[p]Transalp XL 600V PD10 1999r. 104tyś 8400zł Warszawa

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
Awatar użytkownika
Szyszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 21.06.2017, 13:55
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

[p]Transalp XL 600V PD10 1999r. 104tyś 8400zł Warszawa

Post autor: Szyszka »

Witam wszystkich. Planuję zakup pierwszego moto (Trampka). Znalazłem ciekawą ofertę. Jeszcze nie oglądałem go na żywo, ale może ktoś zna ten egzemplarz? Przebieg dosyć wysoki, ale może autentyczny? Co sądzicie? :)


https://www.olx.pl/oferta/honda-transal ... 1;promoted

Mój kochany Trampek na sprzedaż… będzie długo, ale przynajmniej wiesz co kupujesz, a nie, że „Włoch płakał jak sprzedawał”...

Sprzedaję tylko i dlatego, że nabyłem wyjątkowy egzemplarz Honda Africa Twin RD07A, a Trampek jest gotowy do zwiedzania kolejnych nastu krajów w Europie i poza… Mam go półtora roku, a byłem nim, a nawet w niektórych państwach kilkukrotnie, w Czechach, Austrii, Włoszech, San Marino, Albanii, Kosowie, Czarnogórze, Serbii, Rumunii, Ukrainie, Słowenii, Słowacji… i chyba całej Polsce :)
Nigdy mnie nie zawiódł, mogę polecić z czystym sercem. Dzielnie pokonuje trudy tras i terenów, niezapomniane chwile. Kupiłem go z oryginalnym przebiegiem 78tyś, sprzedaję też z oryginalnym przebiegiem 104tyś km. NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ. Tyle bezawaryjnych kilometrów nie bierze się z niczego, Transalp był zawsze serwisowany z pełną troską i bez oszczędzania...

DOINWESTOWANY W PEŁNI !

DODATKI:

gmole GIVI - 400
stelaże tył pod kufry/gmole GIVI - 400
szyba MRA wysoka, przyciemniana - 150
podgrzewane manetki OXFORD v8 - 200
reflektory dalekosiężne WESEM - 200
żarówka H4 OSRAM night braker - 50
podwyższenie kierownicy 30mm - 120
gniazdo ładowania 12V - 100
płyta pod kufer centralny GIVI - 150
złote ciężarki kierownicy - 50
przelotowy, sportowy tłumik ARROW + DB KILLER i przedłużka - 600
//2420 PLN

łożyska główki ramy - 150
olej w lagach - 50
akumulator YUASSA (oryg. japoński 100%) - 200
świece NGK - 50
tarcze przód NG - 600
klocki przód NISSIN niebieskie - 300
klocki tył NISSIN niebieskie - 150
napęd DID kompletny - 450
filtr powietrza - 50
nowy termostat - 50
olej MOTUL 5100 10W40 wraz z filtrem oleju - 150
dętki grube MICHELIN oraz HEIDENAU - 150
łożyska kół - 150
OPONY HEIDENAU k60 SCOUT (2017 rok! dopiero kilka tyś km przebiegu) - 600
//3100 PLN

=5500 PLN !!! CENY SAMYCH CZĘŚCI BEZ ROBOCIZNY !!

W kwietniu tego roku przed wyjazdem na Słowenię, przy przebiegu 98tyś km wymienione zostały opony, regulacja zaworów oraz gaźników, synchro, wymiana oleju(zawsze co 5-6tyś km ^także była już i kolejna wymiana), płynu chłodniczego, termostatu, łożysk w kołach, akumulatora.

minusy:
-rysy
-otarcia
-wgniotki
-gdzieniegdzie popękane plastiki
-ten na akumulatorze :)

Dorzucam oryginalną niską szybę, zapasowe klocki tył NISSIN niebieskie, trochę oleju MOTUL 5100 10W40, zapasowe świece NGK, oryginalny db killer ARROW, zapasową klamkę sprzęgła i pewnie jeszcze coś o czym teraz zapomniałem...

Dla zdecydowanego kupca dorzucę buty FORMA Poker w rozmiarze 43.

Motocykl stoi aktualnie w Warszawie w garażu, mogę nim przyjechać również do Siedlec, czy zajechać po trasie w celu obejrzenia. Nie kupujcie gołych siepów z Niemiec czy dalej z zachodu, tam dobre motocykle kosztują dużo więcej niż u nas, a ktoś przecież jeszcze na tym musi zarobić, także radzę się dobrze zastanowić… ja na swoim Transalpie stracę chyba z połowę włożonych pieniędzy, ale takie jest życie :)

Ubezpieczony, z ważnym przeglądem, wolny od wad prawnych, jest moją własnością, posiadam wszystkie dokumenty. 3 kluczyki, jeden oryginalny Honda. Spalanie 4-4,5l. (rekord w Austrii 3,9l, a zasięg na jednym baku w Rumunii ponad 375km)

Obrazek
Awatar użytkownika
Szyszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 21.06.2017, 13:55
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [p]Transalp XL 600V PD10 1999r. 104tyś 8400zł Warszawa

Post autor: Szyszka »

Dzięki. No nic, podjadę dzisiaj i spojrzę co to za cudo. Jak się okaże jakimś trupem to będę rozważał kolejne oferty :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość