POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
Zimny75
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.01.2015, 13:02
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Zimny75 »

Witam,

jestem Tomek, mieszkam w Poznaniu. Jestem użytkownikiem forum Africa Twin, latałem przez jeden sezon Afrą lecz mimo dalekosiężnych planów nigdzie poza Wielkopolskę nie wyruszyłem. Afrykę sprzedałem do miasta kupiłem skutery, najpierw jednego mniejszego Honda Helix ale mało i słabo mi się wydawało więc dokoptowałem Burgmana. Czas jednak wrócić do marzeń i powoli szykuję miejsce dla jakiegoś obieżyświata, może to będzie Transalp, zobaczymy ;)

Pozdrawiam

Zimny75
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wolo »

Zimny75 pisze:Witam,

jestem Tomek, mieszkam w Poznaniu. Jestem użytkownikiem forum Africa Twin, latałem przez jeden sezon Afrą lecz mimo dalekosiężnych planów nigdzie poza Wielkopolskę nie wyruszyłem. Afrykę sprzedałem do miasta kupiłem skutery, najpierw jednego mniejszego Honda Helix ale mało i słabo mi się wydawało więc dokoptowałem Burgmana. Czas jednak wrócić do marzeń i powoli szykuję miejsce dla jakiegoś obieżyświata, może to będzie Transalp, zobaczymy ;)

Pozdrawiam

Zimny75
Cześć kolego, rozgość się, zapraszamy też do lokalnego fyrtla: viewforum.php?f=84

Pozdrawiam,

Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
donPedro
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.01.2015, 22:25
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Suwałki

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: donPedro »

Cześć wszystkim. Na imię mi donPedro, po noszymu Piotr. Wprawdzie nie mam jeszcze Transalpa, ale mam nadzieję to zmienić - kwestia płynności finansowej, raczej pod koniec nadchodzącego sezonu, niż początku. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z okolic Suwałk... okazja w przyszłości, do wysuszenia paru browców.
Funio
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2015, 07:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Czarnowice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Funio »

Witam. Mam na imię Rafał i pochodzę z lubuskiego. Jestem posiadaczem 600-tki i zaczynam przygodę z motocyklami.
Arias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2015, 11:05
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Arias »

Witam!
Mam na imię Arek, jestem z Bydgoszczy i planuję zmienić mój pierwszy motocykl czyli Yamahę XJ 600 na coś innego. Być może na Trampka :)

pozdrawiam
hapan
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 16.01.2015, 21:45
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: hapan »

Witam, troche sie pospieszylem z postami przed powitaniem :) Mam na imie Wojtek 29 lat. Mieszkam we Wroclawiu i oosiadam Trampka od roku. Pozdrawiam wszystkich!!!
Awatar użytkownika
MARCINm10
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 474
Rejestracja: 11.09.2012, 20:49
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wielowieś

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: MARCINm10 »

Witamy :grin:
Awatar użytkownika
Hoffi
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 03.10.2014, 12:15
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Hoffi »

Zimny75 pisze:Witam,

jestem Tomek, mieszkam w Poznaniu. Jestem użytkownikiem forum Africa Twin, latałem przez jeden sezon Afrą lecz mimo dalekosiężnych planów nigdzie poza Wielkopolskę nie wyruszyłem. Afrykę sprzedałem do miasta kupiłem skutery, najpierw jednego mniejszego Honda Helix ale mało i słabo mi się wydawało więc dokoptowałem Burgmana. Czas jednak wrócić do marzeń i powoli szykuję miejsce dla jakiegoś obieżyświata, może to będzie Transalp, zobaczymy ;)

Pozdrawiam

Zimny75

Cześć Zimny,

kojarzę Cię z forum Burgmanii, na której jestem od 2004, a w zeszłym roku sprzedałem Burgmana i przesiadłem się na pięknego Transalpa!
Widywałem Ciebie (Twojego Helixa znaczy się) na Hetmańskiej przy HCP.

Mam nadzieję, ze będzie okazja się spotkać!
Awatar użytkownika
hary1313
romeciarz
romeciarz
Posty: 32
Rejestracja: 21.01.2015, 21:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: hary1313 »

Witam. Mam na imię Paweł, jestem z Bielska-Białej. Moje doświadczenie motocyklowe jest dość spore. Prawko A zrobiłem w 1995r. O wcześniejszych doświadczeniach wolę nie mówić hehe. Na legalu były kolejno: Jawa 350TS (2 szt.), Suzuki GS500, Yamaha FZS600 Fazer, Honda VFR800 V-tec, Honda XLV 600 Transalp obecnie - ze względu na to, że znudziło mi się już jeżdżenie po asfalcie. W zasadzie w zasięgu swoich możliwości finansowych byłem w Europie wszędzie, gdzie się dało - wobec tego postanowiłem zjechać na szutry. Wybór padł na Trampka bo tani i niezawodny. Dwa sezony po Beskidach utwierdziły mnie, że cross to to nie jest - waga robi swoje. Niezliczona ilość gleb podczas nauki off-a zbeszcześciła plastiki w moim Trampku niemiłosiernie. Mam zamiar błocić się w tym sezonie na jakiejś 250, a Trampka wykorzystać do jakiejś dalszej eskapady latem.
bugow
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 21.01.2015, 19:07
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Tyrol / Austria

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: bugow »

Witam wszystkich,

jestem Martin (49) nowy w tym forum, i chcialbym sie przedstawic, mieszkam w Tyrolu-Austria. Transalp 700 to zupelny przypadek kupilem go niedawno okazyjnie po lekkim wypadku. Aktualnie szykuje go do wiosny.
Mam nadzieje ,ze wszystko sie uda i niedlugo posmigam po gorskich drogach i nie tylko. Teren wysoce atrakcyjny na wyprawy jesli moge w czyms pomoc to po prostu pisac, chetnie doradze w planach lub pomoge na miejscu mieszkam kilkanascie kilometrow od Innsbrucka.

Pozdrawiam
Martin.
harins
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 259
Rejestracja: 25.11.2014, 21:29
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: harins »

Witaj Martin :smile: Dzięki za propozycję, w zamian możesz liczyć na pomoc jak będziesz w Polsce.I tradycyjnie - jak wszystkich nowych - :dupa:
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jacenty »

Witajcie i czujcie się jak u siebie :smile:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
karol650
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 24.01.2015, 11:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Jasło

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: karol650 »

Jako nowy na forum, witam wszystkich kolegów!

Mam na imię Karol, mój motocykl to transalp 650.

Pozdrawiam
mateuszt281
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 24.01.2015, 21:39
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mateuszt281 »

Dzień Dobry wszystkim pasjonatom Hondy Transalp. Pozdrowienia dla Podkarpacia i całego Motocyklowego Świata
Mateusz
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1198
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Odp: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: zaczekaj »

Funio pisze:Witam. Mam na imię Rafał i pochodzę z lubuskiego. Jestem posiadaczem 600-tki i zaczynam przygodę z motocyklami.
Heja!
W Lubuskim jest fajna ekipa do latania. Zajrzyj na lokalny :-)

Wyklikano z Tapatalk
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
mucha
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2015, 23:14
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mucha »

Witam! Tu mucha z Piotrkowa Tryb. 33 na karku. Z tzw. "Japoni" objechałem 2 vfr-y i miałem przygodę z trampkiem jakiś czas temu, który był super, jednak na tamtą chwilę nie spełnił moich oczekiwań. Teraz nastąpił powrót za tydzień odbieram 93 z Austrii solidnie przepłacając:) za 23 letni motocykl, ale jakoś zawsze mi się bardziej podobały te stare trampy. Mam nadzieję że jego stan techniczny zrekompensuje mi kwotę za jaką go kupuję. Pozdrawiam serdecznie, jak narazie bardziej niż w trampku będę pomocny w starych polskich motocyklach, bo tym trochę się zajmuję, pozdrawiam.
vinil
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 25.01.2015, 13:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siecieborowice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: vinil »

Witam Wszystkich serdecznie.
Nazywam się Mateusz, mam 27 lat ( jeszcze) i mieszkam w małej wiosce pod Oławą. woj. dolnośląskie.
Jestem świeżo upieczonym motocyklistą:)
Prawko zdałem na jesień ubiegłego roku i zabieram się właśnie za kupno mojego pierwszego motoru:) Choruję na Honde Transalp 650.
Myśle ze za góra miesiąc będzie już stała u mnie w garażu:)

Jakby miał ktoś złote rady i myśli odnośnie modelu który chce kupić to proszę mnie oświecać:)

moim marzeniem jest wyprawa do Mongolii motocyklem:)
harins
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 259
Rejestracja: 25.11.2014, 21:29
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: harins »

Witajcie Nowi :smile: Vinil, zerknij na forumową giełdę, może coś dla siebie upatrzysz.
vinil
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 25.01.2015, 13:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siecieborowice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: vinil »

przeglądnąłem już właśnie:)
to było pierwsze co mnie zainteresowało hehe:)
są dwie fajne waśnie:)
ale mam juz na oku jedną na olx.
za 2 tyg jadę obejrzeć jak śnieg nie spanie:)
doktorbart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 24.01.2015, 15:47
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: doktorbart »

Witam
Świeżak ze mnie jest na tym zacnym forum :-) I motocyklista ze mnie jeszcze jak z koziej dupy trąbka, ale z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc lepszy będę :-)).
Mojego Transalpa z Włoch przywitałem na moją 40stkę czyli 2 lata temu i od tego czasu oprócz innych zamiłowań jest obiektem mojego szczególnego zainteresowania. Dotychczasowe dokonania to dojazdy do pracy, kilka krótkich lecz ekscytujących wycieczek po okolicy oraz mała wywrotka na starym rynku w Poznaniu ;-).
Plany są jednak dużo bardziej ambitne :-). (oczywiście jesli żona i córki mi pozwolą;-))
Witam zatem wszystkich serdecznie i z góry proszę o wybaczenie za zadawanie pytań prostych, ba czasem banalnych. Dla mnie to jednak zupełna nowość i uczę się i uczę...
Pozdrawiam.
Bartek Niedziółka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość