POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Kamil84
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.02.2020, 12:05
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Kamil84 »

Cześć . Nazywam sie Kamil mieszkam w Opolu i od pażdziernika jestem pośadaczem xl700, pomyślałem że wypadało by się z Wami przywitać bo już od jakiegoś czasu tu zaglądam . Moim poprzedni motocyklem była Yamaha xtr660 ,posiadam jeszcze jawe 350 84r. i wsk125 80r. Jeśli chodzi o xl-ki to kilkanaście lat temu ujeżdzałem xl125. Pozdrawiam i LWG.
Wojtasy
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 16.02.2020, 15:08
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Ełk

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wojtasy »

Cześć. Jestem Wojtek, mieszkam w Ełku. Od półtora roku mam Transalpa, więc dopiero zaczynam motocyklową przygodę.
Lobo
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 17.02.2020, 21:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: TSK

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Lobo »

Witam gorąco, jak zwyczaj nakazuje, szanowne grono forumowiczów. Pochodzę ze świętokrzyskiego. Trampka dopiero co nabyłem więc chętnie skorzystam z wiedzy i doświadczeń bardziej doświadczonych. LWG
Awatar użytkownika
ozyy67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 22.02.2020, 11:05
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ozyy67 »

SIEMA wszystkim!

Mam na imię Łukasz i właśnie rozpocząłem kurs na kat.A Postanowiłem, że moim pierwszym rumakiem będzie Trampek. Na 2oo chce czerpać doświadczenia, przygody i przeżycia w trakcie motocyklowej turystyki.
Mieszkam w Lublinie, dlatego w szczególności pozdrawiam motocyklowych braci z lubelskiego.

LwG!
DarekRajder
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 22.02.2020, 18:14
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: DarekRajder »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Forum Transalp. Mam na imię Darek. Mieszkam w woj. świętokrzyskim. Motocyklami jeżdżę od 5 lat. Jestem współprowadzącym forum o nazwie Kompania-ADV oraz organizatorem jednego ze zlotów tego forum. Wśród kolegów motocyklistów mam wielu użytkowników Trampków. Inspiracją dla mnie były i są też filmy z wypraw do Libuchory oraz innych realizowanych właśnie na Hondach Transalp przez m.in. Henrego oraz innych forumowiczów. Zaczynałem od Rometa ADV 150. Potem przerobiłem Suzuki GN 250 w stylu wojskowego scramblera. Obecnie jeżdżę BMW F 650 z 1993 roku. Cieszę się, że znalazłem się w gronie osób na liście wyjazdowej do Libuchory. Nareszcie poznam Was osobiście i do tego podczas wyprawy.
Awatar użytkownika
Pawel9605
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 16.02.2020, 10:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rybnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Pawel9605 »

Witam :) są tu jacyś Trampkowicze z Rybnika lub okolic ?

Pozdrawiam


Wysłane z garażu
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Piotr76 »

ozyy67 pisze:SIEMA wszystkim!

Mam na imię Łukasz i właśnie rozpocząłem kurs na kat.A Postanowiłem, że moim pierwszym rumakiem będzie Trampek. Na 2oo chce czerpać doświadczenia, przygody i przeżycia w trakcie motocyklowej turystyki.
Mieszkam w Lublinie, dlatego w szczególności pozdrawiam motocyklowych braci z lubelskiego.

LwG!
Witajcie ziomki i inni pozytywnie zakręceni tradycyjnym :dupa:
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
tomek_LLB
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 29.02.2020, 19:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lubartów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: tomek_LLB »

Cześć, witam wszystkich..By zachować obowiązujące tu zasady grzecznie się przedstawię. Na imię mi Tomasz, ja z rocznika 84 a mój TRAMPEK z 99, zakupiony na początku roku wiec dopiero się poznajemy.....dziś akurat dostał świeżutki olej i filierek powietrza :). Plan jest taki by przy moto rodzić jak najwięcej samemu aby mieć więcej frajdy z jazdy.
Jestem z lubelskiego a dokładnie okolice Lubartowa więc chętnie nawiąże ciekawe znajomości, chętnie jakieś wspólne wypady gdzieś dalej.
Pozdrawiam wszystkich
PiotraS
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 272
Rejestracja: 28.11.2015, 17:59
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: PiotraS »

tomek_LLB pisze:Cześć, witam wszystkich..By zachować obowiązujące tu zasady grzecznie się przedstawię. Na imię mi Tomasz, ja z rocznika 84 a mój TRAMPEK z 99, zakupiony na początku roku wiec dopiero się poznajemy.....dziś akurat dostał świeżutki olej i filierek powietrza :). Plan jest taki by przy moto rodzić jak najwięcej samemu aby mieć więcej frajdy z jazdy.
Jestem z lubelskiego a dokładnie okolice Lubartowa więc chętnie nawiąże ciekawe znajomości, chętnie jakieś wspólne wypady gdzieś dalej.
Pozdrawiam wszystkich
siema...to wbijaj na zlot - otwarcie sezonu naszych trampków
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 12&t=26854

my jeździmy znad morza w Bieszczady to i czas na Was na północ :grin:

....a tak ogólnie witam wszystkich nowo przybyłych
kufry aluminiowe, akcesoria - zapraszam na priv - PiotraS
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

O! Widzę że nam lubelskie rośnie w siłę :ok: . I bardzo dobrze, bo coś ostatnio strasznie cicho na lokalnym. Może by tak jakąś wspólną Marzannę utopić i się pozapoznawać przy ognisku gdzieś w krzaczorach nas Wisłą :grin: .

Witamy na forum! :thumbsup:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
tomek_LLB
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 29.02.2020, 19:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lubartów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: tomek_LLB »

Dziki bardzo za miłe powitanie,
wyprawa na Podlasie jak na razie dla mnie raczej marzenie ze względu na odległość ale gdzieś w naszym lubelskim możemy coś pomyśleć. Jestem za :)
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Pan_Mongolka »

Witamy nowych użytkowników forum. :-)
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jankes »

Lukasz /adhd/ pisze:
Dziencioł pisze:Witam. Alkoholikiem jestem od.... , a to nie to forum. Tomasz, ksywa Dziencioł z prawie Rzeszowa. Forum odwiedzam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz nadszedł ten czas na rejestracje. Trampka kupiłem 3 godziny temu. Miałem z 6 lat przerwy z moto, ale choroba powróciła i wybór padł właśnie na tą maszynę a szukałem w sumie to afriki. Witam wszystich i pozdrawiam.
Obrazek
Jak najbardziej "To" Forum! ;-)

Pozdrawiam Cię "ze Stolycy" ;-)

Łukasz
:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jankes »

tomek_LLB pisze:Dziki bardzo za miłe powitanie,
wyprawa na Podlasie jak na razie dla mnie raczej marzenie ze względu na odległość ale gdzieś w naszym lubelskim możemy coś pomyśleć. Jestem za :)
Tez kiedyś tak myślałem że zrobić kilkaset kilometrów to wyzwanie , ale tak naprawdę wsiadasz i łykasz kilometry W mgnieniu oka . Pojedziesz na pierwszy zlot i będziesz już jeździł cały czas . Ja pojechałem w tamtym roku do Ełku i nie żałuje tego , poznałem bardzo fajnych i życzliwych ludzi . Najlepsze jest to , że jak wróciliśmy do domu to moja żona powiedziała od razu : Tomek za rok nie ma opcji żeby nie pojechać na zlot transalpa . I tak jest również w tym roku . Wszystko opłacone w pracy urlop ugadamy , wiec pozostaje tylko czekać do kwietnia i jechać na Suwalszczyzne .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
barat5511
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2020, 21:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Końskie

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: barat5511 »

Cześć, jestem Maciek ze świętokrzyskiego i zaczynam swoją przygodę z motocyklami. Pierwszy wybór padł na Transalpa :D
Awatar użytkownika
Pawel9605
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 16.02.2020, 10:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rybnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Pawel9605 »

Barat witam :) pokażesz co kupiłeś?


Wysłane z garażu
barat5511
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2020, 21:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Końskie

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: barat5511 »

Obrazek

Moje pierwsze moto, a fota robiona przeze mnie, ale nie u mnie - dlatego jest z rozmyciem :P
Awatar użytkownika
Pawel9605
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 16.02.2020, 10:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rybnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Pawel9605 »

Wygląda super :)


Wysłane z garażu
Art31
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 14.03.2020, 20:58
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Art31 »

Witam wszystkich. Na imię mam Artur i chciałbym zacząć przygodę z transalpem 650.
Orki
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 01.01.2020, 13:59
Mój motocykl: Africa Twin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Orki »

Cześć, jestem Robert i jeżdże na AT Rd07a teraz drugi sezon. Zarejestrowałem się tutaj bo po wpisach ludzi na FB widzę, że troche jest trampkowiczów z moich okolic czyli Bielska-Białej :) Do zobaczenia na trasie!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość