Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
kewis
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 364
Rejestracja: 09.10.2010, 23:26
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Topolin

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: kewis »

Drobna aktualizacja.
Rękawice od piątku są już u chłopaków :ok:
Poniżej zdjęcie z usuniętymi znakami szczególnymi (tak prosili). Mam do wglądu zdjęcie w "oryginale".
Obrazek z Dysku Google
Nadal kompletujemy sprzęty. Tym razem jakieś okulary, lornetki, kominiarki. Coraz trudniej z transportem ale dajemy radę.
Dziękuję za każdy grosz, za pomoc w zakupach, za podpowiedzi, za dobre słowo.
Po stokroć dziękuję :thanks: :thanks: :thanks:
Każdą podróż pokonuje się głową a nie mięśniami
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: wilq.bb »

Posty Falco poleciały tam, gdzie ich miejsce...
A biuro podróży Moderator & Ska. wysyłało Falco na miesiąc wakacji od forum.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: zimny »

wilq.bb pisze: 04.08.2022, 09:05 Posty Falco poleciały tam, gdzie ich miejsce...
A biuro podróży Moderator & Ska. wysyłało Falco na miesiąc wakacji od forum.
Nie jestem jakoś wybitnie w temacie - a dlaczego?
Falco znam od dawna i chłop, choć czasem ciętym emocjonalnym językiem się wypowiada, to wspiera mocno działania charytatywne i pomocowe dla UA, i nie tylko.

Falco zresztą jest założycielem i twórca wątku, zatem wyjaśnienie bana i kasacji postów jest zasadne moim zdaniem.

Pozdrawiam
Zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: tomekpe »

Ja tylko wspomnę, że moderator ponosi pewną odpowiedzialność ekhm "moralną" za swoje czyny, szczególnie wysyłając jednego z najstarszych użytkowników na miesięcznego bana.

Nie wiem co zaszło, nie miałem okazji przeczytać postów Falco, być może narozrabiał.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: zimny »

Tomku, też właśnie dlatego pytam. Falco nie tylko był tu prawie od początku ale parę lat, no może już z dekadę nawet temu bardzo aktywnie współtworzył to forum, wiele wnosił - był i jest duchem prawdziwym trampkarzem.

A miesięcznego bana na forum AT to najgorsi zadymiarze nie dostają.. Jego postów także nie miałem okazji przeczytać.
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: tomekpe »

zimny pisze: 08.08.2022, 09:36 Tomku, też właśnie dlatego pytam. Falco nie tylko był tu prawie od początku ale parę lat, no może już z dekadę nawet temu bardzo aktywnie współtworzył to forum, wiele wnosił - był i jest duchem prawdziwym trampkarzem.

A miesięcznego bana na forum AT to najgorsi zadymiarze nie dostają.. Jego postów także nie miałem okazji przeczytać.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Falco pewnie na to forum nie wróci, a nie da się ukryć, że ruch tu zamiera u nas na forum. Samozagłada, szkoda.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: wilq.bb »

W skrócie - ja rozumiem niechęć do narodu rosyjskiego, i ich przywódcy, ale są pewne granice - polityki nie uskuteczniamy na forum - szczególnie w temacie, który miał służyć propagacji pozytywnych działań.
Do FAT to proszę nie porównywać - bo tam możesz lecieć po bandzie i raczej marne szanse, że ktoś zareaguje. NIe wiem czy macie świadomość, że np. Elwood też tu był....przez tydzień, potem się kanpnął, że nie może kasować postów, zaczał sie burzyć i tyle zostało z jego obecności ( a nie tak jak na FAT, gdzie co jakiś czas mamy "reinkarnacje", o którym administracja "nic nie wie").

Z tym miesiacem - jestem skłonny dać się przekonać do 2 tygodni, jak będziecie nalegać.

PS. Jakby Falco miał wątlipowści (mimo, krótkiego acz treściwego wyjaśnienia) to ma do mnie kontakt poza forum, z którego nie raz korzystał - póki co nie odezawł sie....
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: tomekpe »

Obawiam się, że tu nikt nie będzie "błagał" admina o zmiłowanie.

...Cóż, no to teraz przynajmniej mamy porządek.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: zimny »

wilq.bb pisze: 08.08.2022, 12:48 Z tym miesiacem - jestem skłonny dać się przekonać do 2 tygodni, jak będziecie nalegać.
Przyjmuje to za (chyba niezbyt udany) żart. Szanuje administrację i moderacje bo wiem że to mało przyjemna rola, niemniej ta robota to nie = władza...

No nic, może Falco przegiął - postów nie widziałem, ale czytając o wysłaniu postów Falco gdzie ich miejsce i samego autora na "wakacje" mam nieodparte wrażenie że nie była to czysto administracyjna robota za złamanie regulaminu a jakieś osobiste kwestie. Nie mi dalej wnikać.

Prosić o skrocenie bana nikt nie będzie. Falco raczej tu nie wróci i tyle.

Pozdrawiam
Zimny

PS. Proponuję tak ogólnie zanim ban to jakieś może ostrzeżenia?
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 833
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: magneto »

Pozwolę sobie zacytować pierwszy wpis Autora wątku:
falco pisze: 26.02.2022, 11:48 UWAGA!!!
Informacja dla twardogłowych - to nie jest wątek polityczny tylko humanitarny!!!


Jeśli masz inne zdanie (zostawiam bez komentarza...) miej sobie ale stanowcza prośba - omijaj ten wątek z daleka! Zachowaj ciszę nad trumnami..
(...)
Chyba Modzi coś trochę się "zaModzili"... WIem, to trudna funkcja, staram się rozumieć... Ale Falco, nawet jak trochę Go poniosło, to El Falc-iem nie jest i nigdy nie był. (BTW - niektóre {w zasadzie większość} postów ElWooda wielu imion/nicków na FAT lubiłem poczytać...).
Ktoś raportował, czy to taka "wewnętrzna" inicjatywa...? Pytanie raczej retoryczne...
Szkoda, bo też mam wrażenie, że chłopak raczej się z tego Forum wyniesie... :sad:
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Pomoc humanitarna i rzeczowa dla Ukrainy

Post autor: wilq.bb »

Tak to moja inicjatywa - przyznaje, nikt nie zdarzył zaraportować - posty wisiały moze pół godziny. Nie ukrywam się przed odpowiedzialnością za banowanie.

Szkoda, że Faclo sam nie zastosował tego co od innych "wymagał" - nie byłoby wówczas naszej rozmowy.....

Nie był to pierwszy raz w wykonaniu Falco, gdzie było conajmniej nie na miejscu to co pisał, ostrzegany był wcześniej.

Posty są widoczne dla administracji - jeśli "rada starszych" uważa, że za ostro zareagowałem, nie bez żalu, zrezygnuje z udziału w mod-teamie - w sumie od jakiegoś czasu już nad tym myślałem - trampka nie mam, czasu na moto też nie....

"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość