przekonują mnie takie "masówy"... dużym plusem i chyba jedynym dla mnie była organizacja parady, pomimo tak wielkiej ilości maszyn Policja nie dopuściła do zakorkowania się takiego małego miasteczka jakim jest Biłgoraj. Wszystko przebiegło sprawnie. A z atrakcji dla nas to chyba tylko przejażdżka właśnie do Zwierzyńca. Roztocze jest piękne do jazdy na moto :thumbsup:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

OSTRY: to był mój trampek ale nie ja :tongue:

:pob: zalogowałem się wczoraj, co do Roztocza to ja na 80% :stop: odpadam...na którą chcecie tam byc? i kto zostaje?

Napiszę bo później zapomnę 'abo' urlopu ktoś nie weźmie :smile: INFORMUJE! w sierpniu (8-10.08) są dwie imprezy :ok: , III zlot w Sandomierzu i I zlot w Bałtowie (!) Poniżej plakat tego drugiego...w Sandomierzu byłem rok temu iiiiiiii Bałtów zapowiada się lepiej i chiba tak bedzie... :crossy:

Obrazek

ja Was pazdrawlaju :resp:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Jakoś się z tym pogodzę, że temat Roztocza upadł. Co do Bałtowa to wstępnie mogę się pisać. Mam też jedną dobrą informację. Przybędzie nam chyba jak znajdzie forum nowy klubowicz z Lublina. Spotkałem go dziś na stacji benzynowej i przekazałem informację o Klubie. Obiecał że się odezwie. Co do Bałtowa jeszcze się zgadamy. Może zalileusz nie będzie taki zapracowany i też się dołączy :?:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Zdecydowanie Bałtów!!! Nawet ostatnio był temat ,żeby nawiedzić jedyny w Pl Jurasic Park, a tu proszę, taka niespodziewanka :ok: Sponsorów mają, atrakcji trochę też przewidzianych, ciekawe jakie ceny wjazdu.. W każdym razie ja jestem za :thumbsup:
Padre pisze:Jakoś się z tym pogodzę, że temat Roztocza upadł. Co do Bałtowa to wstępnie mogę się pisać. Mam też jedną dobrą informację. Przybędzie nam chyba jak znajdzie forum nowy klubowicz z Lublina. Spotkałem go dziś na stacji benzynowej i przekazałem informację o Klubie. Obiecał że się odezwie. Co do Bałtowa jeszcze się zgadamy. Może zalileusz nie będzie taki zapracowany i też się dołączy :?:
Wcale nie padł!!! Polecimy i polatamy po Roztoczu, ba mamy przecież rzut beretem ale samo siedzenie na zlocie do mnie nie przemawiało. Trzeba się będzie tylko ustawić jakiegoś pięknego razu... :impreza:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

lecicie dookoła gór,Słowacja,Czechy,Pl. w sierpniu?
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Niestety nie. Z dwóch powodów. 1. W poniedziałek kończy mi się urlop. 2. Znając kaprysy mojej trampelówy to musiał bym zabrać przyczepkę z częściami :niewiem:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: Lubelskie

Post autor: MARCIN »

też bym się chętnie wybrał ale niestety skończył mi sie urlop a dwa tygodnie temu obojechałem bieszczady beskidy pieniny i prawie tatry, może zrobię to jeszcze raz ale jesienią. teraz planuję wyjazd nad morze na 3-4dni ktoś chętny???
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość