Dowcipy

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Parę fotek

Post autor: Thorin »

dandan pisze:Spasujcie trochę .... chłopcy
Luzik Dandan! Ja osobiście bardzo lubię z Mario dyskutować, mało tego, uważam nieskromnie, że te dyskusje mają całkiem niezły poziom. żałuję tylko, że nie możemy toczyć tej dyskusji online, najlepiej przy beczce piwa :impreza:
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Oj długie by to były Polaków rozmowy :wink: No dobra, przyznam rację, że nie jest to zachowanie do końca normalne. Absolutnie niepotrzebne z punktu widzenia podstawowych celów organizów żywych tj. przedłużenia gatunku. Chodzi mi tylko o tolerancję i szacunek który należy się każdemu, bo w Naszym Katolandzie z tym niezbyt dobrze jest..I znów mnie Thorin zbeszta za ten Katoland :tongue: Gdyby George'a Michael'a podniecały laski to by je dymał.... :whip:
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
jedras
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 648
Rejestracja: 14.07.2008, 21:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Maastricht, Netherlands
Kontakt:

Re: Parę fotek

Post autor: jedras »

Bez kłutni ;)
Geje to ludzi którzy czerpią inspiracje z kultury antycznej :D
http://isocrat.org/images/history/gayhistgk.jpg
Awatar użytkownika
Wacek
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 287
Rejestracja: 15.03.2009, 12:27
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: za miedzą Warszawa

Re: Parę fotek

Post autor: Wacek »

Na rys. b chyba jest ten wielki niebezpieczny Murzyn, o którym wspominał Kamikazemario ;)
był: XL 600V '96
jest: RD04 '92
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

:wink: Nie wiem czy wiecie jak bardzo homo i biseksualizm był popularny w starożytnym rzymie, nie jeden cesarz lubił się tak zabawić :tongue:
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Parę fotek

Post autor: torak »

Co nie znaczy że to było normalne.
W wielu starożytnych narodach b. popularna była prostytucja świątynna. Ot taki sposób na oddawanie czci Bogu. Ludzie się :sex: w każdym kącie świątyni i w różnych konfiguracjach, a sławnym i bogatym odbijała korba z nudów. :wacko:
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Parę fotek

Post autor: Wolo »

kamikazemario pisze::wink: Nie wiem czy wiecie jak bardzo homo i biseksualizm był popularny w starożytnym rzymie, nie jeden cesarz lubił się tak zabawić :tongue:
Może dlatego dziwki nazywa się córami Rzymu...

BTW w Polsce ponoć jest 97% zdeklarowanych katolików... jeśli tak, to 97% społeczeństwa nie powinno uważać homoseksualizmu za coś normalnego, jako, że w Piśmie Świętym jest wyraźnie określone, że to zboczenie.

Moje osobiste zdanie jest podobne do Thorinowego, nikt mi nie wmówi, że to normalne, tym niemniej daleki jestem od wytykania ich palcami, łojenia glanami itp. Niech każdy robi co chce, nie narzucając się innym, a nie ostentacyjnie i nachalnie promuje swoje przekonania zmuszając innych do akceptacji owych.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Paaanie 97%? Troszke przesadziłeś :wink:

Oficjalne dane to: Katolicy 90.7%, Ortodoks 1.4%, inne 7.9%
Z tym, że dalej wg oficjalnych danych 50% Katolików jest niepraktykujących, więc uznawanie ich za wierzących jest troche naciągnięte, poprostu są ochrzczeni. W piśmie świętym jest wiele ciekawych zboczeń np na temat zoofilii http://www.cytatybiblijne.pl/tag/orgazm/
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Parę fotek

Post autor: torak »

Wolo pisze:Może dlatego dziwki nazywa się córami Rzymu
Chciałeś napisać "córy Koryntu", bo to Korynt słynął z wielkiej rozpusty.

Zoofilia nie jest grzechem, o ile nie kochamy się ze zwierzęciem aż do orgazmu. cytat z linku:http://www.cytatybiblijne.pl/tag/orgazm/
Taaa, a sex nie jest sexem dopóki kobieta nie zajdzie w ciążę. :omg: Ludzie co wy czytacie :ohmy:
I jeszcze coś: To nie treść Biblii tylko czyjś komentarz.

Potem wszyscy się dziwią skąd tyle odchyłów. To właśnie słowne przyzwalanie przywódców kościołów (bo zakładam że tam trzeba szukać autora tego tekstu) powoduje coraz większy rozpad moralności w śród społeczeństwa.
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Torak, no właśnie- jak Ty czytasz? Przytaczasz komentarz, wstaw cytat. Ta strona wygląda tylko na poważną, ta witryna ma za zadanie krytykować pismo święte i pokazywać jakie tam głupoty, idiotyzmy są napisane. Żeby ktoś nie marudził, że cytaty są wyrwane z kontekstu, koło każdego cytatu jest odnośnik do pełnego tekstu.
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Parę fotek

Post autor: Wolo »

Racja torak, pomieszało mi się. :thumbsup:
kamikazemario pisze:Paaanie 97%? Troszke przesadziłeś :wink:

Oficjalne dane to: Katolicy 90.7%, Ortodoks 1.4%, inne 7.9%
Faktycznie troszkę, bo 6%, o ile Twoje dane są wiarygodne.

Podpierasz się jakimiś cytatami- zakładam, że jesteś chrześcijaninem- czy zatem naprawdę wg Ciebie Bóg popiera zoofilię, homoseksualizm?

kamikazemario pisze: ta witryna ma za zadanie krytykować pismo święte i pokazywać jakie tam głupoty, idiotyzmy są napisane.
Myślę, że tym zdaniem obraziłeś nie tylko mnie, ale wielu forumowiczów. Zastanów się kolego przepełniony empatią i tolerancją, zanim napiszesz kolejną mądrość w tym stylu...
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Pragnę zauważyć, że 6% to jest ok 2 280 000 osób.
Źle zakładasz, że jestem chrześcijaninem. Obraziłem? No cóż można się czuć obrażonym, tylko nie wiem o co. Napisałem "idiotyzmy" na przykładzie tych cytatów. Przeczytałeś choć kilka? Który wg Ciebie mówi nam coś w miare mądrego, akceptowalnego?
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
Soltys
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 210
Rejestracja: 04.08.2008, 15:53
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Parę fotek

Post autor: Soltys »

He ...he ....fajny wątek. Podoba mi się ... :mrgreen: Dyskutujcie dalej .....
torak pisze: W wielu starożytnych narodach b. popularna była prostytucja świątynna. Ot taki sposób na oddawanie czci Bogu. Ludzie się :sex: w każdym kącie świątyni i w różnych konfiguracjach
....też mi się podoba.... :grin: Powinno się wprowadzić to w Polsce... :grin:

@kamikadzemario .....z dyskusji tej wynika, że możesz być ateistą bylebyś się do tego nie przyznawał .... :lol:
Oczywiście krytyka literacka też nie jest wskazana ... :haha:
Pozdrawiam
Sołtys
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Parę fotek

Post autor: Bolek »

Fajnie było być sławnym i bogatym w Koryncie :zabawa: :sex: :impreza:
I po raz kolejny daliśmy się wciągnąć w dyskusje rozpoczętą przez Mario :lol:
Ja od jakiegoś czasu myślę,że On jest jakiś inny :grin:
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Dyskutujmy jak najwięcej, może się czegoś nauczymy. Bolek co masz na myśli? :boks:
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Parę fotek

Post autor: Bolek »

Moje ostatnie zdanie oczywiście było w żartobliwym tonie o czym świadczy emotion.
A tak naprawdę myślę,że powinieneś się zastanowić nad słowem tolerancja,bo jeśli dla Ciebie ktoś kto uważa homoseksualizm za nienormalny jest nietolerancyjny (a wszyscy nawet Ty zgodziłeś się,że jest to nienormalne),to jak nazwiesz swoje wypowiedzi na temat katolicyzmu i ludzi wierzących :egh:
Myślę,że jesteś nietolerancyjny a jak Ci już kiedyś mówiłem ateizm nie robi Cię bardziej cool :smile:
A poza tym JEST TO FORUM MOTOCYKLOWE :tongue:
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Parę fotek

Post autor: Thorin »

kamikazemario pisze:W piśmie świętym jest wiele ciekawych zboczeń np na temat zoofilii http://www.cytatybiblijne.pl/tag/orgazm/
Mario! Trzymaj poziom! Przecież każda logicznie myśląca istota rozumie o co chodzi w tym fragmencie. Traktowanie tego cytatu, jako instruktażu jak dymać jakieś biedne zwierzątko, żeby nie "zaliczyć" grzechu jest totalnym nieporozumieniem i świadczy tylko o intencjach (a może niespełnionych marzeniach?) autora komentarza.

Nie wspomnę już o tym, że przytaczane przez ciebie cytaty były formułowane w sposób zrozumiały dla ludzi ówczesnych (czytaj prymitywnych) i zanim zostały przetłumaczone na j, polski przeszły przez aramejski, hebrajski itd. Liczy się sens całości...
Ostatnio zmieniony 16.07.2009, 21:31 przez Thorin, łącznie zmieniany 1 raz.
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Parę fotek

Post autor: Thorin »

Soltys pisze:@kamikadzemario .....z dyskusji tej wynika, że możesz być ateistą bylebyś się do tego nie przyznawał .... :lol:
Moim zdaniem z dyskusji wynika, że możesz być ateistą tylko nie przekonuj mnie, że jest to jedynie słuszna postawa i nie zabraniaj mi mieć własnego zdania o tym.
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Parę fotek

Post autor: ryben »

Thorin pisze:
kamikazemario pisze:Co do tego ostatniego zdjęcia.. Nie rozumiem dlaczego wiele osób w tym kraju jest tak bezczelnymi homofobami? To jest jak rasizm prawie. Każdy ma prawo robić co chce(czyli także dymać się z kim chce) i nic nikomu do tego.
Jestem bezczelnym homofobem! :szab: Każdy ma prawo robić co chce, ale tak samo ja mam prawo oceniać to, wg swojego zdrowego rozsądku. A dymanie faceta uważam za objaw choroby. Tylko czym to leczyć? Uniwersalna lewatywa chyba nie wchodzi w grę :lol: :rolf:
dopóki człek nie krzywdzi innych dopóty jest to jego sprawą co robi !!! ksenonofobie i wszelkie inne fobie mają obraz psychotyczny ...
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Parę fotek

Post autor: kamikazemario »

Thorin pisze: Nie wspomnę już o tym, że przytaczane przez ciebie cytaty były formułowane w sposób zrozumiały dla ludzi ówczesnych (czytaj prymitywnych) i zanim zostały przetłumaczone na j, polski przeszły przez aramejski, hebrajski itd. Liczy się sens całości...
Tak to prawda i dlatego Biblia obecnie nie ma praktycznie nic wspólnego z pierwowzorem. Doskonale wiem, że liczy się sens całości, dlatego zaznaczyłem w swoim poście, że obok każdego cytatu jest odnośnik do pełnego tekstu.

Tolerancyjny jestem bardzo, to że krytykuje książke zwaną Pismem Świętym nie znaczy, że nie mam szacunku do ludzi dla których jest czymś więcej niż zbiorem legend i baśnii.
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości