POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
Gomesh
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 19.02.2018, 23:45
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Gomesh »

Cześć Wam. Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Transalp 650XL. Chętnie poznam osoby z Warszawy lub okolic do wspólnych wypadów. Pozdro! Marcin
Łapicki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 11.04.2018, 00:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Białystok

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Łapicki »

Cześć, jestem tutaj 1raz, mam nadzieję że znajdę to czego szukam i gdy przyjdzie czas pomogę jak będzie okazja !!! Pozdrawiam Wszystkich !!!
Awatar użytkownika
dziemienin
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 50
Rejestracja: 14.07.2017, 19:53
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: dziemienin »

Witam
Nazywam się Dominik jestem z Przemyśla ---->Podkarpacie.
Jestem na forum już jakiś czas wczoraj zakupiłem mojego trampka 650 i zaczynam zabawę z czymś innym niż do tej pory. Przygoda z moto jak wszyscy za młodu motorynki ,komary wueski :) po jakimś czasie przerwy pojawiło się na kilka lat jajko gsxf-750 które bardzo miło wspominam,a ostatnio sv1000 ,ale to całkowicie nie to........
Na chwile obecną trampek zrobił na mnie mega wrażenie głównie tym, że można jeździć nie tylko po asfalcie :) i siedzi się wygodnie jak w fotelu przed tv.
Pozdrawiam
KasiaTrampeusz
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 12.04.2018, 14:57
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: KasiaTrampeusz »

Witam :)
Jestem Kasia i mój romans z Transalpem, zwanym przeze mnie Trampeuszem, trwa od października. Jeździmy głównie w terenie, ale mamy zakusy na podróże po Polsce. Trafiłam tutaj by pouczyć się trochę o nim by lepiej o niego dbać i wiedzieć co i jak działa :) Mam nadzieję, że nie będę zadawała za głupich pytań :) Do napisania!
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kucyk »

Witajcie nowi forumowicze !!! :dupa:
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kucyk »

dziemienin pisze:Witam
Nazywam się Dominik jestem z Przemyśla ---->Podkarpacie.
Jestem na forum już jakiś czas wczoraj zakupiłem mojego trampka 650 i zaczynam zabawę z czymś innym niż do tej pory. Przygoda z moto jak wszyscy za młodu motorynki ,komary wueski :) po jakimś czasie przerwy pojawiło się na kilka lat jajko gsxf-750 które bardzo miło wspominam,a ostatnio sv1000 ,ale to całkowicie nie to........
Na chwile obecną trampek zrobił na mnie mega wrażenie głównie tym, że można jeździć nie tylko po asfalcie :) i siedzi się wygodnie jak w fotelu przed tv.
Pozdrawiam
Wbijaj na lokalne może jakieś wspólne latanko :crossy: po okolicy.
mostry1988
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 20.04.2018, 09:31
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Łobez

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mostry1988 »

Witam wszystkich. Wczoraj wieczorem zakupiłem Trampka i przejechałem już 250km. Jestem z Gdańska. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i motocyklistów.

P.S. wczoraj czytając o czymś zamknąłem się na wpisy użytkownika Prochu z mojej okolicy. Podobno ma warsztat. Zna ktoś lub ma namiary? Miałbym coś do zrobienia dla niego...


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Leo »

mostry1988 pisze:Witam wszystkich. Wczoraj wieczorem zakupiłem Trampka i przejechałem już 250km. Jestem z Gdańska. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i motocyklistów.

P.S. wczoraj czytając o czymś zamknąłem się na wpisy użytkownika Prochu z mojej okolicy. Podobno ma warsztat. Zna ktoś lub ma namiary? Miałbym coś do zrobienia dla niego...


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Proszę:

http://oskprochowski.pl
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
mostry1988
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 20.04.2018, 09:31
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Łobez

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mostry1988 »

Leo pisze:
mostry1988 pisze:Witam wszystkich. Wczoraj wieczorem zakupiłem Trampka i przejechałem już 250km. Jestem z Gdańska. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i motocyklistów.

P.S. wczoraj czytając o czymś zamknąłem się na wpisy użytkownika Prochu z mojej okolicy. Podobno ma warsztat. Zna ktoś lub ma namiary? Miałbym coś do zrobienia dla niego...


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Proszę:

http://oskprochowski.pl
Dzięki


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Misiaczeski
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 22.04.2018, 20:30
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Misiaczeski »

Jestem tutaj po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni posiadam tramkpka 600 v z 93 roku od ponad roku fajny sprzęt tylko zaczął sprawiać mi problemy z elektryką i szukam pomocy Pozdrawiam forumowiczów i użytkowników Trampków i innych sprzętów.
ARD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.04.2018, 21:24
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ARD »

Siemka jestem Adrian, wczoraj nabyłem swojego transalpa 600 , wczesniej jezdziłem DL 650 . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Peny
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 18.10.2009, 16:21
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Peny »

Peny pisze:Dzień dobry :wink:
Nazywam się Radek i miałem już przyjemność poznać niektórych z was osobiście. Ostatnio spotkaliśmy się na Zlocie Jesiennym w Inowłodzu 16-18.10.2009, a jeszcze wcześniej w Kampinosie. Jesteście świetną ekipą i będzie dla mnie zaszczytem móc spędzić z wami czas...
A tak na poważnie. Mówcie mi Peny. Jestem ze Szczecina ale obecnie na wygnaniu w Warszawie :whip: Na ZJesiennym wyszła mi tylko jedna traska (ups :drinking: ), bunkier kolejowy. Mam kilka fotek, których nie widzę na forum więc mogę dostawić (choć trochę w nie wczas :blush: ). W Kampinosie byłem na plecaku ale też miło było, bo Koledzy wyrozumiali i pojeździć dali :crossy: :crossy:
Została ostatnia kwestia.. Dla mnie ta najtrudniejsza :wink: Nie mam Hondy (a zacna to maszyna) ale na szczęście to też enduro, więc powinienem dotrzymać wam kroku. :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: Nie będę się o nim rozpisywał, bo nie ma o czym..
Pozdrawiam
r:p

:resp:
Dzień dobry ;)
Trochę czasu minęło i... stało się :yaho: jest wiśnia, rocznik '06. (Dzięki Zenek, ja znalazłem, Ty ogarnąłeś resztę tematu :thanks: ps. choć gdybyśmy tyle nie gadali to wrócilibyśmy 12 godzin wcześniej). Teraz papiero-patologia i niebawem się widzimy :zabawa: Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Awatar użytkownika
dziemienin
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 50
Rejestracja: 14.07.2017, 19:53
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: dziemienin »

kucyk pisze:
dziemienin pisze:Witam
Nazywam się Dominik jestem z Przemyśla ---->Podkarpacie.
Jestem na forum już jakiś czas wczoraj zakupiłem mojego trampka 650 i zaczynam zabawę z czymś innym niż do tej pory. Przygoda z moto jak wszyscy za młodu motorynki ,komary wueski :) po jakimś czasie przerwy pojawiło się na kilka lat jajko gsxf-750 które bardzo miło wspominam,a ostatnio sv1000 ,ale to całkowicie nie to........
Na chwile obecną trampek zrobił na mnie mega wrażenie głównie tym, że można jeździć nie tylko po asfalcie :) i siedzi się wygodnie jak w fotelu przed tv.
Pozdrawiam
Wbijaj na lokalne może jakieś wspólne latanko :crossy: po okolicy.
Już tam działam ;)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
MajamiEOP
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 24.04.2018, 20:16
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jeszcze Opoczno
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MajamiEOP »

Witam serdecznie od soboty 21 kwietnia stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy Transalp. Nabyłem go od mojego serdecznego przyjaciela a Waszego kolegi. Kilka słów o mnie Jestem Piotrek ps. Majami pochodzę z Opoczna jeszcze.. :). Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Motocykle kocham od dziecka zawsze była WSK do tej pory chorowałem na GOLDWING ale po spotkani z Trampkiem już wiem że to jest to i na dodatek żona też jest za.
Viridian
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 20.04.2018, 00:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Komorów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Viridian »

Cześć!
No to jestem nowy.
Po 20 albo 25 razach odkładania na przyszły rok...
Od soboty z klubową Trampoliną od Łukasza (LUK76)
Pierwsze 300 nakręcone, jest elegancko.
Siju
Bartek
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: LUK76 »

Witamy, wbijaj na lokalne, właśnie wracam ze spotkania w trampkowym gronie...
iksjoter
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 04.05.2018, 14:05
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: iksjoter »

Hej

Jestem Mateusz. Jestem szczęśliwym ojcem i mężem cierpiącyM na nieuleczalny przypadek choroby motocyklowej. Na forum trafiłem ponieważ zostałem oczarowany. Miałem różne sprzęty,Yamaha dt 125, SV 650, XJR 1300, Suzuki GSR 750, i ... to nie bylo to, a wiem ze kocham motocykle. Teraz już wiem za co, dzięki trampku :-)
Ciszq
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 07.05.2018, 14:35
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Ciszq »

Hej,

Mam na imie Michal. Jestem szczesliwym posiadaczem trampka. Jest to moj pierwszy motocykl, wiec dopiero sie "ucze" :D
perkoz
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 13.05.2018, 21:20
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: perkoz »

witam

jestem Piotrek i stałem się niedawno posiadaczem transalpa xl 700V

jeszcze nie testowałem więc nie wiem jak spisuje sie podczas jazdy

ogólnie moto zajebisty jedyny minusik to dzwięk orginalnego wydechu

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1166
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Wiatmy Nowych Uzytkownikow! :-)

/usmieszki - grafiki, bedziecie mogli wstawiac, po 10 napisanym poscie, ale wszystkie uzyte juz teraz przez Was tekstowe usmieszki ": - )"... zamienia sie wtedy na emotikony! /
reszte info w FAQ ;-)

Pozdrawiam, Lukasz
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości