POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
dominatorek
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 25.09.2017, 10:39
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: dominatorek »

Cześć. Jestem z opolskiego i śmigam na dominatorze 650. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wilkowaty
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 27.09.2017, 16:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żarki Letnisko

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wilkowaty »

Witam trampkową brać i nie tylko :) Śmigam na 650, po przesiadce z armatury... Nudno było na asfalcie :)
Siwy1990
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 27.09.2017, 19:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Boguchwała

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Siwy1990 »

Witam wszystkich użytkowników forum!! Jestem tu nowy, śmigam na xl 600v, pochodzę z Podkarpacia . Pozdrawiam!!!
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: nostrik »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Czytam to forum (teraz już chyba mogę mówić nasze ;-)) 6 lat, bo tyle właśnie mam Trampka i w końcu dojrzałem do tego, żeby się zarejestrować. Mam na imię Szymon i jestem ze Szczecina. Pomysły motocyklowe miałem różne, ale Trampek cały czas ma swoje miejsce w moim garażu. Mimo jego wszystkich wad, jest moim ulubionym sprzętem, choć to trudna miłość. W ciężki teren się nie zapuszczam, uwielbiam za to polne drogi i leśne dukty.
NIKITA
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 493
Rejestracja: 25.10.2015, 22:18
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: NIKITA »

nostrik pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Czytam to forum (teraz już chyba mogę mówić nasze ;-)) 6 lat, bo tyle właśnie mam Trampka i w końcu dojrzałem do tego, żeby się zarejestrować. Mam na imię Szymon i jestem ze Szczecina. Pomysły motocyklowe miałem różne, ale Trampek cały czas ma swoje miejsce w moim garażu. Mimo jego wszystkich wad, jest moim ulubionym sprzętem, choć to trudna miłość. W ciężki teren się nie zapuszczam, uwielbiam za to polne drogi i leśne dukty.

Ten motocykl i co najmniej cud motoryzacji nie posiada wad :smile:
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: nostrik »

Ten motocykl i co najmniej cud motoryzacji nie posiada wad :smile:[/quote]


Ten motocykl ma same wady, jest słabawy, przyciężkawy, słabo hamuje i ma słaby zawias, jest bardzo podatny na wiatr z każdej strony, a wygląd powoduje pobłażliwe uśmieszki. Hasło "Transalp" nieco ratuje sytuacje, ale każdy oglądacz i tak traci zainteresowanie gdy podjedzie DL albo GS. Zalety doceniają tylko prawdziwi miłośnicy tego modelu. Wszyscy jednak wiemy jak sympatyczną, przyjazną i wszechstronną jest maszyną. I to jest ten CUD, który masz zapewne na myśli ;-)
Artur530
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 24.09.2017, 18:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artur530 »

Dzień dobry.
Mam na imię Artur i mieszkam w Piotrkowie Tryb. Wczoraj stałem się posiadaczem Honda Transalp XL600. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Marcinnn6 »

Czołem chłopaki.

Artur530 skoro jesteś miejscowy to zapraszam w niedzielę na pojeżdżawkę wkoło komina:

viewtopic.php?f=81&t=953&p=363137#p363137
Awatar użytkownika
siux
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 29.09.2017, 20:05
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kielce

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: siux »

Witam

Jak na razie latam na motku spod znaku śmigła(F650ST), ale mam ochotę przynajmniej spróbować V-ki. Wybór padł na TA rocznik 91-93 z racji wyglądu, choć jeszcze muszę poszperać o ewentualnych plusach późniejszych roczników. Trochę poczytałem i delikatnie mnie przeraża dostęp do niektórych czynności serwisowych... No nic, jak już dosiądę na chwilę trampka to zdecyduję ;)
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pete17 »

Witojcie!!
Lubię motory...wszystkie.
Kacper.S
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 01.10.2017, 16:35
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Kacper.S »

Cześć - szukam Trampka na przyszły sezon :)
Jestem z Wrocławia i dotychczas jeździłem Hondą NTV.
cedar1970
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 03.10.2017, 19:01
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: cedar1970 »

Witam wszystkich zarejestrowanych na forum !
Dzisiaj zarejestrowałem się po raz pierwszy i myślę , że będę mógł się przydać.
Pozdrawiam !
Artur530
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 24.09.2017, 18:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artur530 »

siux pisze:Witam

Jak na razie latam na motku spod znaku śmigła(F650ST), ale mam ochotę przynajmniej spróbować V-ki. Wybór padł na TA rocznik 91-93 z racji wyglądu, choć jeszcze muszę poszperać o ewentualnych plusach późniejszych roczników. Trochę poczytałem i delikatnie mnie przeraża dostęp do niektórych czynności serwisowych... No nic, jak już dosiądę na chwilę trampka to zdecyduję ;)
Witaj. Kupuj trampka. Je jeździłem dwa sezony Bmw F650 z 1994 roku a dwa tygodnie temu kupiłem trampka też z tego samego rocznika i jeździ mi się o niebo lepiej. Zbiera się może tak samo jak bm-ka ale nie ma wibracji silnika i dźwięk piękny.
Awatar użytkownika
CrazyJohn
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 10.10.2017, 19:56
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: CrazyJohn »

Dzień dobry , jestem nowy na forum ze świerzo nabytym Transalpem XL600 92r.78000km. Moto przyjechało ze Szwajcarii i po drobnych poprawkach wizualnych , wymianie opony przedniej na nową , oleju moto mknie jak nowe , silnik power ma , zawieszenie też chodzi , normalnie jestem zachwycony sprzętem , tym bardziej że zaczynam po dwudziestoparoletniej przerwie z motorami i jaram się jak szczerbaty na suchary. :) :)

Jeżeli jest ktoś z posiadaczy Trampka i ma już jakie takie doświadczenie i jest z okolic Piaseczna to chetnie bym podjechał i dowiedział się co i jak i czy moj Trampek dobrze chodzi , bo na moje tak ale doświadczenie to doświadczenie.

Pozdrawiam
quik78
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 12.10.2017, 15:50
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: quik78 »

Witam wszystkich Tramkkowiczów
Nosark
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 13.10.2017, 09:41
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Nosark »

Witam Wszystkich.
Mam na imię Andrzej ,mieszkam w Sandomierzu,Transalpa posiadam od miesiąca :) . Jest to mój drugi motocykl . Model 600V rok 1994 rok
Pozdrawiam
mariusz1970
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 15.10.2017, 08:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mariusz1970 »

Witam! Jestem posiadaczem trampka od tygodnia, ale pierwsza jazda odbyła się dopiero wczoraj(rejestracja). 2002r, czarny, 650. Myślę, że od forumowiczów dowiem się czegoś ciekawego i przydatnego na temat motoru. W miarę możliwości postaram się odwdzięczyć. Pozdrawiam.
RatKamil
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 09.05.2017, 18:52
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: RatKamil »

Hej wszystkim mam na imię Kamil i jestem jeszcze posiadaczem kultowego trampka 650.
Zaliczam w pierwszej kolejności powitalnie, z góry dziękując za ogrom wiedzy jaki otrzymałem od was prze te parę lat czytając forum jako obserwator.Życiowe plany uległy szybko zmianie i nastąpiła decyzja o sprzedaniu moto.Zatem dzięki jeszcze raz za napędzanie moich marzeń.
Wilku69
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 15.10.2017, 19:25
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wilku69 »

Siema:) Jako nowy forumowicz aktualnie, aktywnie poszukuję trampka:) 600 lub 650 :) Pewnie jak już kupię to będę częściej pisał to i owo :) Latałem na innych maszynach ale bardziej na szosie, teraz czas na C&C :) Jeżeli ktoś ma naprawdę zadbanego trampka to śmiało pisać do mnie na priv, podkreślam jeżeli ma a nie myśli, że ma:)
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Jan Michał »

Helllo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość