POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Jan Michał »

Witam . Zacznę raz jeszcze . Na wcześniejsze hello nie patrzcie. Artek mnie wkręcił w trampkowanie . Więc co złego to nie ja. Moje przywitanie miało wyglądać inaczej ale mimo kilku prób nieudalo mi się go zamieścić. Stąd te hello. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem 600v z92 r. Pewnie to nie istotne ale jak wskazuje nik jestem amatorom więc zbyt wiele do forum nie wnise ;// lecz zapewne wiele z niego zaczerpne . Wiec witam wszystkich i pozdrawiam !!!!,
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artek »

Cześć. :dupa:
Dominator.
Krzych
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.10.2017, 19:59
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Krzych »

Serdecznie Witam. Mam na imię Krzysztof, od niedawna jestem posiadaczem trampka z 1997 roku. Jest to mój pierwszy poważny motor. Mieszkam powiedzmy, że koło Chojnic. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
marushin
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 18.10.2017, 10:32
Mój motocykl: Africa Twin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: marushin »

Witam wszystkich forumowiczów. Byłem już kiedyś zarejestrowany na tym forum, ale dawno tu nie zaglądałem więc pewnie Admin mnie usunął.
Jestem z Opola i dosiadam obecnie Afri z 95... Zajrzałem tu ponownie, bo zdaję sobie sprawę, że takie forum to kopalnia wiedzy, ciekawych pomysłów i nie tylko.
Pozdrawiam wszystkich...
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Jan Michał »

To witam w gronie świerzaków ;) ja tez jestem od niedawna posiadaczem trampka ;))i to mój pierwszy motur; )))
Staszek70
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 18.10.2017, 20:23
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Staszek70 »

Witam wszystkich forumowiczów , jestem Staszek nowy na tym forum pochodzę z Brzezin koło Łodzi i nie mam jeszcze Trampka ale wszystko przede mną ! jestem mocno zainteresowany zakupem takowego sprzętu - pozdrawiam wszystkich serdecznie .
Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Waldis »

Czas i pora żebym i ja się w końcu przywitał z grupą :) Mam na imię Waldek (Waldi) Pochodzę i mieszkam na południu a dokładnie w Bielsku-Białej. Powróciłem do motocykli po bardzo długiej przerwie. Dla przypomnienia sobie, pojeździłem 5 miesięcy na Varadero XL125, sprzedałem i miała być przerwa a na wiosnę poszukiwania nowego sprzętu. Trafiła mi się jednak taka okazja jak ślepej kurze ziarno i z pewnością do wiosny by na mnie nie czekała :) Tak oto w dniu 18.10.2017 stałem się właścicielem ładnego egzemplarza Hondy XL 650 V Transalp z 2001 roku.
Witam WSZYSTKICH miłośników tej pięknej i legendarnej już maszyny :) LWG !!
castorp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2017, 14:58
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: castorp »

Witam, jestem Tomek ze Górnego Śląska. Do Trampka dopiero się przymierzam, przeglądam oferty i być może wkrótce zostanę pełnoprawnym użytkownikiem tegoż forum. ;) Pozdrawiam.
Selmen
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 16.10.2017, 22:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Białystok

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Selmen »

Witam, motocykli mam kilka różnych ale naszło mnie na trampka. Niedawno kupiłem egzemplarz sprowadzony z Holandii, jeszcze nie przerejestrowałem. Mieszkam koło Zambrowa na Podlasiu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ZZbycho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 27.10.2017, 00:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Horní Suchá (CZ)

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ZZbycho »

Zdurz bando, jo je Zbigniew z Suchej Górnej koło Hawierzowa z czeskiej strony Śląska Cieszyńskiego. Do teraz jeździłem z przerwami po okolicy na Jawach 350TS, ale mój młodszy brat, użytkownik Lecho, już dłuższy czas siodła Trampka, to i ja postanowiłem, że nadszedł czas na coś lepszego. W czwartek przywiozłem do domu czerwonego Transalpa XL600V z 1997. Tóż syncy i dziewuchy, kupa kilometrów w kołach i by se Was z daleka dzierżeli bambylocy w autach. Zdař Bůh.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

Witajcie, witajcie!
Się forum międzynarodowe robi :wink: .
Selmen, ładna sztuka się uchowała w tej Holandii, gratulacje :thumbsup: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
spietrasz83
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2017, 08:06
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: spietrasz83 »

Cześć mam na imię Sławek. Zakupiłem Trampka bo robię prawko na moto a zawsze chciałem mieć Transalpa. Do czasu zdania egzaminu mam zamiar go trochę odpicować i przygotować do sezonu.
jozwa121
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 52
Rejestracja: 30.10.2017, 16:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Krosno

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jozwa121 »

Cześć , jestem Marcin i od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Trampka z 2006. Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 825
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Hawk1985 »

Selmen pisze:Witam, motocykli mam kilka różnych ale naszło mnie na trampka. Niedawno kupiłem egzemplarz sprowadzony z Holandii, jeszcze nie przerejestrowałem. Mieszkam koło Zambrowa na Podlasiu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Patrzę na zdjęcie tutaj i na zdjęcia w temacie o kalendarzu KCM i dopiero zatrybiło :pob:
Cześć Selmen :ok:
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
RaHoY
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 01.11.2017, 10:56
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: RaHoY »

Witam WSZYSTKICH ;) po małej przerwie (20lat) dosiadłem 4szt...były fajne ale teraz jest ta piąta i myślę ta jedyna XL600V z 99r...;) dzięki za przyjęcie i do zobaczenia kiedyś...tam!
Pozdrawiam z Wielkopolski.
Grubaz
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 01.11.2017, 22:07
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Grubaz »

Witam wszystkich od nie dawna jestem posiadaczem swojego pierwszego trampka a 4 moto w karierze motocyklisty. Zaczynam przygode z turystycznymi enduro wiec jestem na etapie raczkowania w tej dziedzinie, licze na wyrozumialosc i pomoc jesli mialbym pytania a takie na pewno padna. Pozdrawiam wszystkich.
owszem_nie
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 02.11.2017, 10:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: owszem_nie »

Witam Wszystkich, juz niedlugo mam nadzieje stac sie posiadaczem Trampka 600. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Laguzaf
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 03.11.2017, 21:37
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Laguzaf »

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Krzysiek. Od kwietnia jestem posiadaczem Trampka 650 i mam nadzieję zaprzyjaźnić się z nim i oczywiście z forum na dłużej. Pozdrawiam.
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Pawel »

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Paweł. Posiadam Transalpa 650 2005r. od 2011 roku i od tego czasu czytam to forum. W końcu nadszedł czas na rejestrację, by móc wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, opiniami i pomysłami z innymi pozytywnie zakręconymi ludźmi, których tutaj nie brakuje. Pozdrawiam.
Owsianka
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 08.11.2017, 02:06
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Owsianka »

Witam, jeszcze nieśmiało bo trampki mam tylko w szafce z butami a w garażu miejsce jeszcze czeka... ale jest plan żeby jeszcze przed kolejnym sezonem miejsce w garażu sympatycznie wypełnić jeśli znajdę interesującą maszynę... chętnie z historią forumową :) a kolejny sezon ruszyć na południe po wcześniejszą wiosnę a potem w Skandynawię

Pozdrawiam
Bartek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości