Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
tomad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 01.09.2019, 10:18
Mój motocykl: XL650V

Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: tomad »

Hej,

Tak nieśmiało się zapytam, czy ktoś z forum przyznaje się do tego motocykla?
https://www.olx.pl/oferta/honda-transal ... 88ae6aaace

Ma naklejkę forumową :)

Ma trochę odprysków na lakierze i troszkę ran na owiewkach, zresztą na zdjęciu widać wypełnienie liczników jak jest porysowane chociażby:) ale po jeździe mechanicznie wydaje się wszystko ok.

Po ile mniej więcej takie egzemplarze chodzą?
tomad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 01.09.2019, 10:18
Mój motocykl: XL650V

Re: Transalp 650, 52000km, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: tomad »

tomad pisze:Hej,

Tak nieśmiało się zapytam, czy ktoś z forum przyznaje się do tego motocykla?
https://www.olx.pl/oferta/honda-transal ... 88ae6aaace

Ma naklejkę forumową :)

Ma trochę odprysków na lakierze i troszkę ran na owiewkach, zresztą na zdjęciu widać wypełnienie liczników jak jest porysowane chociażby:) ale po jeździe mechanicznie wydaje się wszystko ok.

Po ile mniej więcej takie egzemplarze chodzą?
tomad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 01.09.2019, 10:18
Mój motocykl: XL650V

Re: Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: tomad »

Chciałem wyedytować a wyszło cytuj .... :(
Awatar użytkownika
Piter!!!
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 24.10.2015, 16:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: Piter!!! »

Tam co najmniej jedynki brakuje w liczniku. Ma drugie tarcze podjechane i strasznie obite lagi i sety zjechane...
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: Dlugi1 »

Piter!!! pisze:Tam co najmniej jedynki brakuje w liczniku. Ma drugie tarcze podjechane i strasznie obite lagi i sety zjechane...
Na podstawie czego taka opinia? Skąd wiadomo, że jedynki brakuje na liczniku, że to już drugie tarcze (przód czy tył)?
IMHO realny przebieg - gość pisze, że przez 5 lat zrobił 15kkm - do zweryfikowania wprost po VIN. To moto i nie każdy kręci przebiegi roczne jak w samochodzie.
Sety? Wystarczy jeździć w motocyklowych butach z twardym ochraniaczem kostki - momentalnie się rysują. Co do lag - mimo lakierowania jazda w zimie po soli im nie służy.
Czy wypełnienie liczników nie było czasem malowane?
tomad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 01.09.2019, 10:18
Mój motocykl: XL650V

Re: Transalp 650, 20004., Warszawa, 9200

Post autor: tomad »

Wypełnienie malowane raczej napewno nie było, ale jest dość odrapane/poniszczone. Przy śrubach pogryzione jakby ktoś zanim trafił śrubokrętem w śrubę to 10 razy przygrzmocił wszędzie dookoła.
Moto sprowadzone z Włoch (poprzedni właściciel), obecny jeździł tylko troszkę po kraju, żadnych większych wypraw ani też off-roudów nie uprawiał. Co do setów, no podniszczone i albo ale nowe podnóżki kierowcy założone.
Po silniku (wygladzie) i jeździe powiedziałbym, że może mieć te 50k km, po wyglądzie "nadwozia" zgodziłbym się z opinią że bliżej mu do 150k.
Piter!!! pisze:Tam co najmniej jedynki brakuje w liczniku. Ma drugie tarcze podjechane i strasznie obite lagi i sety zjechane...
Piter a o co chodzi z tymi tarczami? że wymienione, nie oryginalne?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość