POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
lenser1
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 23.09.2020, 06:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lenser1 »

Hej , trampek to mój pierwszy prawdziwy motor, wcześniej były wsk, jawa i inne wynalazki.
Ciesze się że tu trafiłem.
Awatar użytkownika
MarcinZ
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 01.11.2020, 17:48
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MarcinZ »

Witam, jestem Marcin,
od roku jestem właścicielem XL650V '2003. Forum odwiedzałem jako gość, ale w końcu wypada się zarejestrować po pierwszym sezonie ;).
W moim trampku jak dotychczas wymieniłem olej przed sezonem, ogarnąłem łańcuch, podwyższyłem kierę i dodałem stop w kufrze.
W zeszłym tygodniu trafił mnie problem z niedziałającym prędkościomierzem , wiec to temat na najbliższy tydzień.
Jeżeli jest ktoś na forum, kto swoim fachowym okiem i uchem mógłby spojrzeć na moje moto i ewentualnie doradzić czy nie trzebaby czegoś grubszego przy nim robić przed następnym sezonem to chętnie bym podjechał - oczywiście jakoś zrekompensuję poświęcony czas .
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Sylwek »

Hinek pisze:Po wielu, wielu latach na moto i wielu różnych motocyklach, zamiast zamiast jakiejś armatury albo Gold Winga sprawiłem sobie na koniec 20 letniego Transalpa :)
Teraz będę się z nim zaprzyjaźniał. Pozdrawiam!
Elegancko. Transalp sam się narzuca z przyjaźnią, zabiegów specjalnych czynić nie musisz :thumbsup: .

Zielak pisze:Hej,

po tegorocznej dwumiesięcznej wycieczce na dystans 9500 km do m.in. Albanii (wraz z wizytą na off w Theth) i Rumunii (z morzem Czarnym) na Suzuki GS500F uznałem, że jednak potrzebuję czegoś bardziej turystycznego i nabyłem Transalpa 600.
Strach pomyśleć, dokąd teraz się udasz i na jak długo :grin: :tongue: .

lenser1 pisze:Hej , trampek to mój pierwszy prawdziwy motor, wcześniej były wsk, jawa i inne wynalazki.
Ciesze się że tu trafiłem.
Nie powtarzaj tego głośno, bo się SHL-ka obrazi :lol: .


MarcinieZ; popytaj na lokalnych.


Witojcie :thumbsup: .
goryl1980
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 07.11.2020, 16:41
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: goryl1980 »

Witam. Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników. LWG
Snailpi
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 08.11.2020, 17:01
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Snailpi »

Cześć, od tygodnia śmigam nowym nabytkiem. Mam nadzieję, że na dniach dowiem się, od którego z członków TCP zakupiłem maszynę (kufry mają już zainstalowane wlepki, więc kontynuuję tradycję :) )
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2518
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Artek »

Tradycja 1.
Pokazanie wałka na forum.
Tradycja 2.
Pokazanie dupy na zlocie.


No i jak będzie :lol:


Witajcie nowi. :zabawa:
Dominator.
Awatar użytkownika
D41m0n
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 09.11.2020, 11:21
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: D41m0n »

Witam wszystkich.
Śledzę to forum od początku zakupu moto tj od 4 lat.
Dopiero jakoś teraz się zebrałem żeby prawilnie się przywitać.

Trampek to mój pierwszy motocykl (nie licząc motorynki za gówniaka) i zanosi się na to że sporo jeszczę nim zwiedzę, zanim zmienię na coś innego.

Dlatego miło mi przywitać się ze stałą ekipą.

Elo.
miras23
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 19.06.2020, 21:26
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: miras23 »

Siemka.
Oczko2000
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 02.09.2019, 19:49
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Gliwice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Oczko2000 »

Witam wszystkich na forum , pozdrawiam, jestem posiadaczem transalpa od roku , niestety więcej czytam niż jeżdżę (dwójka dzieciaków ), ale mam nadzieje że się to zmieni .
Kiedyś był ogar sport (taki ogar z polskim silnikiem ale 3 biegi), potem simson , mz 150 i gleba .
Dwa lata temu kupiłem shadowa 125 bo mi wystarczy , następnie w wieku 44 lat zrobiłem prawo jazdy :) i jest transalp - do zobaczenia na trasie i LWG
4bk
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 11.11.2020, 15:03
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: 4bk »

Cześć Wszystkim!
Ja jestem z Trójmiasta. W tym trudnym logistycznie roku udało mi się zrobić katA , oraz nabyć drogą wyżebrania kredytu , mój pierwszy motocykl -HONDA XL 700V 2008! Jest to pierwszy dorosły i przemyślany związek w moim życiu... haha
Trochę małżeństwo z rozsądku, bo przyznam, że lampa mi się nie podoba,ale uczę się ją kochać jak teściową...
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki... przyczepności!
Bartek
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Qter »

Witajcie!

:thumbsup: :witch: :zabawa: :impreza:

oraz tradycyjnie: :dupa: :dupa: :dupa:

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Lesio 83
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 18.11.2020, 09:33
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Gdynia

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Lesio 83 »

Witam wszystkich serdecznie, pochodzę z Gdyni i jestem na forum" najnowszy
bogdan85
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 51
Rejestracja: 06.09.2020, 09:50
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: bogdan85 »

Witam wszystkich ,od sierpnia jestem posiadaczem Transalpa 650 ,czytam sporo wasze forum .Najwyższy czas się przywitać .
Awatar użytkownika
migcool
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 27.09.2020, 09:38
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: migcool »

Witajcie Panowie, pragnę się z Wami przywitać i troszkę opisać :) Jestem posiadaczem motocykla Suzuki V-Strom DL1000 z roku 2007 i to właśnie ten motocykl zapoczątkował we mnie i w mojej żonie pomysł na rozwiązania, które wspomagać mają kontakt stopki bocznej na miękkim podłożu, sami doświadczając jak bywa to kłopotliwe kiedy stopka się nam zapadała i pojawiał się problem znikąd :) Powstał pomysł na rozwój czegoś swojego i tak to już trwa od ponad roku, korzystając z umiejętności projektowania we współpracy z użytkownikami różnych turystycznych motocykli udało nam się zbudować już mały katalog :) Na tej liście również pojawiła się cała seria Transalp do której przedstawiłem na Facebooku nasze poszerzenie, zostało bardzo dobrze ocenione, a każdy kto skorzystał z naszego wykonania jest bardzo zadowolony. Rejestruje się na tym forum, aby obserwować zapotrzebowanie rynku pod różnymi kątami, każde forum to potężna skarbnica wiedzy i wskazówek, tutaj też zapewne tak będzie, także witajcie wszyscy! :)
PiotraS
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 273
Rejestracja: 28.11.2015, 17:59
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: PiotraS »

Witam nowo przybyłych :cool:
kufry aluminiowe, akcesoria - zapraszam na priv - PiotraS
Tramptriper
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 29.11.2020, 17:49
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Tramptriper »

Witam, posiadam Transalpa 600 z 93r, super sprzęt dla mnie, wcześniej Varadero 125 ;)
rekja
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.11.2020, 12:00
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: rekja »

Cześć,
mam na imię Jarek, mieszkam w Poznaniu, lubię aktywnie spędzać wolny czas (narciarstwo zjazdowe, spływy kajakowe, turystyka górska oraz wyprawy off-road). Do tej pory turystykę off-roadową uprawiał samochodem LR Discovery, a motocyklami jeździłem w koło komina (dawno temu WSK 125, później 10 lat przerwy, kolejna była Honda Rebel 125, teraz Honda Shadow VT500). Po ostatniej wizycie u Księcia Drakuli postanowiłem wrócić tam jednośladem. Po wielogodzinnym wertowaniu internetu (całego internetu niestety nie udało mi się przeczytać :D) doszedłem do wniosku, że czas na trampka, pierwsza przymiarka potwierdziła moje oczekiwania. Jestem teraz na etapie poszukiwania tego jednego, mojego egzemplarza. Celują w 650/700, zadbanego, najlepiej przygotowanego pod wyprawy. Poszukuję również osób, najlepiej z okolicy, zainteresowanych dalszymi i bliższymi wyprawami motocyklowymi, które byłyby doborowym towarzystwem podczas podróży. Od 2008 r. jestem również operatorem urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej.
Serdecznie pozdrawiam całą forumową brać
Jarek
Daro35
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2020, 23:14
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Daro35 »

Witam jeszcze raz,jestem Darek i jestem posiadaczem trampka od soboty,prezent na Mikołaja od moich dziewczyn,pozdrowki.
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: andy237 »

Witajcie w tym wspaniałym gronie :ok:
Andrzej81
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 20.12.2020, 15:46
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Andrzej81 »

Witam wszystkich ,jestem z okolic Legionowa. Od roku jestem posiadaczem Transalpa 700 ,forum czytam od dłuższego czasu. Najwyższy czas się przywitać .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość