POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pete17 »

Witamy wszystkich :thumbsup:
Lubię motory...wszystkie.
dymek74
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 31.08.2017, 20:33
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: dymek74 »

Witam Forumowiczów.Mam na imię Tomek,mieszkam w Świebodzicach koło Wałbrzycha.Planuję zakup motocykla Transalp.
keseraseda
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 02.09.2017, 13:21
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: keseraseda »

Witam forumowiczów,

Mam na imię Dawid i lat 37 a mieszkam w Bielsku-Białej. Poszukuję mojego pierwszego moto i padło na Tarampka dlatego tu mnie przywiało. Mam nadzieje że niedługo go znajdę z Waszą pomocą i będę również aktywnym forumowiczem :)
TOMEKN
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 02.09.2017, 18:26
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: TOMEKN »

Witam..
Mam na imię Tomasz i mieszkam na podkarpaciu. W styczniu ubiegłego roku po piętnastu latach przerwy w jeździe moto zakupiłem sprowadzoną z Francji jakże piękną Hondę Transalp 650 koloru srebrnego.
Forum obserwuje już jakiś czas a dzisiaj postanowiłem dołączyć nie tylko duchem ale i " ciałem" do forum .
Pozdrawiam Wszystkich .
Awatar użytkownika
tadzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 21.02.2015, 21:06
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: tadzik »

Cześć Tomek, gdzie dokładnie na Podkarpaciu? Trzeba by jakoś się zorganizować lokalnie, żeby wspólnie pojeździć :)
Pozdro, tadzik
Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój. ©Duńczyk
Pojeździj-FB
Pojeździj
zwykłytyp
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 03.09.2017, 14:56
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: zwykłytyp »

Cześć jestem Remek z centrum Polski. Trampka mam od listopada 2016. To moje pierwsze moto i swietnie sie jezdzi po moich okolicach (mieszkam tak jakby w lesie :) ). Nie mialem duzo pieniazkow wiec kupilem biala perelke z czarna V-ka 89r po przejsciach. Niemiec, ktory bardzo o nia dbal mial jakas przewrotke na drodze i postanowil zrezygnowac z jezdzenia. Szybko z Hania sie poznalismy i polubilismy. Konto na tym forum bardzo mi pomoze w doprowadzaniu tej swietnwj maszyny do jak najlepszej kondycji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Górny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 04.09.2017, 13:38
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Rzeszów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Górny »

Cześć mam na imię Paweł poruszam się F650GS 2005r. Lokalizacja - Rzeszów
ObrazekObrazekObrazek
hordacy
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 05.09.2017, 07:47
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: hordacy »

Ahoj załoga !
W związku z namową mojego Klubowego Brata (Fenix MC Poland) najstała decyzja, że inwestuję w Trampka. Będzie idealny żeby zacząć zwiedzać okołobydgoskie krzaczory i inne knieje !
Na codzień śmigam od niedawna na VT1100 z 1986r. (wcześniej XJ900, NTV650, Derbi Senda SM125, XJ600). W garażu stoi jeszcze BMW F650CS z 2002r. (na handel :P, bo za mała dla mnie ).
Jak tylko uda mi się przehandlować beemwinkę będę się intensywnie rozglądał za Transalpem - a że wiem, że forumowe maszyny to zdrowe maszyny, to będę Wam truł tu :D
Mam wielką nadzieję, że zakup dojdzie do skutku, wtedy będę dużo i często pytał, jeszcze częściej grzebał w czeluściach forum żeby wywiedzieć się wszystkiego co można o tym motocyklu :D

Póki co lewa wysoko w górę i do spisania ! :D
Janofx
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 31.05.2017, 10:51
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Janofx »

Cześć. Jestem Janusz , po Varadero 125 udało mi się zakupić Trampka 650 i jest pięknie :) Pozdrawiam serdecznie z Łodygowic :)
TOMEKN
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 02.09.2017, 18:26
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: TOMEKN »

tadzik pisze:Cześć Tomek, gdzie dokładnie na Podkarpaciu? Trzeba by jakoś się zorganizować lokalnie, żeby wspólnie pojeździć :)
Cześć TADZIK..
Dębica podkarpacie.Spotkamy sie u OBCEGO to pogadamy.
Pozdrawiam.
zeflo
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 12.09.2017, 20:18
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: zeflo »

Cześć! Mariusz, z małopolski. Miejmy nadzieje że już niedługo zostanę posiadaczem TA650 :D
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: długi »

Witam wszystkich.Jestem Piotrek z Lubina(dolny śląsk)Od wczoraj jestem posiadaczem Trampka 600 z 91roku.Motocyklami jeżdżę ponad 20 lat,od jaw,poprzez ścigacze różnej maści,aż przyszedł czas na emerytowóz ;) (kręgosłup już nie wydala).Mam 40 lat,żonę Sabinę(zawsze ze mną na motocyklu) i dwa koty :).Pozdrawiam wszystkich.
PiotrTomi
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 18.09.2017, 13:29
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: PiotrTomi »

Witam wszystkich,
jestem Piotrek z Warszawy dopiero zaczynam swoją przygodę z motocyklami i chciałbym zacząć ją właśnie od poczciwego Trampka gdyż wiele pozytywnych opinii o nich słyszałem.

Mam nadzieję że wkrótce dołączę do grona posiadaczy Trampków.
NIKITA
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 493
Rejestracja: 25.10.2015, 22:18
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: NIKITA »

długi pisze:Witam wszystkich.Jestem Piotrek z Lubina(dolny śląsk)Od wczoraj jestem posiadaczem Trampka 600 z 91roku.Motocyklami jeżdżę ponad 20 lat,od jaw,poprzez ścigacze różnej maści,aż przyszedł czas na emerytowóz ;) (kręgosłup już nie wydala).Mam 40 lat,żonę Sabinę(zawsze ze mną na motocyklu) i dwa koty :).Pozdrawiam wszystkich.

20 lat dla niektórych to mało :thumbsdown:
Witamy w gronie emerytów :stop:
Awatar użytkownika
Tomek70
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 101
Rejestracja: 19.09.2017, 15:59
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: WPL :)

Witam

Post autor: Tomek70 »

Witam wszystkich na forum :)
Jestem obecnie posiadaczem - Cebuli (CB500) ale zdecydowałem się na zmianę na Transalpa 700-tkę.
Czekam tylko na dobry egzemplarz w ogłoszeniach aby do wiosny kupić.

Pozdrawiam
Tomek
Płock i okolice ;)
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: długi »

NIKITA pisze:
długi pisze:Witam wszystkich.Jestem Piotrek z Lubina(dolny śląsk)Od wczoraj jestem posiadaczem Trampka 600 z 91roku.Motocyklami jeżdżę ponad 20 lat,od jaw,poprzez ścigacze różnej maści,aż przyszedł czas na emerytowóz ;) (kręgosłup już nie wydala).Mam 40 lat,żonę Sabinę(zawsze ze mną na motocyklu) i dwa koty :).Pozdrawiam wszystkich.

20 lat dla niektórych to mało :thumbsdown:
Witamy w gronie emerytów :stop:
Pisząc emerytowóz,miałem na myśli pozytywny znaczenie.Człowiek mądrzeje z wiekiem i bardzo szybka jazda już nie dla mnie,teraz liczy się komfort i bezpieczeństwo :)
Awatar użytkownika
raflan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 20.09.2017, 23:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: WML

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: raflan »

Witam Wszystkich.
Mam na imię Bartosz ,mieszkam w Mławie ,Transalpa posiadam od marca. Jest to mój pierwszy motocykl po 17 latach przerwy .Mam nadzieję ,że będzie przyjemnie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sadek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.09.2017, 14:09
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Ciechanów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Sadek »

Cześć Wszystkim ;) Nazywam się Adrian, mam 22 lata i pochodzę z Ciechanowa. Transalpa kupiłem w tym roku i był to strzał w 10!! Zapraszam Wszystkich forumowiczów do wspólnych wyjazdów i wycieczek motocyklowych z okolic Ciechanowa lub Warszawy. Pozdrawiam!
lukaszcba1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 24.09.2017, 19:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Leszczawa dolna

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lukaszcba1989 »

Witam wszystkich :) dziś stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Transalpa 600. Stało się to z pomocą forumowicza NIKITA, który bardzo dobrze ogarnia sprzęty. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za pomoc.
PS. Kupię komplet opon :)
NIKITA
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 493
Rejestracja: 25.10.2015, 22:18
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: NIKITA »

lukaszcba1989 pisze:Witam wszystkich :) dziś stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Transalpa 600. Stało się to z pomocą forumowicza NIKITA, który bardzo dobrze ogarnia sprzęty. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za pomoc.
PS. Kupię komplet opon :)
http://allegro.pl/metzeler-90-90-21-end ... 78074.html
http://allegro.pl/opona-enduro-metzeler ... 37706.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość